Question BMK glicidāts Eiropā

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, vai BMK glicidāts ir legāls Eiropas Savienībā, un vai kāds var, lūdzu, padalīties ar ceļu, kā to konvertēt uz P2P. Paldies.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Šim nolūkam ir veltīta tēma amfetamīnu sadaļā.

Pretēji publicētajai metodei, man ir izdevies izšķīdināt jūsu pulveri verdošā karstā ūdenī, līdz nav cieto daļiņu, un pēc tam pievienot sērskābes konc. tik ātri, cik vien varu (UZMANĪGI PIEDZĪVOTI TIKAI VIETĀKĀ TIESĀ), vienlaikus izvairoties no pārmērīgas šļakstīšanās. es turpinu pievienot, līdz nepalielinās organiskais slānis, kas uzreiz uzpeld virsū.Maisot, tas nedaudz nosēžas, ekstrahē ar jebkādu nepolāru šķīdumu, kas ir pa rokai, un atdala atsevišķā piltuvē.Atlikušo ūdens slāni atkal ekstrahē ar šķīdinātāju, frakcijas apvieno, mazgā ar ūdeni un sālījumu vairākas reizes katru, tad žāvē virs MgSO4. Ja vēlaties, varat to destilēt ar tvaiku vai iztvaicēt šķīdinātāju uzglabāšanai.
Arī publicētā metode ir laba, un, ja pēc tam mazliet attvaicēsiet, iegūtais iznākums būs lielāks.Es tomēr ieteiktu sērskābi, nevis HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, es atkārtoju, jo nevarēju atrast skaidru atbildi. Vai kāds no BMK glicidāta sāļiem/ ēteriem CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 un CAS 80532-66-7 ir legāli importējams Eiropā (Eiropas Savienības valstī) . Iemesls, kāpēc es gribu importēt, nevis sintezēt pats, ir tas, ka ķīnieši man piedāvāja ļoti labas cenas. Paldies.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Piedodiet par rupjību, dārgais, tikai interesanti, par kādu cenu jūs saņemat no šiem puišiem?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Es esmu piegādātājs no Ķīnas. Atklāti sakot, starp dažādiem iepirkuma apjomiem ir liela cenu atšķirība. Cenu starpība starp iepirkuma apjomu 1 kg un iepirkuma apjomu 500 kg ir 2 reizes lielāka.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dodiet man ziņu, ja esmu nepieciešams
Es varu nodrošināt ķīmisko prekursoru materiālu izpēti
Mana cena ir ļoti izdevīga
Nodrošināšu paraugus, lai jūs varētu tos pārbaudīt

PMK etilglicidāts (CAS; 28578-16-7)
Mēs varam jums piedāvāt cenu 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Es kopēšu ielīmēt savu iepriekšējo atbildi uz citu līdzīgu tēmu

''Tas ir atkarīgs = likums nav tik vienkāršs, kā cilvēki domā.
Es gribu teikt - tas, ka kaut kas nav iekļauts regulu sarakstā, nenozīmē, ka jūs par to nevar saukt pie atbildības - katrā valstī ir veidi, kā jums sagādāt nepatikšanas par legālu ķimikāliju pasūtīšanu = tas nozīmē, ka pat legālu ķimikāliju pasūtīšana var tikt traktēta kā mēģinājums ražot narkotikas vai kāds līdzīgs noziegums - es pazīstu daudz cilvēku no daudzām valstīm, kuri arī vadīja tādu biznesu kā es un tagad atrodas cietumā m8.
UZMANĪBU!"''
 
Top