Question Ab ekstrakcija vai atdalīšana un attīrīšana

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Izmantojot dažas krūzes kā sajaukšanas aparātus un acetonu citronu amonjaku dzeltena pudele heet urīnskābes ūdens un kafijas filtri. Šajā gadījumā epsom sāls tiks atdalīta un attīrīta pirmais solis, ko es zinu, ir puse ūdens puse citronu amonjaka, tad pievieno trīs pilienus skābes. Nākamais solis citā glāzē, manuprāt, ir puse citrona amonjaka puse acetona pievienot trīs pilienus skābes citā glāzē pievienot pusi skābes pusi acetona tad pievienot trīs pilienus skābes. Es zinu, ka pirmais solis ir pareizs, bet es varu atcerēties pareizos procesa soļus es zinu, ka tas ietvēra 7 dažādas sajaukšanas tasītes un šāviena glāzi un cep Epsom sāli, līdz tā kļūst balta, tad sasmalcina tos pulverī un iemaisa pirmajā šķīdumā. Pēc dažiem sajaukumiem jūs sajaucat visu kopā vienā glāzē, un jums vajadzētu tikko redzēt divus slāņus vienu virs otra jūs ielejat nedaudz dzeltenās pudeles heet, un abi slāņi sajaucas kopā, un jūs redzat mazas sniega pārslām līdzīgas daļiņas, kas peld šķīdumā jūs varat šķīdumu sildīt. līdz izveidojas dzeltena eļļa un savāc to ar maisīšanas stienīti vai arī šķīdumu var nesildīt un pagaidīt dažas stundas, un jūs redzēsiet, ka veidojas mazas apaļas baltas lodītes, kuras filtrējiet, izmantojot kafijas filtru, tad ielejiet nedaudz sērskābes, un tagad tīra un bez vaska Epsoma sāls pārkristalizējas. Vai jūs nejauši zināt, kādi ir šīs reakcijas trūkstošie posmi? Es varu ievietot zinātnisko nosaukumus sastāvdaļām, ja jūs nesaprotat manu rakstīto arī, ja jums ir nepieciešama mazliet sīkāka informācija, es varu mēģināt atcerēties soļus mazliet vairāk es pazaudēju savu diagrammu, ko es izmantoju, kad es darīju šo atdalīšanas attīrīšanu. Un, lūdzu, atvainojiet manu gramatiku un pareizrakstību.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Jūs attīrāt magnija sulfātu no Epsoma sāls? Mums nav vajadzīgi nekādi kodiskie vārdi un sūdi, jo visi zina šos nolādētos kodiskos vārdus.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jā, tas ir tas, ko es cenšos darīt. Bet ar krūzītēm seperatora piltuves vietā
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dam nevienam nav zināšanu, lai to izdarītu, es domāju, ka noteikti kāds zinās lol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Neviens nesaprot, kāpēc, jo komerciālā Epsoma sāls ir diezgan velnišķīgi tīra, un lielākoties cilvēki to izmanto kā žāvējošu līdzekli, tāpēc tai nav jābūt tik tīrai. Ar krūzītēm separācijas piltuves vietā vienkārši nozīmē dekantēšanu, un ar pipeti vai šļirci var dabūt pēdējo mazumiņu. Labi, tātad ms šķīst ūdenī, tāpēc sāksim ar to, tagad mums vajadzīgs nepolārs šķīdinātājs... Lai ko jūs mēģinātu darīt, ir jābūt labākai metodei.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vienkārši atdaliet vasku, lai iegūtu tīru Epsoma sāli. Un vienīgais, kas jums nepieciešams, ir tas, ko es ievietoju. Varbūt kāds cits zinātu, es domāju
 
Top