Question Labākais veids, kā apgūt ķīmiju.

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es tikai gribēju uzzināt, kāds ir labākais veids, kā apgūt nepieciešamo ķīmiju, lai veiktu dažādas sintēzes, un kāds aprīkojums ir nepieciešams, lai apgūtu ķīmiju praktiskā līmenī kinda meklē jaunu hobiju, nevis matemātikas pētniecību . Liels paldies Ron
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Ar kādu ķīmijas nozari vēlaties nodarboties?
Laboratoriju garāžā ir iespējams aprīkot ar visvienkāršākajiem instrumentiem, piemēram, magnētisko maisītāju, kolbu, kapuci.
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
domāšana par organisko ķīmiju. Liels paldies Ron
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Paņemiet rokās totālo sintēzi 2. Ja esat iesācējs, jums vajadzētu pazust pēc pirmās nodaļas vai aptuveni pirmās nodaļas ar žargonu un tempu. Katru reizi, kad redzat jaunu vārdu vai jēdzienu, kuru nesaprotat un par kuru iepriekš neesat dzirdējis. Meklējiet to, lasiet par to. Kādi ir aprīkojuma nosaukumi un kāda ir to funkcija. Dažādas metodes, piemēram, kā iegūt A/B ekstraktu. Ko jūs mēģināt sasniegt. Kā ar šo metodi to var panākt. Tas ir labs veids, kā sākt gūt izpratni par lietas jēgu. Tad varbūt izvēlieties sintezatoru, kuru vēlaties izmēģināt. Izlasiet par to. Izpētiet visu to, ko nezināt (atkal). Izlasiet tēmas par cilvēkiem, kas to izmēģina. Noskaties video ar reakciju. Tad varbūt pamēģini.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Uzziniet tādus principus kā: Elektroneitralitāte, funkcionālās grupas un to elektroneitralitāte, termodinamika, stehiometrija, elektronu izvietojums un kā tas veido elementu klases, dažādi saišu veidi (jonu, metālu, kovalentu), līdzsvara reakcijas, oksidācijas stāvokļi, oglekļa savienojumi (kā tos zīmē un nomenklatūra).

Es varu šo sarakstu padarīt garāku un garāku, ķīmijā ir ļoti daudz mazu tēmu, ko apgūt Labākais padoms ir paņemt kādu vidusskolas grāmatu, vai arī es mēdzu lasīt "Organiskā ķīmija", ko sarakstīja Franicis A. Carey/Robert M. Guiliano.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
No 0 līdz 0+1

Man ir nulle ķīmijas zināšanu. Vienkārši kādu dienu sašutu, kad mani uzkaitināja ar karti, lai nopirktu Zyrtec. Iemesls, protams, bija tāds, ka cilvēki izmanto efedrīnu metamfetamīna ražošanai.(Starp citu, lūk, kā.) Tajā konkrētajā dienā tas mani patiešām sadusmoja. Kāpēc man būtu jācieš neērtības tāpēc, ka kāds, ko es pat nepazīstu, ražo metamfetamīnu? Tas ir kaut kāds minoritātes ziņojuma bullshit, ***** that, innocent until proven guilty mother *****er. Ja jūs padomājat, tas ne ar ko neatšķiras no KYC, lai valdība varētu izsekot, kā jūs tērējat savus BTC........... oh wait, par ko es runāju?

Anyway, pa ceļam uz mājām, es domāju, "Es gatavojos padarīt kādu Meth". Nekad agrāk nebiju domājis to darīt, bet viņi man ielika šo ideju galvā.

Kopš tā laika tas man ir kļuvis par foršu slepenu hobiju (nemēģinu to pārvērst par biznesu). Esmu pārbaudījis vairākus resursus, un informācija ir pieejama, es iemācījos, kā vienas dienas laikā pagatavot "shake & bake" (vienu katlu)... bez uguns kurināšanas! Tomēr BBGate ir vienīgā vieta, ko esmu atradis, kas man liek justies pietiekami pārliecinātam, lai atkāptos no apmales. Šajā forumā var doties tik seklumā vai tik dziļi, cik vien vēlies, lai gūtu zināšanas.

Viss, kas jums nepieciešams, ir šeit!

Viņi publicē receptes, aprīkojumu un nepieciešamos reaģentus. Tad viņi veido video, lai soli pa solim parādītu, kā to darīt. Ja jums rodas jautājumi, kāds atbildēs, un jūs varat uzticēties atbildei, jo to ir pārbaudījuši vairāki eksperti (lai gan viņi bieži vien nav vienisprātis par "pareizo" atbildi).

Jums nav reaģentu vai aprīkojuma? Viņi jums parādīs, kā tos pagatavot, vai, ja vēlaties, iegādājieties.

Vienīgais, ko BBGate nenodrošina, ir iniciatīva un neatlaidība. Taču jūs atradīsiet iedrošinājumu!

Sāciet ar šīm Vienkāršajām receptēm un pajautājiet, ko nezināt. Bet vispirms pamēģiniet sameklēt forumu, jo esmu atklājusi, ka, ja man ir kāds jautājums, kāds cits to jau, iespējams, ir uzdevis.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
26
Reaction score
22
Points
3
jūs varat mācīties no tiešsaistes es strādāju ar dūmojošā slāpekļa astīna stikla burkās un es nezinu nekādu sūdi lmao, folow stict ppe tho ja jūs vēlaties mācīties vienkāršu ķīmijas zinātni traks forumi ir hella noderīgi, lai ka
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tāpat, ja kādam ir nepieciešams kāds dnp, man ir kaut kādi 50 kg rezerves.
 
Top