Question labākā vieta, kur iegādāties kokaīnu Kolumbijā

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,

kur ir labākā vieta Kolumbijā, kur kādam cilvēkam bez sakariem būtu iespējams aizbraukt un iegūt varbūt vairākus gramus vai dažus simtus gramu tīra kokaīna par labu cenu (domāju mazāk nekā 10 dolāru par gramu).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medeljina bez vilcināšanās ir pirmā pilsēta, un tikai pēc dopinga dodas uz Bogotu, ..
Kali ir vēl viena vieta, kur var iegūt avotu, bet laika apstākļi ir trakiyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Hlorhidrāts (periko) ir 2euro un bāze (bazūka) ir mazāk nekā 1euro, jo tiem nav vajadzīga nekāda papildu transformācija. Zāle arī ir fenomenāla, un tussi ir mazliet scam par cenu, bet tik un tā...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
ja jums ir nepieciešams contacto pastāstiet man ir DM.. jūs runājat spāniski?????
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man nepieciešams importēt koka bāzes pastu (pasta base de coca) no Kolumbijas uz Spāniju, man nepieciešams tiešs kontakts ar kādu Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta vai huila zemnieku.
Man arī būtu vajadzīgs kāds Kolumbijā, kas labi paslēptu koka bāzes pastu (pasta base de coca), lai Kolumbijas un Spānijas muita to nekonfiscētu.
Man ir vajadzīga arī garantija, ka prece nonāks manās rokās, es nemaksāšu avansā, pirms tam ar dažādām personīgām metodēm nepārliecinoties, ka tas ir likumīgs pārdevējs.
gracias amigo!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
draugs, lai nokārtotu imigrācijas kontroli, kas ir vērta un daudz naudas, un jums ir jāatbilst prasībām, ko pieprasa persona, kas jums palīdz, pārējais ir gandrīz neiespējami Es zinu daudz ko un varu detalizēti izskaidrot par šo tēmu iekšēji.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vēlos importēt preci pa jūru ar konteineru vai nelielos daudzumos pa gaisu ar starptautisku pārvadājumu uzņēmumu, piemēram, DHL.
Es negribētu riskēt ar savu brīvību par jebkādu naudas summu, pārvadājot preci ar koferi ar lidmašīnu, jo procentuālā iespēja iziet kontroli bez aresta ir neliela.
paldies!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jums jāredz Kolumbijas lidostas brīdinājums 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Jūs nenovērtējat, par ko jūs runājat, jo sūtījumiem no Kolumbijas katram sūtījumam ir nepieciešams dokuments Narcos aeroport ar pirkstu nospiedumu un visu informāciju, piemēram, e-pasta adresi ?..... bet jūs varat dot 5 dolārus kādam, lai viņš dokumentācijā ievietotu pirkstu nospiedumu.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
arī tad, ja tas ir DHL, ir nepieciešams paraksts, lai saņemtu sūtījumu... Ja nav tur Kolumbijas pasts, bet tas var aizņemt 3 nedēļas un nebūt pārliecināts, ka kaut ko saņemsiet !!! ahahah vai jums ir milara maisiņi suņiem?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ja cilvēkam ir ekonomiskās iespējas, ja viņam var palīdzēt, kādi jautājumi, ko viņš vēlas uzzināt, es labprāt tos izskaidrošu iekšēji, uzdodot konkrētus un precīzi formulētus jautājumus par to, ko viņš vēlas, un es viņu daudz vairāk vadīšu.
 

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var man pateikt, kā es varu pievienot tilpumu kokaīna hloridātam, lai izgatavotu krekingu?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
lielākajā daļā latīņamerikas valstu var dabūt augstas kvalitātes zāles par lētu cenu. lielākoties vieglāk atrast labu koksu nekā labu nezāli. zāle no nīderlandes un amerikas un hašs no marokas ir dārgāki par koksu lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
tas ir tāpēc, ka es nezinu, no kurienes tu esi un kas u r, bet, ja zāles Kolumbijā tīra blunt ir vājāka Im punk ass junk !!!!! la cripa ir dabiska nevis ķīmiskā weed bro' ... im no Francijas, tāpēc es zinu, big guyz iet uz Kolumbiju, lai būtu viņu sēklas un uzvarēt kausa kausa Cannabis! Marroco ir mums , NL dažreiz mazliet, bet mūsu hash ir jauki, bet Blunt Kolumbijas ir pārsteidzošs bagāts!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
tā vairāk ir statusa lieta bro. cilvēki, kas dzīvo lielos attālumos, nevēlas smēķēt vietējos, bet vēlas premium klases cali kush , lemon haze, hija hash utt.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
man šobrīd nav nepieciešams nekas vairāk par nelielu daudzumu, tāpēc, kā jūs domājat, kuros konkrētos medelīnas rajonos būtu labi iegādāties augstas kvalitātes koksu?

kā to vislabāk iegādāties?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, es esmu no Kali. Es varu ļoti labi un detalizēti izskaidrot to, ko jūs vēlaties zināt.

Es apkopoju to, ko jūs jautājat, jūs to nevarēsiet iegūt eksportam uz ārzemēm, un tas, kurš jums teiks, ka var, jūs vienkārši apzags, jo tas ir vienkārši.

Ja dodaties uz kādu pilsētu, jums jājautā, kur tieši varat iegādāties, neriskējot tikt apzagtam.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kādu pilsētu jūs gatavojaties apmeklēt, lai mēs varētu jūs ļoti labi vadīt un cik daudz maksāt. nekur jūs gatavojaties saņemt augstas kvalitātes viss ir sagriezts, bet joprojām ir labas kvalitātes jūs varat lūgt: perico vai tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Man ir ģimene Medeljinā, kas var piegādāt 50gr par 70 eiro...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
cali ar 70 eiro jūs saņemsiet aptuveni 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai kolumbieši vispirms veic frībāzes oksidāciju?
Vai arī viņi vienkārši pāriet no koka bāzes tieši uz hcl?
Vai arī viņi vispirms izmanto kālija permanganātu, lai oksidētu?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
viņi izmanto pergamantu un paši to ražo
 
Top