Question Ko darīt ar atmiņām par bitēm?

smuser86

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. Es uzkāpu uz vienu no tiem bankomātiem, kas piedāvā iegādāties bitkoīnus, tāpēc izdomāju, ka es vienkārši noskenēšu QR kodu, ko man iedod kāda no tiešsaistes platformām, lai papildinātu savu kontu ar līdzekļiem. Problēma ir tāda, ka šī stulba lieta pieprasa jūsu nodokļu maksātāja numuru, tāpēc, ja es to norādītu, pērkot monētas, tas būtībā nozīmētu teikt: "Ei, policisti, es grasos nopirkt narkotikas, šeit ir mans bitkoinu maka ID un visa mana personīgā informācija, tostarp mana mājas adrese, uz gadījuma, ja jūs gribētu ieiet uz kafiju". Viņi pat norāda, ka, nepareizi norādot savu nodokļu maksātāja numuru, darījuma apstrāde var aizkavēties, tāpēc es pieņemu, ka, ja jūs vienkārši ierakstīsiet dažus nejaušus ciparus, tas vienkārši nedarbosies (Vai es kļūdos?).

No otras puses, es izdomāju, ka šie bitkoinu maki ir individuāli, es pieņemu, ka neviens, izņemot mani, tos nekad neizmantos, tāpēc tie nav saistīti ar citiem darījumiem, kurus varētu uzskatīt par nelikumīgiem. Vai, jūsuprāt, joprojām ir vērts mēģināt?

Katrā ziņā, kā jūs domājat, kāds, jūsuprāt, būtu labākais veids, kā iegādāties dažus bitkoinus šādiem nolūkiem, nepievēršot pārāk lielu uzmanību? Es domāju, ka tas būtu daudz vienkāršāk, bet acīmredzot tas kļūst sarežģīti, ja vēlaties iegādāties "anonīmu" valūtu, faktiski neizpaužot visu savu personisko informāciju federāļiem. Vai man vajadzētu reģistrēt savu maku un tad doties meklēt kādu P2P tirgotāju, un tad izmantot savu personīgo maku, lai veiktu darījumu platformai? Pieņemu, ka vidusmēra narkotiku lietotājs vārdā Džo, kuram patīk reizi pa reizei paņemt kādu H, ar šādām neērtībām sevi neapgrūtinātu. Vai cilvēki vienkārši vienkārši reģistrē maku kaut kur coinbase un pēc tam iegādājas bitkoinus ar savām kredītkartēm?

Atvainojos, ja tas ir muļķīgs jautājums, es vienkārši esmu ļoti jauns šajā tēmā un īsti nesaprotu, kā tas viss darbojas.
 
Top