• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Vēlos iegādāties neapstrādātu benzo savienojumu piegādātāju. Pašlaik šiem darījumiem izmantoju nemesis, taču uzskatu, ka lielākā daļa produktu ir ļoti sliktas un apšaubāmas kvalitātes. Ja šeit ir kāds indivīds, kurš vēlētos, lai manī būtu klients, lūdzu, dariet man zināmu, kā mēs to varētu izdarīt. Es gribu iegādāties pulvera pasūtījumus lielos apjomos un būšu diskrēts un lojāls klients ikvienam, kas spēj nodrošināt tīrus savienojumus. Jebkuri ieteikumi un saites būtu ļoti pateicīgi, un es ceru, ka visiem, kas to lasa, viss ir labi!

Oh un pēc skripta, es labprāt gribētu, lai varētu iegādāties kādu metakvalonu! *****ing big pharma pārtrauca tos ražot, jo tie ir tik *****ing awesome (es esmu dzirdējis un lasījis), bet ir ļoti grūti atrast jebkuru avotu. Es domāju, ka kādā brīdī man nāksies sintezēt to pats, tāpēc, ja jūs zināt par kādu labu ķīmisko vielu piegādātājiem, lūdzu, dodiet man zināt?
 
Top