Reklāma tirgotājiem?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kā jūs reklamējaties un iegūstat klientu bāzi? Neviens jums neuzticas, ja vien cilvēkiem nav bijuši veiksmīgi pasūtījumi. Pat tad, ja jums ir bijuši tikai daži klienti, tas nešķiet pietiekami, lai iegūtu piesaisti. Kā jūs vienkārši izplatāt savu vārdu? Nav daudz vietu, kur reklamēties.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
682
Points
93
Vispirms jums ir jāprezentē savs piedāvājums tirgū, un, lai piesaistītu klientus, jūs varat izdalīt bezmaksas paraugus - tā būs vislabākā produkta un jūsu pakalpojuma reklāma.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Labi, paldies par padomu!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Jums ir jāizveido parauga darbība ar kvalitatīvu materiālu un pēc tam jānosūta visi sagrieztie pasūtījumi, lēta kvalitāte un netērējiet daudz laika un naudas, lai izveidotu labu steļļu. Tas ir viss.
Ak, katrā sadaļā pievienojiet kaut ko tādu kā AAA\+++, PURE 99,9% ķiršu ātruma pastu ar pašu A-Oil Secret Formula.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Tas ir atkarīgs no tā, ar kādām summām jūs nodarbojaties, kādi ir jūsu ienākumi un cik daudz esat gatavs tērēt reklāmām.
Reklāmas šajā biznesā ir viss.
Ja esat iesācējs, sāciet ar šo forumu, izveidojiet vairāk bezmaksas paraugu, lūdziet rewiews.
Uzņemiet vairāk preču fotoattēlu ar zīmēm, kvalitātes pārbaudēm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Ko jūs cerat pārdot? Cilvēki man katru dienu lūdz ieteikumus, tāpēc jūs vēlaties būt šajā sarakstā. Ja tas ir kaut kas5kas, ar ko es neskopojos, es izveidoju anketu paraugu saņēmējiem, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat rūpīgas atsauksmes.
Rūpīgi izvēlieties parauga saņēmējus, viņiem jābūt rezidentiem, bet viņiem jābūt pieredzei ar šo narkotiku. Ir pāris atsauksmju, un puisis saka: "Šis kokaīns ir satriecošs! Es to lietoju pirmo reizi mūžā!".
Tā ir bezjēdzīga recenzija. Ir obligāti, ka es saņemu preferenciālu attieksmi pret bezmaksas paraugiem, jo es esmu mod (patiešām), bet es strādāju ar jums, lai būtu vieglāk samaksāt par piegādi, vai arī es bieži vien tos vienkārši pērku. Ja nepieciešams, es veicu ķīmisko analīzi un pērku testu komplektus. Es turu fent testus un benzo testus un pāris plašus reaģentus.
 
Top