Amfetamīna testēšanas protokols

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1

Ievads

Jūs esat iegādājies modernu amfetamīna produktu un nolēmis veikt piesārņojuma un piejaukumu testēšanas eksperimentus. Tad jūs atverat šo rakstu un izmantojat to kā rokasgrāmatu eksperimentu veikšanai. Tajā ir saraksts ar manipulācijām ar amfetamīna produktu un noderīga informācija mājas testu veikšanai.
G52WuTJMsC
Amfetamīnu iegūst kā brīvas bāzes racemātu (l- un d-izomēru summa). Pēc tam, paskābinot, produkts pārveidojas sāls formā. Šai procedūrai var izmantot sērskābi, fosforskābi vai sālsskābi, lai iegūtu attiecīgo sāli. Amfetamīna hidrohlorīda iedarbība ir izteiktāka, jo sālsskābes atlikumam ir mazāka molekulmasa.
Vienā un tajā pašā masā, piemēram, vienā gramā, būs:
- 0,78 g amfetamīna un 0,23 g sālsskābes
- 0,73 g amfetamīna un 0,27 g sērskābes
- 0,27 g sālsskābes.58 g amfetamīna un 0,42 g fosforskābes
Starp amfetamīna hidrohlorīdu, amfetamīna sulfātu ar amfetamīna fosfātu ir aptuveni 1,3 reizes lielāka atšķirība, kas attiecīgi veido atšķirību starp dažādu amfetamīna sāļu iedarbību. Šajā rakstā "Amfetamīna sāļi" atradīsiet metodes, kā noteikt savu amfetamīna sāli.

Stereoizomēri

Dekstrotrotatora amfetamīna (d-amfetamīna, deksamfetamīna) pusperiods organismā ir 9-11 stundas, tas aktīvi ietekmē dopamīna receptorus un emocionālos un kognitīvos efektus, piemēram, eiforiju, libido izmaiņas, uzlabotu kognitīvo kontroli, tostarp reakcijas laika samazināšanos, palielinātu izturību pret nogurumu un palielinātu muskuļu spēku. Savukārt levorotatoram (l-amfetamīns, levoamfetamīns) pusperiods ir 11-16 stundas, tas izraisa kognitīvo funkciju traucējumus, muskuļu audu destrukciju, miega traucējumus, ekstremitāšu trīci, seksuālās disfunkcijas un var izraisīt psihozes (halucinācijas un paranoju) attīstību. Tādējādi patērētājs, kurš ir lietojis racemātu (d, l-amfetamīnu), pirmajās stundās izjūt deksamfetamīna pozitīvo iedarbību, izlīdzinot levamfetamīna negatīvo iedarbību (d-izomērs ir 5-8 reizes aktīvāks par kreiso), bet pēc tā sadalīšanās paliek ar levo izomēru un izjūt tā iedarbību.

Iespējamie blakusprodukti un piedevas

Dažas vielas, kas var nonākt galaproduktā un apdraudēt veselību, piemēram, dzīvsudraba sāļi, fenilacetons, 1-fenil-2-nitropropēns, sērskābe/fosfora/ etiķskābe/sālsskābe, nitroetāns, 1-fenilpropān-2-ona oksīms.
Pirmajā vietā ir lētais kofeīns, jo šī viela stimulē CNS ar īsu līdzīgu iedarbību kā amf. Tālu aiz pirmās vietas ir tādi nootropi līdzekļi kā cinnarizīns un piracetāms. Arī amph. (amfetamīnu) bieži var aizstāt ar a-PVP vai metamfetamīnu, kam ir līdzīga stimulējošā iedarbība. Tā kā nesubstituētu benzaldehīdu ir grūti iegūt, pastāv aizvietotāji ar aizvietotiem benzaldehīdiem, piemēram, 2-fluor benzaldehīdu. Var pievienot arī dažus medikamentus, piemēram, noramidopirīnu vai metamizola nātriju.

Tīra amfetamīna piemēri

Visiem šiem amfetamīna pulveriem ir vairāk nekā 95 % tīrības pakāpe, ko apstiprina GC-MS.
19TZ0NOnPL
Xu2TU75K6M
BMAQL3xlCN
Irdažādu krāsu netīru amfetamīnu piemēri.
Q5rTeofZlp

DUVlWrzQ0n
CqchFMI9Uo
AoAQh4nJBP
Z2TQfPxlKI
VSDe18gRWL
Procedūru algoritms:
1. Pirmkārt, jums ir jānodrošina savu lietu vizuāla pārbaude. Ja jūsu izstrādājumam ir cita krāsa nekā balta, iespējams, tam ir kādi organiski vai neorganiski sintēzes blakusprodukti, kas var mainīt krāsu. Amfetamīna krāsa ir atkarīga no veiktajām reakcijām un to kvalitātes. Balta, perlamutra, bēša, dzeltena, dzeltena, oranža, persiku, bāli rozā, rozā, pelēka ir amfetamīna "normālās krāsas". Vairāk krāsas nozīmē netīrāku produktu. Lai gan amfetamīna pulverim jābūt izteikti bālgans, daži pārdevēji izdomā stāstus par "īpašu formulu vai sintēzes metodi", kas dod neparastu krāsu. Ja amfetamīns ir hidrohlorīda sāls veidā, tas var izraisīt snuķi (diezgan rets gadījums).
Kas nosaka krāsu:
Rose - produkts ir pāroksidēts (daļa amfetamīna sāls, pārmērīgas skābes lietošanas dēļ, pārvērtusies sadalīšanās produktos un iekrāsojusi pārējo pulveri).
Dzeltens - produkts nav oksidēts (skābes trūkuma dēļ ne visa bāze pārvērtās par sāli, un tās atliekas iekrāsoja pārējo pulveri).
Sarkans - fenilnitropropēns pilnībā nereaģēja uz amalgamu, reakcijas maisījums tika sārmots un paskābināts par sāli, iegūstot šo krāsu.
Zaļš - dzīvsudraba sāļi ir piesārņoti ar citiem metāliem, kā rezultātā rodas krāsa. Turklāt tas ietekmē amalgamas veidošanos.
Brūna - sintēzes laikā veidojas sveķi.

Kopumā jāatzīmē, ka ķīmiski tīram produktam vienmēr jābūt baltam. Piemēram, farmaceitiskajam amfetamīnam nav pat nokrāsas. Arī krāsas maiņa var būt ne tikai veiktās sintēzes pareizības rādītājs. Gandrīz visus sintēzes piemaisījumus var izdzēst ar skābes un sārmu ekstrakciju.

2 . Otrkārt, sniedziet vienkāršu eksperimentu ar sava produkta izšķīdināšanu ūdenī. Izšķīdiniet 100 mg (pietiek ar 100 mg, bet labāk vairāk) amfetamīna parauga 10 ml istabas temperatūras ūdens. Ja paraugs labi šķīst, tas nozīmē, ka, iespējams, jums ir klusa tīra narkotika. Svarīgi: pirms eksperimenta sasmalciniet biezus pulvera gabaliņus, jo nogulsnē var veidoties mazi gabaliņi.
YGqB0Ld3wz
ArlEt9Nxdy
JjXnxobYa8
Jums jāinterpretē šķīdināšanas eksperimenta rezultāti. Ja jūsu preparāts pilnīgi nešķīst vai daļēji izšķīst, tas varētu būt saistīts ar kofeīna pievienošanu. Šeit ir saites uz vienkāršiem eksperimentiem, lai noteiktu kofeīnu amfetamīna pulverī, izmantojot Vāgnera reaģentu un slāpekļskābes un amonjaka šķīdumu.
K2BJH7wsz9
Tas var būt arī MCC (mikrokristāliskā celuloze), silīcija dioksīds, neorganiskie sāļi (skatīt "Piemaisījumu noteikšana sintētiskajā PAS").

3 . Treškārt, apstipriniet produkta atbilstību deklarētajam amfetamīna daudzumam, izmantojot LF testus (narkotiku testēšanas komplekti). Jūs saņemsiet skaidru rezultātu par savu vielu un piejaukto narkotisko vielu (ja tāda ir), un šie testi palīdzēs noteikt nākamo soli.

4. Ceturtkārt, pārbaudiet šķīduma pH. Amfetamīna pulveri var piesārņot organiskās pulverveida skābes (askorbīnskābe, citronskābe u. c.), organiskās pulverveida bāzes (novokaīns, lidokaīns, kofeīns u. c.). "Piemaisījumu noteikšana sintētiskajā PAS" precīzi aprakstīta to noteikšanas metode.

5. Tālāk, ja nekādi piesārņotāji nav atrasti, un Jums joprojām ir šaubas par amfetamīna vai LF testos atklāj piejaukumu narkotiskajai vielai, vadiet eksperimentus ar testa reaģentiem. Izmantojiet "Narkotiku testēšanas reaģentus". Šīs metodes palīdz noteikt piejaukumu veidu. Ir rokasgrāmatas, kurās ir aprakstītas pārbaudes procedūras un nozīme, kur var atrast reaģentu sintēzes metodes.
Saskaņā ar testēšanas reaģentu eksperimentu datiem var salīdzināt un apstiprināt rezultātu ar TLC.

Piemēram, Jūs esat saņēmis testa rezultātu ar Markisa reaģentu, kas deva melnu krāsu. Parasti tas nozīmē, ka jūsu amf. atšķaidīts ar MDMA. Ja pilienu krāsa mainās uz dzeltenīgu, tas nozīmē, ka jums, iespējams, ir tīrs amph. Ņemiet TLC plāksnīti, piesārņotu amf. paraugu, īstu amf. un tīru MDMA (ja jums ir), izveidojiet trīs vielu plankumus un eluējiet tos, saskaitiet Rf un salīdziniet rezultātus ar literatūras datiem. Ja jūsu parauga plankumi sadalīsies divās daļās, kurās būs vienāds MDMA un reālā amfetamīna līmenis, tas nozīmē, ka jūsu paraugs ir piesārņots ar MDMA. Ja jūsu paraugā nav plankumu ar reālo amf. līmeni, tas nozīmē, ka jums ir MAMA ar kaut ko tādu kā amfetamīns, viela ar līdzīgām fizikālajām un organoleptiskajām īpašībām (metamfetamīns)
.
MZRQK9rAET

6. Papildus piemaisījuma noteikšanai pētnieks var vadīt eksperimentu "Amfetamīna tīrības noteikšana mājas apstākļos", lai izmērītu amfetamīna procentuālo daudzumu pulverī. Tomēr ņemiet vērā, ka šajā pulverī tiks uzskaitītas arī citas primārās amīna vielas.

Secinājumi

Kušanas punkta pārbaudi var pievienot otrajam posmam, lai apstiprinātu atbilstību kvalitātei un noteiktu piemaisījumu satura pakāpi.
Šī rokasgrāmata ļauj noteikt piemaisījumu pakāpes līmeni, noteikt piesārņojuma vielas un apstiprināt rezultātus ar dažādām metodēm. Turklāt var izmērīt amfetamīna daudzumu paraugā
.
 
Last edited:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
es precīzi nezinu, kāpēc, bet, kad es gatavoju savu amfetamīnu - es nedaru to tīri baltu, bet atstāju nedaudz bronzas, un, kad es to daru šādā veidā - viņa ir spēcīgāka.







Es domāju, ka tas darbojas kā helātu process mikroelementiem - šī bronzas sveķe zināmā daudzumā palīdz mūsu organismam uzņemt un izmantot amf no mūsu kuņģa. Es zinu, ka neatkarīgi no tā, kas notiek - jūsu produktam vienmēr jābūt +7PH pusē. Ja jūsu produkts būs etiķa - jūs varat gūt traumu, jo jūsu kuņģis var ražot tikai vairāk skābes un nevar ražot bāzi, tāpēc jūs varat viegli apdegt no iekšpuses. Ja produkts būs bāzisks, tad nav jāuztraucas - kuņģis ražos skābi, lai to līdzsvarotu, tikai produkta daļiņas nedrīkst būt pārāk lielas (lielās daļiņas var kaitēt jūsu ķermenim, kad tās pielīp vienā vietā).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, Patton, varbūt jūs zināt atbildi uz šo jautājumu, kuru man tā arī nav izdevies pilnībā saprast. Kas tieši ir amfetamīna pasta? Daudzi pārdevēji to pārdod internetā, un tai ir zināma iedarbība, bet dažreiz efekts nedaudz zūd, kad es mēģināju attīrīt, piemēram, izžāvējot, pēc tam mazgājot ar acetonu. Un, protams, lielākā daļa tā arī tiek zaudēta. No šeit minētajām sintēzes metodēm parasti beigās iegūst sausu amfetamīna sulfātu, kas ir pulveris, to tikai filtrē un iztvaicē atlikušo šķīdinātāju (piem., petrolēteri), bet parasti pēc vakuuma filtrēšanas tas paliek gandrīz sauss. Vai pasta ir tikai amfetamīna sulfāts, kurā palicis nedaudz šķīdinātāja, vai arī tā ir amfetamīna bāze (pilnībā vai daļēji)? Ja tā satur amfetamīna bāzi, tad tā nav pilnībā sulfatēta un, iespējams, būtu jāattīra citādi. Kāds ir jūsu ieteikums?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jums ir jāpārbauda, varbūt šis produkts nesatur amfetamīnu. Arī u var izmērīt amfetamīna daudzumu produktā mājas apstākļos, kā tur aprakstīts.
 
Last edited:

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hei tur g. Patton. Es atradu rakstu, kuru jūs komentējāt agrāk, un es nevaru atrast, ja atkal... tikai brīnījos, ja jūs varētu pm man Es esmu pēc tam, kad process pagrieziena
psudeoefedrīna pārvēršanu sausā cietā formā. Paldies
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, Barton. Es gribētu pajautāt, vai ir amfetamīni hidrohlorīda, sulfāta un fosfāta sāļu formā, bet vai ir amfetamīni oksalāta sāls formā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, kas ir Bartons? =)
Esmu dzirdējis par amfetamīna saharātu, bet neesmu dzirdējis par oksalāta sāli.
 
View previous replies…

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet, patton , esmu iesācējs, un mans eksperimentu līmenis ir mājas virtuves līmenī, tāpēc man nav pieejami daudzi materiāli. Tāpēc es gribēju uzzināt, vai galīgās kristalizācijas laikā oksalātu var iegūt oksalāta sāls veidā. Pēdējā laikā esmu veicis vairākus eksperimentus, un lielākā daļa no tiem ir bijuši neveiksmīgi, kas ir diezgan nomācoši.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Ja amfetamīnu neitralizē ar skābeņskābi, iegūst amfetamīna oksalātu. Tomēr tas nav ieteicams, jo oksalāti var izraisīt nierakmeņu veidošanos nierēs.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Viens burkāns satur vairāk skābeņskābes nekā vairāki grami amfetamīna oksalāta, tāpēc tā ir nevis reāla, bet teorētiska problēma. Lielāka problēma ir tā, ka oksalātu ir nepatīkami šņaukt, tas iespiežas degunā.
Oksalāts tomēr ir labs veids, kā iegūt sāli no jebkura amīna, jo tas ir labi šķīstošs no skābeņskābes, piemēram, labi šķīst karstā un siltā ūdenī, bet gandrīz nešķīst ūdenī, kura temperatūra ir zemāka par 10 °C, tādējādi tas ir viens no nedaudzajiem sāļiem, ko var ražot ūdenī un izšķīdināt no ūdens. Un tas bieži vien ir ļoti noderīgi.
 

Versorgen

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
vai es varu izmantot citas skābes?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mans amfetamīns pēc NaBH4/CuCl2 reducēšanas ļoti nedaudz smaržo pēc kanēļa, tomēr tas izskatās balts un ļoti līdzīgs attēliem zem spoilera "95 %+ tīrība" (balts un pūkains), lai gan esmu pārliecināts, ka tīrība nav tik augsta, tas nav nekāds brīnums.

Vai ir kādas idejas, kāpēc ir smaka? Kā es varētu novērst šo smaku vai uzlabot sintezatoru, lai neradītu šādu smaku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki. šī tēma ir par testēšanu, nevis par tās attīrīšanu. Jūs varat veikt skābes bāzes ekstrakciju gadījumā, ja šī smarža Jums traucē.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Amfetamīna hidrohlorīda sāļus var smēķēt ? Un kā amfetamīna brīvo bāzi pārvērš par hidrohlorīda sāli ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfohlorīda sāls ir ļoti hidrofīla un parasti izskatās kā mitrs pulveris. Jūs varat mēģināt to darīt, bet tā ir tikai laika tērēšana.
Uzziniet vairāk par amfetamīna sāļi
 
Top