luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vēlaties iegādāties kādu 3mmc (nevis 3cmc) ES.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Iespējams, varēšu jūs savienot ar labu piegādātāju :). Ja neesat atradis, nekautrējieties sazināties ar mani un informējiet par savu daudzumu!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Sveiki, es piegādāju KU kristālu, lūdzu, sazinieties ar mani, ja jūs interesē. es varu nosūtīt pakas uz ES, apmēram 10days
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Lūdzu, pārtrauciet katinonu analogu ražošanu un invāziju ffs, 95% pārdevēju publiskajos DNM tagad visi pēkšņi nes ĪSTU PRE BAN 4-mmc ar viltus atsauksmēm par veikalu un viltus apmaksātām atsauksmēm par dread un citām kopienām - Droši vien Pircēji, kas nekad nav mēģinājuši īstu 4-mmc, pat atradīs ĻOTI labus RC (daži patiešām ir OK, bet tīri kā stimulanti un nekas pat tuvu Mefedrona HCL).

Es gribu teikt, man nav nekas pret - attiecībā uz analogiem, kas tiek sintezēti ar dažiem pienācīgas pētījumiem vai vismaz pilnu farmakoloģisko analīzi pirms "drukāšanas" un pārdošanas, lai apietu aizlieguma/reģistrācijas likumus - ja vien tie tiek pārdoti ar pareizu nosaukumu un tālāk pārdoti ar tādu pašu nosaukumu. Taču bieži vien mēs redzam kodētus nosaukumus no diviem burtiem vai "XX analogs", un nav nevienas informācijas par struktūru.

Diemžēl realitāte ir tāda, ka pārdevēji ES vienkārši pārmarķē 4-mmc vai 3-mmc (vienīgais pienācīgs, tomēr jūdzēm un jūdzēm tālu no 4-mmc, un pienācīgs tikai tad, ja lieto iekšķīgi šādu analogu) un pārdod no pārdevējiem, kuri parasti pārdod citas labas kvalitātes parastās zāles. Spams ar viltus informāciju uz skatuves un šādu modīgu 4-mmc gūst popularitāti - tā vietā vienkārši nesiet bunkas un analogus.
3-mmc tik un tā ir aizliegts, kāds ir āķis tā meklēšanā?

Es neizliekos, ka kādam, kas vēlas 3-mmc, nevajadzētu to prasīt/pirkt, narkotiku iedarbība vienmēr ir subjektīva, bet ar ļoti retiem izņēmumiem cilvēkiem, kuriem nepatīk mefedrona emfātogēniskāka daļa un viņi dod priekšroku tikai stimulācijai/nelielai eiforijai (pietrūkst orgasmiskā miesas kāpuma mefam) - šādā gadījumā šāda veida vajadzībām es izvēlētos 4-FA - neatradu nevienu pircēju, kas dotu priekšroku analogam, nevis 4-mmc.

Neraugoties uz subjektīvo, tas, ka 4-mmc ir pasaulē atzīts par visveiksmīgāko (šīs klases, es domāju) - un analogi nekad nav pietuvojušies līdzīga efekta atkārtošanai - noteikti nav tikai mans personīgais viedoklis.

Tāpat kā attiecībā uz MXE, gadiem flops un pagājušajā gadā dažas labas alternatīvas - bet šķiet, ka šeit subjektīvās atsauksmes noteikti atšķīrās viena no otras, un MXE paliek uz goda pjedestāla acīmredzot.

beigas runas, atvainojos par tava ieraksta pārtveršanu, nekas personīgs pret tevi vai tavu lūgumu!!!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Es piekrītu tam, ka tirgus situācija attiecībā uz 4MMC un 3MMC kvalitāti ir briesmīga!!!


Es gribu teikt, ka arī kokaīns ir aizliegts.. :D :D
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sveiki!

3MMC noteikti ir tas, ar ko mēs varam jums palīdzēt.

Es esmu pārbaudīts mefedrona ražotājs un noteikti varu veikt 3MMC, jo tas ir līdzīgs mefedronam un ir vienkārši izpildāms.

Ja apskatīsiet manu grupu šajā forumā un apskatīsiet manus piedāvājumus BB tirgū, redzēsiet, ka man ir daudz apmierinātu klientu, kas atstāj labas atsauksmes.

Pievienojieties mūsu grupai, lai mūs pārbaudītu.

[GROUP=73][/GROUP]

Uzrakstiet mums forumā vai rakstiet mums uz šādām platformām. Es neiesaku telegram, jo tur ir nenobrieduši mazie *****i, kas mēģina uzdoties par mums, un ir pat viltus kanāls ar lietotājvārdu @ASbbgate_cartel.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

Lejuplādēt sesiju: getsession.org
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Vai jūs varat veikt arī Mefedrona oriģinālvalodas tulkojumu?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jā, mēs to varam izdarīt. Mums ir mefedrona ražotāja statuss.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Reāls 4mmc
 

Attachments

  • hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Heineken No attēla izskatās noteikti labi/likumīgi. Žēl, ka jūsu piegādes valsts man ir diezgan karsta - vismaz nav vērts sadedzināt tās dažas legit tīrās adreses, kas nav zem manas identitātes, kuras man ir palikušas tikai pašu lietošanai :/
Ja jums ir kāds oficiāls tālākpārdevējs piegāde no citas ES valsts pls dodiet man zināt.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Ak, es domāju, ka jūs sūtāt NL -> ES.
Žēl, labprāt veiktu nelielu pasūtījumu, man ir daži tālākpārdevēji, kurus interesē reāla 4 mmc regulāra piegāde.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Es sūtu tikai no Polijas uz Poliju
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Jā. Es saprotu, ka jūs labprātāk izvēlaties saglabāt savu Opsec un drošību. Es mēģināšu atrast kādu pārsūtītāju, kas atrodas Polijā, ja nevarēšu atrast citu avotu. Tā noteikti izskatās pārsteidzoša partija.
Visu to labāko
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Lielākajā daļā valstu 3cmc tiek pielīdzināts 4mmc, kas ir daudz spēcīgāks un vieglāk ražojams, tāpēc cilvēki pārtrauca tā piegādi (es pazīstu cilvēkus, kas ražoja 3mmc un likuma izmaiņu dēļ pārgāja arī uz 4mmc ražošanu, jo pieprasījums ir lielāks, bet sods tagad ir tāds pats).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Vai jūs teicāt, ka 4mmc ir spēcīgāks? :)

Es tikai iepazīstos ar šo produktu un domāju drīzumā sintezēt to pats.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Constantylious777
Gandrīz precīzi, ziņā pēc tam, kad beidzās atlikumi, vairumtirdzniecības pārdevēji, ko izmantoja piegādāt 3-mmc partneriem, tie nav "būtiski", bija doma atnest kādu randon katinonu, kas vēl pieejams vai par netīru lētu cenu nopirkts no ķīniešiem. Trīs lielākie RCs ražošanas uzņēmumi ES, jo lielākais no tiem nespēj piegādāt - oficiāli, bija jāpārtrauc neatkarīgi 3-mmc ražošana, kā jūs teicāt, lai izvairītos no tiesas prāvām.

Bet rezultāts ir tāds, ka cilvēki, kas pamēģināja 3-mmc, tik un tā atrada "OK'ish" 3-CMC vai 3-CEC, vai kādu no 15+ katinoniem, kas ir pieejami. Kā jūs zināt, lielākā daļa lielo pārdevēju / tālākpārdevēju paši īsti neizmēģina narkotikas, ko viņi pārdod, un, ja tas nāk no uzticama partnera, kurš, iespējams, pat nezina, ka tas nav 3-mmc, viņi var vienkārši pārbaudīt ar pamata komplektu un redzēt, ka tas ir kathinons, kk legit liksim sarakstus.

Beigās nonākam pilnīgi juceklīgā situācijā. Tev taisnība, ražot 4-mmc pats par sevi nav grūti un prekursorus var atrast bez lielām grūtībām - tomēr amatieris, kurš mēģināja, laida tirgū kaut kādu junk pilnu ar šķīdinātājiem un ar tik zemu tīrību, ka to pat nevar saukt par 4-mmc IMO :D

Es domāju, ka arī no šejienes:
- 4-mmc (vai 3-mmc) atkal zaudēs popularitāti
- nejaušs katinons joprojām tiks pirkts, bet no pircējiem, kuriem patīk tikai stimuli (sk. NEP) - žēl, ka lielākā daļa jaunpienācēju domās, ka tas ir 4-mmc vai 3-mmc.
- cerams: pārdevēji un piegādātāji sapratīs, ka kaut kas ir dīvaini / pircēji sūdzas, un beidzot tirgū parādīsies kārtīgs 4-mmc, kas nebūs pieejams tikai Lielbritānijā (jo 4-mmc kultūra nekad nav apstājusies, ne pirms, ne pēc aizlieguma) un austrumu valstīs, kur ražošana/lietošana iekšzemē ir salīdzinoši lēta un lieliska narkotika, saglabājusi labu popularitāti (bet maz pārdevēju, kas sūta uz citām valstīm DNM).
 
Top