BMK glikskābes nātrija sāls pārvēršana par P2P ar 85 % fosforskābes + Leukarta-Vallaha reakciju, lai iegūtu amfetamīna brīvās bāzes eļļu (A-eļļu)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
## **Sintēze soli pa solim**



#### **1. daļa: BMK glikskābes nātrija sāls pārvēršana par P2P**.



#### Materiāli:

- **500 g BMK glikskābes nātrija sāls**.

- **500 ml verdoša ūdens** (nātrija sāls šķīdināšanai)

- **600 ml 85 % fosforskābes** (reakcijai)



#### Aprīkojums:

- **2 L reakcijas kolba**

- **Liesa piltuve**

- **Refluksa aparāts**

- **Destilācijas ar tvaiku iekārta**



#### Procedūra:

1. **500 ml verdoša ūdens** izšķīdina 500 g BMK glikskābes nātrija nātrija sāls**.

2. **2 L reakcijas kolbā** pievieno **600 ml 85 % fosforskābes** un sāk kolbu sildīt līdz **100-120 °C temperatūrai**.

3. Izmantojot **piltuvi**, lēnām pievieno **BMK glikskābes nātrija sāls šķīdumu** verdošajai fosforskābei.

Tam vajadzētu ilgt apmēram **1-2 stundas**.

4. Pēc nātrija sāls šķīduma pilnīgas pievienošanas ļauj reakcijas maisījumam refluksa temperatūrā **100-120 °C** vēl **1-2 stundas**, lai nodrošinātu pilnīgu pārvēršanos **P2P**.

5. Pēc refluksa ļauj maisījumam nedaudz atdzist, tad veic **tvaika destilāciju**, lai no reakcijas maisījuma izdalītu **P2P**.

6. P2P kopā ar ūdeni uzkrājas pieņemšanas kolbā. Atdaliet P2P slāni no ūdens slāņa.



### **: P2P destilācija ar tvaiku**





#### Materiāli:



- **250 ml P2P**



- **500 ml ūdens**



- **75 g kālija karbonāta (K₂CO₃)**.



- **Silikagels** žāvēšanai







#### Procedūra:



1. Destilācijas kolbā** ar tilpumu **1 L pievieno **250 ml P2P**, **izšķīdina 75 g kālija karbonāta (K₂CO₃) 500 ml ūdens** un pievieno 75 g kālija karbonāta (K₂CO₃) šķīduma destilācijas kolbā**.



2. Iestatiet **tvaika destilāciju**. Maisījumu destilē ar tvaiku, savācot P2P pieņemšanas kolbā.



3. Kad destilācija ir pabeigta, pieņemšanas kolbā būs **P2P eļļa**, kas sajaukta ar ūdeni.



4. Atdaliet eļļu no ūdens slāņa, izmantojot **separacijas piltuvi**.



Izmantojiet 100 g nātrija hlorīda + 500 ml H2O, pievienojiet to dalāmajā piltuvē, tā liks P2P eļļai peldēt virsū!



5. **Sausiniet 325 ml P2P virs 32,5 g silikagela ~2 stundas~**.



#### Paredzamais iznākums:

- No **500 g BMK glikskābes nātrija sāls** sagaidāms aptuveni 325 ml tīra P2P**.



---



#### ** 2. daļa: Leukarta-Vallaha reakcija (P2P uz N-formilamfetamīnu)**.



#### Materiāli:

- **250 ml P2P** (tīra)

- **375 mL formamīda** (1,5 mol ekvivalents)

- **175-200 ml skudrskābes** (1,1 mol ekvivalents)

- **10,2 g cinka hlorīda (ZnCl₂)** (katalizators)

- **333,25 ml ūdens** (slāņu atdalīšanai)

- **DCM (dihlormetāns)** (ekstrakcijai)

- **bezūdens nātrija sulfāts (Na₂SO₄)** vai **magnija sulfāts (MgSO₄)** žāvēšanai.



#### Aprīkojums:

- **Refluksa iekārta** ar sildīšanu un maisīšanu

- **Dalījumu piltuve**



#### Procedūra:

1. Reakcijas kolbā** ar tilpumu 2 l pievieno **250 ml tīra P2P**, **375 ml formamīda**, **175-200 ml skudrskābes** un **10,2 g cinka hlorīda (ZnCl₂)**.

2. Maisījumu uzkarsē līdz **140-150 °C** un, nepārtraukti maisot, uzkarsē līdz **5 stundām**.

3. Pēc 5 stundām pārtrauc karsēšanu un ļauj maisījumam atdzist līdz drošai temperatūrai, lai pievienotu H2O bez lielas iztvaikošanas.

4. Pievienojiet maisījumam **333,25 ml ūdens**, uzmanoties no iztvaikošanas.

5. Maisījums sadalīsies divās kārtās:

- Augšējā eļļas slānī** ir **N-formilamfetamīns**.

- Apakšējais ūdens slānis** satur blakusproduktus.

6. Ar **separācijas piltuvi** atdaliet augšējo eļļas slāni un atstājiet to malā.

7. Ekstrahējiet apakšējo ūdens slāni ar **DCM** (dihlormetānu). Sajauc DCM slāni ar eļļas slāni.

8. Apvienotos slāņus nosusina ar **bezūdens Na₂SO₄ vai MgSO₄**, pēc tam filtrē un iztvaicē DCM, lai iegūtu **N-Formilamfetamīnu**.



#### Paredzamais iznākums:

- No **250 ml P2P** jāiegūst aptuveni **275 ml N-formilamfetamīna**.



---



#### **3. daļa: N-formilamfetamīna hidrolīze ar HCL līdz amfetamīna brīvās bāzes eļļai**



#### Materiāli:

- **275 ml N-formilamfetamīna**.

- **koncentrēts HCl (37 %)** hidrolīzei

- **DCM (dihlormetāns)** ekstrakcijai

- **Anhidrūdens Na₂SO₄ vai MgSO₄** žāvēšanai.



#### Procedūra:

1. Reakcijas kolbā pievieno **275 ml N-formilamfetamīna** un uzmanīgi pievieno **koncentrētu HCl**, lai hidrolizētu formilgrupu, veidojot **amfetamīna brīvās bāzes eļļu**.

2. Ekstrahējiet amfetamīna brīvās bāzes eļļu, izmantojot **DCM**. Atdaliet organisko (DCM) slāni un nosusiniet to ar **bezūdens Na₂SO₄ vai MgSO₄**.

3. Nofiltrējiet un iztvaicējiet DCM, lai iegūtu **amfetamīna brīvās bāzes eļļu**.



#### N-formilamfetamīna hidrolīze (NaOH vai KOH ceļš) līdz amfetamīna brīvās bāzes eļļai:



1. **KOH vai NaOH šķīdums 50 %. 227,5 g KOH, lai panāktu tādu pašu efektu kā 162,5 g NaOH, un uzpilda līdz 325 ml H2O maisījuma.



2. **Hidrolizes reakcijas ar KOH vai NaOH notiek aptuveni 90-100 °C temperatūrā. 2 - 3 stundas lēni maisot ar atvilni.



#### Paredzamais iznākums:

- Jums vajadzētu iegūt aptuveni **225-250 ml amfetamīna brīvās bāzes eļļas**.



---



#### **4. daļa: Amfetamīna brīvās bāzes eļļas destilācija ar tvaiku**



#### Materiāli:

- **250 ml amfetamīna brīvās bāzes eļļas**.

- **500 ml ūdens**

- **Silikagels** žāvēšanai



#### Procedūra:

1. Destilācijas kolbā** ar tilpumu 1 L pievieno **250 ml amfetamīna brīvās bāzes eļļas** un **500 ml ūdens**.

2. Uzstādīt **tvaika destilācijai**. Maisījumu destilē ar ūdens tvaiku, savācot amfetamīna brīvās bāzes eļļu pieņemšanas kolbā.

3. Kad destilācija ir pabeigta, pieņemšanas kolbā būs **amfetamīna frībāzes eļļa**, kas sajaukta ar ūdeni.

4. Atdaliet eļļu no ūdens slāņa, izmantojot **separacijas piltuvi**.



#### Freebase eļļas žāvēšana:

1. Lai izžāvētu **100 ml amfetamīna frībāzes eļļas**, būs nepieciešams apmēram **50-100 g silikagela**.

2. Kolbā ar **silikagelu** pievieno amfetamīna frībāzes eļļu un ļauj tai nostāvēties **2-4 stundas**, laiku pa laikam maisot.

3. Pēc izžūšanas dekantē amfetamīna frībāzes eļļu.



#### Paredzamais iznākums:

- Pēc destilācijas ar tvaiku jāiegūst aptuveni **225-250 ml tīras amfetamīna frībāzes eļļas** no **250 ml P2P**, kas izmantots Leukarta-Vallaha reakcijā.



---



#### **kopējais iznākums**

1. **BMK glikskābes nātrija sāls uz P2P**: Aptuveni **325 ml tīra P2P** no **500 g nātrija sāls**.

2. **Leukarta-Vallaha reakcija (P2P uz N-formilamfetamīnu)**: Aptuveni **275 ml N-formilamfetamīna** no **250 ml P2P**.

3. **N-formilamfetamīna hidrolīze**: Aptuveni **225-250 ml amfetamīna brīvās bāzes eļļas**.

4. **Finālā tvaika destilācija**: Atgūst **225-250 ml** attīrītas amfetamīna brīvās bāzes eļļas.



Šī pilnīgā sintēze ietver visus posmus no nātrija sāls pārvēršanas par P2P, Leukarta-Vallaha reakciju un galīgo tvaika destilāciju un amfetamīna brīvās bāzes eļļas žāvēšanu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Kāpēc nesajaukt visu uzreiz?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ko visu uzreiz sajaukt ? Esi konkrētāks, lūdzu!
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Es domāju pirmajā posmā skābi ar ūdeni un BMK nātrija sāli
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Es izmantoju HCl aq un ieguvu parasti 67%.

kāds ir tavējais?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
jauki uzrakstīt mate, tā žēl, ka nātrija sāls tagad ir aizliegta
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ne visās valstīs!
Es pazīstu masveida mēroga Ražotāju, kurš man piegādā Reagent Grade BMK Glikskābes nātrija sāls par patiešām ļoti labu cenu, un citas ķīmiskās vielas, piemēram, PMK pulveris arī joprojām ir pieejams, jums tikai jāzina konkrētās valsts likumi Ķīnā tas ir aizliegts tieši pateicoties ASV valdības spiedienam.
Bet jebkurā gadījumā, ja jūs interesē iegādāties kādu nātrija sāls togheter atsūtiet man ziņu tas kļūs lētāk, jo vairāk es pasūtīt!
+ tas ir Reagent Grade tam ir 90% konversijas koeficients ar 85% fosforskābes uz P2P!
Tas ir daudz!
Ķīnas sūdi bija kā 60% vai tā...
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Es ķīniešu nātrija sāls konversiju veicu varbūt 600 reižu un tagad ar jauno Ražotājs 5 reizes, bet ko nu es zinu, varbūt es nemāku skaitīt! Lol jūsu smieklīgi 😆
 

WhanYu

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tās nav iespējams iegūt 90 % iznākumu no glikdāta.
Tātad ye , tas ir bullshit .
Jums šeit ir nepieciešams bloķēt
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63

Vai tas ir kompilācija vai izmēģināts un pārbaudīts process?
Lai nu kā, bet no pirmā acu uzmetiena tas neizskatās slikti, ir tikai viena lieta, ko es saskatīju, kas ir vienkārši nepareizi, un tā ir kālija karbonāta pievienošana ūdenim P2P tvaika destilācijai. P2P un bāzes nedara neko labu, jūs riskējat savu P2P pārvērst sarkanajā darvā - vismaz daļu no tā. Un tam nav nekādas jēgas, vienkārši nav iemesla to darīt. Pilnīga nulle - kāpēc?

Un AFAIK formilderivātu var hidrolizēt ar augstu iznākumu, izmantojot 10 g/litrā NaOH, 12 stundas 60 °C temperatūrā, stipri maisot (vai pievienojiet spirtu, lai maisījums būtu viendabīgs. Pēc 12 stundām destilē ar tvaiku tieši no zupas.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tās ir pārbaudīts un patiess process, ko es sintezēju aptuveni 50 l katru mēnesi!
Un vai nav iemesla H2O pievienot kālija karbonātu P2P tvaika destilācijai?
Kas jums to šeit izdomāja, jo šeit ir tieši tas, kāpēc:

Kālija karbonāta (K₂CO₃)** pievienošana ūdenim **P2P (fenil-2-propanona)** destilācijai ar tvaiku kalpo dažiem svarīgiem mērķiem:

1. **Sārmainība**: Kālija karbonāts padara ūdeni sārmainu (bāzisku), kas palīdz novērst P2P reakciju ar skābēm, kuras varētu būt klāt, vai nevēlamu blakusproduktu veidošanos. Tas nodrošina, ka P2P paliek neitrālā formā, nevis pārvēršas par nevēlamiem sāļiem vai citiem savienojumiem.

2. **Separācijas efektivitāte**: Bāzes vidē P2P paliek eļļas veidā, kas atvieglo atdalīšanu no ūdens fāzes tvaika destilācijas laikā. Kālija karbonāts palīdz "izsālīt" organisko P2P, veicinot tā palikšanu organiskajā slānī, nevis sajaukšanos ar ūdeni.

3. **Volatilizācija**: Kālija karbonāts, radot bāzisku šķīdumu, samazina P2P šķīdību ūdenī, kas nozīmē, ka tas vieglāk iztvaiko un līdzdestilējas kopā ar tvaiku. Tas palielina destilācijas procesa efektivitāti, nodrošinot, ka lielāka daļa P2P nonāk kopā ar tvaiku.

Kopumā kālija karbonātu pievieno, lai uzlabotu P2P atdalīšanu un reģenerāciju, uzturot sārmainu vidi, nodrošinot destilācijas efektivitāti un samazinot zudumus vai blakusreakcijas.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Kopumā katrs punkts, kas nosaukts par bāzes pievienošanu P2P tvaika destilācijai, ir pilnīga muļķība.

Es neiedziļināšos visā, daži ātri kadri: P2P nereaģē ar skābēm, P2P ir praktiski pilnīgi nešķīstošs tīrā ūdenī, bāzes pievienošana faktiski padara to šķīstošāku (ko jūs nevēlaties), tas nav amīns, tas ir ketons.

Tas nekādā gadījumā nav pareizi.
Tagad tas var jums nekaitēt, bet pienāks diena, kad jūs to darbināsiet pārāk karstu un ar nepietiekamu ūdens daudzumu, un tad jūs zaudēsiet lielāko daļu P2P, polimerizējoties līdz sarkanajam darvai.

Es to saku nevis tāpēc, ka vēlos kādu aizbildināt vai pabarot savu ego, bet gan tāpēc, ka zinu. Un pat parādīt:

P2P polimerizējas sārmainā tvaika destilācijā:

5D6K7buUQx

Neskaitot šo nelielo nepilnību, labi padarīts un kā reāla praktiska, izmēģināta un patiesa metode (es domāju visu) - cieņa un paldies par ievietošanu. Ļoti interesanti un, iespējams, ļoti noderīgi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Taču man ir vēl daži jautājumi:
- Skudrskābe, ko jūs izmantojat, ir 85 %?
- Forfilamfetamīna skābes hidrolīze - kādā temperatūrā un cik ilgi? Es atzīstu, ka tas mani ļoti mulsina, jo parasti tiek uzskatīts, ka formil-dažādu vielu hidrolīzei ir nepieciešami stingri apstākļi ar skābēm, bet tikai maigi apstākļi ar bāzēm. Piemēram, vārīšana stundām ilgi ar 20 % HCl pret 12 stundām 60 °C temperatūrā, spēcīgi maisot ar 1 % NaOH (jā, viena procenta stiprums, viens grams NaOH uz 99 ml ūdens).
- Kā destilēt tvaikos 250 g amfetamīna tikai ar 500 ml ūdens?

thx.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jā, 85% skudrskābe!
Un N-formilamfetamīna un 37% HCl attiecība 1:1 (275 ml katra) varētu būt nedaudz pārmērīga hidrolīzei. Parasti tiek izmantots neliels HCl pārpalikums, lai nodrošinātu pilnīgu reakciju, bet šī attiecība šķiet liela, kas var izraisīt blakusreakcijas vai blakusproduktus.
- Apsveriet iespēju samazināt HCl attiecību līdz 0,75:1 vai 0,5:1 (attiecībā pret N-formilamfetamīnu) un rūpīgi novērot reakciju.

2. **Reakcijas apstākļi:**
- Atkaltēšana 80-90 °C temperatūrā 2 stundas ir piemērota, bet, saglabājot šo temperatūru ar samazinātu HCl attiecību, var novērst pārskābošanos un produkta sadalīšanos.

#### N-formilamfetamīna hidrolīze (NaOH vai KOH metode):
1. **KOH šķīdums 50 % w/v):**
- Izmantot 325 ml 50 % KOH šķīduma (aptuveni 227,5 g KOH vai 162,5 g NaOH. Ūdens tilpums (174,04 ml) 275 ml N-formilamfetamīna šķiet pārmērīgs. Piemērotāks varētu būt zemākas koncentrācijas KOH šķīdums (piemēram, 50 % w/v). (227,5 g KOH būtu tāds pats efekts kā 162,5 g NaOH un piepildītu līdz 325 ml H2O maisījuma).
- Augsta KOH koncentrācija un ilgs reakcijas laiks 110 °C temperatūrā varētu izraisīt produkta degradāciju.

2. **Temperatūra un laiks:**
- Temperatūra (110°C) ir nedaudz augstāka nekā nepieciešams. Parasti hidrolīzes reakcijas ar KOH veic aptuveni 90-100°C temperatūrā. 2 - 3 stundas lēni maisot ar atvilni.
Temperatūras samazināšana varētu palīdzēt izvairīties no nevēlamām blakusreakcijām.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Un es destilācijas kolbā pievienoju 250 ml amfetamīna frībāzes eļļas un 500 ml H2O, bet man ir arī tvaika ražošanas kolba, kas ir dubultā izmēra, tāpēc tā nav tikai 500 ml, bet man ir atsevišķa masīva tvaika pievienošana!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jums ir pilnīga taisnība - P2P ir ketons, un tas nereaģē ar skābēm kā amīni. Mans iepriekšējais skaidrojums bija nepareizs, un es pateicos par jūsu labojumu.

Lai novērstu **P2P** polimerizāciju, tvaika destilācijai faktiski pievieno **kālija karbonātu**. Bez kālija karbonāta P2P karsēšana var izraisīt polimerizāciju, kas izraisa P2P sadalīšanos sarkanā darvā. Tas ir īpaši problemātiski, ja reakcija notiek pārāk karsti, kā jūs minējāt.

Šajā gadījumā **kālija karbonāts** darbojas kā buferis, palīdzot uzturēt stabilu vidi, kas samazina polimerizācijas iespējamību destilācijas laikā. Tas nepalielina P2P šķīdību ūdenī, bet gan novērš blakusreakcijas un nodrošina vienmērīgāku destilācijas procesu, jo uztur vidi, kas ir mazāk pakļauta polimerizācijai.

#### Lai precizētu:
- Lai novērstu nevēlamu P2P polimerizāciju darvā, ieteicams ūdenim pievienot kālija karbonātu.
- **Nē**, tas būtiski neietekmē P2P šķīdību ūdenī, kas saglabājas diezgan zema P2P ketona veida dēļ.

Tāpēc, lai nodrošinātu, ka P2P netiek zaudēts noārdīšanās procesā, tvaika destilācijas procesā ieteicams izmantot kālija karbonāta šķīdumu.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Šeit varat redzēt vēl vienu prasmīga ķīmiķa rakstītu aprakstu par P2P destilāciju ar tvaiku, un viņš izmanto arī kālija karbonāta šķīdumu!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Šķiet, ka mums šeit ir domstarpības, un man ar to nav nekādu problēmu. Es ievietoju to, kas man bija jāsaka, un katrs tagad var izlemt pats, brīvas izvēles skaistums un šausmas :ROFLMAO:

Miers un narkotikas, un rokenrols..!
 

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai jūs varat sniegt metamfetamīna sintēzi no Lekarda-Vallaha reakcijas?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Metamfetamīna iegūšanai Al/Hg reduktīvā aminācija dod daudz labāku iznākumu un tīrāku produktu. Jums nāksies nedaudz papūlēties, lai atrastu patiešām labu darba metodi, tās, kas atrodamas visā tīklā, ir, pieklājīgi izsakoties, neoptimālas.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Viņam ir taisnība!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Protams, es esmu ;)

Un tā jūs to darāt:

Tev ir nepieciešams virspusējais maisītājs, lieliski darbojas vienkāršs maisītājs no veca akumulatora urbjmašīnas + PTFE maisīšanas stienis + lāpstiņas no Aliexpress - apmēram 10 USD.
Bet šajā reakcijā bez problēmām var izmantot arī dzelzi/metālu. Tvertne, maisītājs utt.
60 g P2P vajag mazāk nekā 25 g alumīnija granulu vai skaidu veidā, ja iespējams, 99,999..% - ne pulveris! Ebay vai kas cits, nav skatīts nav dārgi. Neizmantojiet foliju! Jo mazāk Al, jo mazāk nekārtību sagatavošanā.
40 g metilamīna bāzes, t. i., 100 g 40 % ūdens šķīduma, var izmantot arī MeNH2 spirtā vai bāzi var pagatavot uz vietas no hidrohlorīda.
Šķīdinātājs: EtOH vai IPA, vai metanols. Ja izmantojat denaturētu etanolu, jums jānoņem jebkurš MEK vai cits denaturēšanai izmantotais ketons.
Izmantojot MeNH2.HCl vai MeNH2 spirta šķīdumā, 4 litru kolbā var apstrādāt 400 g P2P, ja to izmanto kā ūdens šķīdumu, ne tik daudz, jo nepieciešams vairāk spirta, lai kompensētu reakcijā esošo ūdens daudzumu.

Vispārīga reakcijas shēma: Izgatavo pusi no Al līdz amalgamai, izmantojot Hg sāli siltā ūdens/ spirta maisījumā, tikai tik daudz, lai pārklātu Al. To dekantē un ievieto Al reakcijas kolbā. Pievieno metilamīnu un pusi spirta, otru pusi izmanto P2P atšķaidīšanai. Sākt maisīt, uzsildīt līdz 40 °C - pārtraukt sildīšanu, sagatavot dzesēšanas vannu ar istabas temperatūras ūdeni un sākt lēnām pievienot P2P. Lielākām lietām noder piltuve. Izmantojiet dzesēšanas vannu, lai uzturētu temperatūru zem 50 °C. Nepieļaut refluksēšanu! Tas tikai izdzēsīs visu metilamīnu, kas jums ir vajadzīgs, un smārdu.....
Mērīšanai kolbā izmantojiet termopāri/termometru.
Aizņem laiku, kad tas ir izdarīts, noņemiet dzesēšanas vannu (NEIzmantot ledus ūdeni, citādi reakcija var beigties, kas ir slikti.
Pievienojiet atlikušo Al (ko amalgamējat, izmantojot to pašu Hg/ūdeni, ko iepriekš) divās porcijās atbilstoši P2P pievienojumam, teiksim, vienu porciju, kad pievienota puse P2P, un pārējo, kad pievienoti 90 %. Lielākus daudzumus apstrādā ilgāk, un jūs sadalāt vairāk porcijās, veselais saprāts.
Nav problēmu, ja temperatūra sasniedz 70 °C, bet tas sāk smirdēt. Neatdzesējiet zem 40 °C, citādi tas var iet bojā.
Kad viss ir iekšā un temperatūra ir pazeminājusies, sāciet to nedaudz sildīt, lai uzturētu aptuveni 50 °C temperatūru.
Vislabāk uz nakti.

Nākamajā dienā to atdzesējiet, pievienojiet ledus aukstu NaOH šķīdumu un destilējiet ar tvaiku tieši no katla vai pēc ekstrakcijas, atkarībā no jūsu iestatījumiem un aprīkojuma. Pirms metamfetamīna destilēšanas ar tvaiku jūs destilējat spirtu, kurā ir metilamīns, un nākamreiz to izmanto atkārtoti, un tad jūs varat samazināt izmantotā metilamīna daudzumu uz pusi.

100 ml P2P:
40 g Al 99,9999..% tīrības skaidu vai granulu veidā.
70 g metilamīna, tas ir 155 g metilamīna hidrohlorīda + 90 g NaOH (pirmo reizi. Vēlāk, izmantojot metilamīna spirtu, samazināt daudzumu uz pusi)

Tagad jautājums par ūdeni. Ūdens ir vajadzīgs, bet pārāk daudz nav labi.
Es iesaku izmantot metilamīnu spirtā vai pagatavot to no HCl sāls un NaOH, ko var izdarīt vienā katlā, izveidotā sāls nekaitē (ja, protams, izmanto virspusējo maisītāju). Šajā gadījumā reakcijai pievieno trīs reizes pa 25 ml ūdens. Vienu porciju sākumā, vienu porciju, kad pievienota apmēram puse P2P, un pārējo vēlāk, teiksim, kad pievienotas 2/3 P2P? Jūs saprotat, par ko ir runa.


Ja kāds zina, kur ES es varētu dabūt BMK, piemēram, 2 kg vai aptuveni 2 kg, par saprātīgu cenu, lūdzu, rakstiet man.
thx
 
Top