A-Oļļa uz Hcl amfetamīns

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kāda rokasgrāmata, kā veikt (A-Oil)n-formyamphetamine uz amphetamine hcl? Paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki. Jūs vēlaties iegūt tieši amfetamīna HCl vai METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jā, galaprodukts būtu amfetamīna SULFĀTS, nevis HCl.
Lai iegūtu amfetamīnu, formlamfetamīnu apstrādātu, pievienojot HCl. Pēc tam to bazificē, pārkristalizē un destilē ar tvaika destilācijas metodi iegūst brīvo bāzi. Tad pievieno sērskābi, un voilà: amfetamīna sulfāts.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Labi, es domāju, ka tas ir tas pats vai līdzīgi kā ar kokaīnu, ka galaprodukts ir hcl. Es neesmu ķīmiķis, tāpēc ceru, ka jūs man piedosiet. Vai ir iespējams, ka es iemācīšos šo procedūru, ja man tiek sniegta soli pa solim un vispirms to daru uzmanīgi nelielā mērogā? Vai ir kāds, kas vēlas dalīties vai pārdot šīs zināšanas? Ak, un es domāju amfetamīnu, nevis metamfetamīnu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
HCl amfetamīna sāls ir ļoti nestabils (hidrofobisks). HCl sāls metamfetamīna, kokaīna un daudzu citu vielu HCl sāls ir stabila forma.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Labi, tāpēc ļaujiet man pajautāt, kā pareizi. Vai kādam ir rokasgrāmata vai kāds var izveidot rokasgrāmatu, kā pārveidot a-eļļu par amfetamīna sulfātu? Paldies
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visi,
vai es pareizi sapratu, ka....
Jūs varat izmantot sērskābi, kuras tīrības pakāpe ir tikai 15 %, lai no A-Oil (amfetamīna bāzes) izgatavotu amfetamīna sulfātu?
Ko darīt ar sālsskābi 30-33% techn. 250ml?? Ko jūs iegūstat, izmantojot sālsskābi, ja tas vispār ir iespējams?? amphetamine hydrochloride....
Un kā ar 39% tīru fosforskābi? Tas droši vien ir amfetamīna fosfāts?
Vai arī es to sapratu pilnīgi nepareizi un jums vienmēr vajadzīgas skābes ar visaugstāko tīrību, t. i., 96-99 %.
Kas vēl nepieciešams, lai no A-eļļas izgatavotu amfetamīnu? Es dzirdēju, ka nepieciešams arī tīrs metanols, vai tā ir taisnība?
Man ir labs tīra metanola avots, varbūt lielākā daļa no jums to jau zina, "Tankpatronen" / "degvielas kasetnes".....
Vācijā šīs ķimikālijas tik augstā tīrībā nevar nopirkt... Vai arī jums ir attiecības ar pareizajiem cilvēkiem....
Vai kaut kur forumā ir instrukcija, kā soli pa solim veikt šo procesu, vai kāds var man atsūtīt saiti uz to, piemēram?
Es zinu, ka A eļļa + sērskābe = amfetamīna sulfāts.
Bet es nezinu, kā notiek viss process, tas nevar būt tā, ka vajag tikai divas lietas, A-eļļu un sērskābi......
Būtu lieliski, ja kāds varētu mani apgaismot!
Jo man tagad ir nedaudz A-Oil, bet es nezinu, ko ar to darīt :)
laipni sveicieni.
Dis

Labi, daži jautājumi ir atbildēti, es redzēju video, kur viņš gatavo amfetamīna frībāzi, tad sajauc acetonu ar sērskābi un pilienu pa pilienam ielej to frībāzē, līdz tā nogulsnējas un pH ir pareizs.
Vai tas nozīmē, ka man vajag tikai sērskābi un acetonu, lai no A-Oil izgatavotu amfetamīna sulfātu?
Bet kā ir ar manu iepriekš minēto sastāvdaļu tīrību, vai kāds var man atbildēt uz šiem jautājumiem, tikai no ziņkārības.....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A ko jūs varat darīt ar eļļu?

Vai amfetamīns ir eļļa?

Vai tam bija cits nosaukums?

Vai šie produkti ir vienādi?
A-eļļa | BMK eļļa | Fenilacetons | PMK eļļa | MDP2P eļļa | P2P eļļa
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Analizējamās vielas nosaukums N-formilamfetamīns
CAS numurs 22148-75-0
Molekulatūra Formula C10 H13 N O
Molekulmasa 163,20
Precīza masa 163,2163
IUPAC N-(1-fenilpropān-2-il)formamīds

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Es domāju, ka šis, vai ne? Kā ir ar tā aktivitāti? Dodos uz izpēti.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lai atbildētu uz jautājumu, tas ir diezgan vienkārši, hcl nav tik hidoskopisks, kā pieņemts, a-eļļa atšķiras pēc kvalitātes, tāpēc precīzu formulu es nevaru sniegt.

Ja ir iespējams iegūt, jūs varat iegūt ne vairāk kā 37 % hcl šķīdumu, vēlams metanolā. Ūdens šķīdums darbojas, bet tas ir daudz grūtāk.

Tātad, ja ir pieejams 37 % hcl metanolā, jūs zināt, cik daudz molu bāzes ir jūsu eļļā. Jūs varētu atšķaidīt Hcl ar lielāku daudzumu metanola, aprēķinot nelielu hcl pārsniegumu, lai pH būtu ~6,7.

Pēc metanola+hcl pievienošanas, ja nepieciešams, pievienojiet vēl metanolu un maisot nedaudz maisiet.

Produkts nav redy. Žāvēšanai. Izmēra sausā pulvera ph, pievienojot to 20 ml destilēta ūdens, ja tas ir pH 7, jūs joprojām varat to koriģēt, pievienojot metanolu un eļļu vai pievienojot metanolu ± hcl, līdz jums ir amf-hcl, ar pareizu PH.

Ja šķīdumu gatavo ar regulāru HCL-H20 šķīdumu, vienmēr izmantojiet HCL ar visaugstāko % saturu, ko ir vieglāk atrast, izmantojiet apmēram 1,5 reizes lielāku metanola daudzumu nekā eļļas tilpums, pa pilienam pievienojiet HCL, ņemot vērā ūdens saturu, jūs redzēsiet, ka nogulsnes, iespējams, izzūd, pirms tās nokļūst apakšā. Palielinoties temperatūrai. Tas padarīs to vēl vairāk ūdens saturošu. Turpiniet, līdz tiek sasniegts desierd ph.

Tātad jums nebūs jauka masa, un vai nu lēnām jānovāra ūdens, vai arī apmēram 60 % tilpuma jānovāra metanolā, 48 H saldētavā, lai jūsu A++ amf-HcL nosēstos, izņemiet šķidrumu un ļaujiet tam nožūt, jūs varētu pārbaudīt, vai šķidruma ph joprojām atbilst specifikācijām, un pārējo šķidrumu novārīt, lai iegūtu atlikušo amf hcl.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Vai esat pārliecināts, ka 70% H2SO4 vai HCl, jebkurā gadījumā, būs pietiekami tīrs optimāliem apstākļiem? jo, jā, es domāju, ka H2O nogalina Amph molekulu un, piemēram, mazgāšana ar acetonu ir jāveic ar tīru sausu acetonu!
... Es tikai tagad joprojām esmu apjucis, mans dārgais*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Amfetamīna sāļu iegūšanai ir iespējams izmantot skābes ūdens šķīdumus
Jāsaprot, ka tur esošais ūdens traucēs produkta nogulsnēšanos.
Lieto sausu acetonu, lai saistītu lieko ūdeni, un produkts nogulsnējas.
Labāk ir izmantot ļoti koncentrētas skābes
 
Top