labākie pārtikas produkti, kas palīdz ēšanas laikā?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
personīgi es mīlu suši, kad man ir munchies. arī tikko mēģināju sakura mochi, kamēr esmu reibumā, un tas bija nevainojams, tas mani iedvesmoja izveidot šo pavedienu lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vai diez vai munchies, bet suši labi
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ak, man ir jāpiekrīt, man patīk šokolādes Hagen das jeb 30. gadu beigās līdz 40. gadu sākumā pilnīgi bez matiem pīrāgs, ceturtais būtu tallhouse šokolādes cepumi un piektais - vācu šokolādes kūka. Pilnpiens ir absolūta nepieciešamība ar pēdējiem 2 un metamfetamīns un tumbls Bushmills ar otro numuru un īsts putukrējums ar 1 un, iespējams, arī 2. numuru.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
visi no tiem iet grūti, izņemot ēšanu uz metamfetamīna. es vemju katru reizi, kad mēģinu lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Es iesaku jums kāpostus, no jokiem, ja jums nepatīk dārzeņi, idk, bet dārzeņi var viegli aizpildīt jūsu tukšo vēderu, es jums saku, ka no empīriskiem pierādījumiem, nav arī zinātniski.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Atkarībā no lietotajām narkotikām tas arī ietekmē, es vairāk pievēršos marihuānas jautājumam.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nezāle ir vienīgā narkotika, kas manī izraisa izsalkumu ^^;

es nevaru ēst neko citu, izņemot varbūt alkoholu, bet man nepatīk dzert. es parasti vienkārši raudu katru reizi, kad es piedzeros...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pirmo reizi redzu, ka kāds cits saka pilnpiens. Liels paldies! Es zvēru, ka tas ir šķidrs ēdiens! Un tie dzīvnieku tauki, tik labi tev! Es esmu visizšķērdīgākais puisis, kas iet pa ielu, bet man papīra maisiņā ir ceturtdaļlitra kanna pilnpiena, ko es malkoju. Parasti piens 1. un 2. dienai, ja vispār kaut kas. Pēc tam nedaudz attīstās apetīte, grūti pateikt. Inde ir devas, kamēr es nesaspringstu ar zobiem, es līdz tam laikam varu ēst gandrīz jebko. Reizēm ir darba laiks, un tu saproti, ka esi piecēlusies jau kopš piektdienas darba. Esi gatavs. Piens un pedialyte glābs yo ass! Dažreiz redbull un skittles paciņa ir čempionu brokastis.

Uz zālītes, sūdi, viss ir ļoti ēdams uz zālītes, parasti tad, kad sāk darboties saldumi vai rodas alkas (sāļš, pikants, zemesriekstu sviests utt.)... Es varētu uzrakstīt grāmatu, bet, ja man jāizvēlas, tad terijaki vistas gaļas maisījums ar pūkainiem baltiem rīsiem vai rīsi ar pupiņām un "īpašo mērci" ;] ... ... ... Tomēr pāris Kalifornijas rullīši vienmēr ir labi. Brokastu ēdiens ļoti vēlu vakarā/ agri no rīta, parasti dzerot, varbūt pēc laba ceļojuma, kas zina... Es mīlu ceptus kartupeļus, pankūkas, bekonu, omleti, visu to, ko vajag. Auksti augļu salāti ar medu vai ogu smūtijs un visbeidzot OV gremošanai, un ir laiks kārtīgi pagulēt - es tomēr ļoti reti dzeru alkoholu. Dzeršana ir apnicis... bet ir laiks un vieta. Man parasti ir jāizvēlas, kurā posmā es lietoju alkoholu vai opiātus, man parasti tie ir pēdējie. Taču tas ir pavisam cita tārpu kārba.

Es sludinu galvenokārt veģetārismu, bet reti to praktizēju. Vislabprātāk augļus un dārzeņus vai citādi visu, kas nav pārstrādāts, citiem vārdiem sakot, lai tie būtu pēc iespējas tuvāk dabiskajam veidam, kāds tas bija to novākšanas brīdī. Olas, zivis, pupiņas, rieksti/laukaugi utt. Izvairieties no saimniecībās audzētām zivīm. Vai es jau teicu par pilnpienu? Biezpiens un jogurts. Ja iespējams, centieties izvairīties no sarkanās gaļas un cūkgaļas. Tomēr es nekad nevaru atteikt labam siera burgerim... Vistas gaļa un tītara gaļa nav pārāk kaitīga, bet centieties ēst to taupīgi un konservatīvi. Pēdējo mēnesi es dzīvoju no grauzdiņiem, bet cenšos neēst nekādus graudaugus, tie visi ir pārstrādāti vai tiešām BS, tukšas kalorijas ar kaitīgām piedevām. Iespējams, vienīgais izņēmums ir auzu pārslas. Izslēdziet sviestu, cukuru un krējumu, pievienojiet olīveļļu, medu, etiķi un visus ķiplokus, piparus un garšaugus, ko vēlaties, un jūs esat zelta poniju. Acīmredzot tas nebija domāts kā veselīgu cilvēku tēma vai ieraksts, bet tie ir mani gudrības vārdi. Mēģini par sevi rūpēties. Ne vienmēr tu to gribi vai tev tas ir jādara, bet dažreiz tev tas ir nepieciešams un tev ir jāiet uz priekšu. Ir labi zināt, kā. Tas nav metamfetamīns, kas tevi tik ātri iznīcina, tas ir miega un aprūpes trūkums. Festers izskatās diezgan vecs savam vecumam, bet, ņemot vērā, ka viņam veicās labi. Tīriet zobus, kad vien iespējams - vēl labāk turiet līdzi komplektus automašīnā vai kur citur. Es varētu turpināt, bet paturēšu to citam ierakstam.

Viens no maniem iecienītākajiem teicieniem: "Bads ir labākā garšviela".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tik taisnība. ur atbilde ir super izsmeļoša!!! es sniegtu labāku atbildi, bet es cepu, kamēr to rakstu ^^;

un tev taisnība, es tiešām vēlos kaut ko saldu T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣suši , labs džobs un pa radio atskaņo "Doors",
Ak, mans dievs,.. jā, es tevi jūtu.
 
Top