Question bmk 718-08-1 procedūra ir tāda pati kā 5449-12-07 ?

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Vai šī ir jauna BMK sāls? kādam ir viedoklis? vai procedūra darbojas ar 75% fosforskābi? Ķīnieši saka Labāka iznākuma un lētāka nekā 5449-12-07.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
MouxcOwDB6
S0a3TciHQy

Šīs vielas nav vienādas.
 

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Es izmantoju BMK 5449-12-07, no 1 kg BMK iegūst 1,35 l 75%. fosforskābes. Es saņemu 70% atdevi. BMK 718-08-1, vai, jūsuprāt, procedūra ir tāda pati? 75% fosforskābes 1,35L / kg BMK ? tāpat skābes hidrolīze
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Vai šajā reakcijā izmanto arī ūdeni vai tikai 1,35 l skābes uz 1 kg bmk?
 

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Es runāju ar ķīniešu piegādātāju, viņš teica, ka iepriekš minētais BMK cas nav BMK. Es saņēmu tabulu, neesmu ķīmiķis, es to nesaprotu, bet esmu pārliecināts, ka tā kādam var palīdzēt. Es domāju, ka tā ir kāda jauna BMK, bet tā nav.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Ķīnas tirgū patiešām ir parādījusies jaunā BMK, taču tā neatšķiras no iepriekšējās BMK, izņemot to, ka būs dažas atšķirības galīgajā procesā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Tā ir jāsaponizē ar bāzi un pēc tam skābos apstākļos dekarboksilē skābi.

Ieteicamā procedūra 200 g:
Izšķīdiniet 45 g NaOh 1 litrā vai vairāk ūdens un uzsildiet to līdz 60 līdz 70 °C. Tad, maisot kā traks, lēnām pievieno BMK pulvera veidā (ja tas nav pulveris, bet ir gabaliņveida, tad izspiež to caur kafijas dzirnaviņas dzirnaviņas). Šādos apstākļos reakcija ir tūlītēja. Maisa vēl 10 minūtes 70 °C temperatūrā. Tagad visam vajadzētu būt šķīdumā, ja kaut kas nav izšķīdis, pievieno vēl nedaudz ūdens, ja tas joprojām nav izšķīdis, tas ir nieks, ko tu negribi. Šķīdumu filtrē (vislabāk ar Celīta spilventiņu, bet darbojas arī kafijas filtrs, bet tas jāmaina, kad tas aizsērē).
Ļauj atdzist līdz rt (istabas temperatūrai) vai zemākai un maisot pievieno 120 ml 37% HCl (tas ir 45 g HCl, 37% HCl ir 37 g HCl uz 100 g, 30% HCl ir 30 g HCl uz 100 g - ņemiet vērā, ka tas ir gramos, nevis tilpumā!). Uzkarsē, līdz sāk putot, jo dekarboksilēšanas rezultātā izdalās CO2, kad putas izzūd, vēl 10 minūtes maisot sasniegtajā temperatūrā. Pārtrauciet karsēšanu un pievienojiet 200 g galda sāls (vislabāk rupja, trauku mazgājamā sāls) un maisiet, līdz tā ir izšķīdusi (vai vismaz tās lielākā daļa). Tagad tas ir arī nedaudz atdzisis, un tagad pievienojiet nātrija bikarbonātu (cepamo pulveri), kas radīs daudz vairāk putu. To dara tik ilgi, līdz pēc pievienošanas burbuļi vairs neveidojas. Uzmanību! Starp pievienošanas reizēm maisiet un uzgaidiet, reakcija var aizkavēties, un, ja pievienosiet pārāk ātri, noteikti būs jāpanāk, ka tas pārputo!
P2P būs virsū. Atdaliet un divas reizes izskalojiet ar ūdeni, un tas būs gatavs lietošanai.

Neizlaidiet filtrēšanu un mazgāšanu ar ūdeni!
Kad galīgā reakcija ir auksta, P2P labi atdalās no sālsūdens slāņa, un ekstrakcijai nav nepieciešams šķīdinātājs. Ja vēlaties izmantot šķīdinātāju, pievienojiet to pirms bikarbonāta. Piemēroti šķīdinātāji ir šādi: Toluols, ksilols, etillacetāts/naftas 1/1. DCM šeit neder.
Raža būs (atkarībā no BMK kvalitātes) apmēram 120 g P2P no 200 g BMK.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Vai šo procedūru var izmantot arī 5449? Vai arī tā ir paredzēta 718-08-1? Lai gan, kad pēdējo reizi pārbaudīju, CAS 718-08-1 bija šķidrs.
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Kāda ir formula ar fosforskābi, ja es ar to gribu izkausēt bmk
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Tā kā daudzās Ķīnas tirdzniecības tīmekļa vietnēs BMK tirdzniecība ir aizliegta, iepriekšējais CAS numurs 5449-12-7 vairs nav atļauts parādīties šajās platformās. Lai vairāk cilvēku varētu apskatīt BMK produktu attēlus, daudzi piegādātāji kā nosaukumus attēlo citu produktu CAS numurus, kuru izskats ir līdzīgs BMK.
 
Top