1-nitropropāns

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši,
Man ir produkts, kas satur 1-nitropropānu un nitroetānu kopā ar DCM.
Mans draugs ķīmiķis šķita vairāk sajūsmināts par nitropropropānu, bet es esmu neizpratnē, jo nekad neesmu redzējis, ka to izmantotu fenetilaminu sintēzē (kas mani galvenokārt interesē, tāpat kā manu draugu).
Kādas idejas? Vai viņš to jauc ar 1-nitropropēnu? Es nezinu, es šaubos, ka viņš zina savu vielu un ir galvenais ieguldītājs šeit.....
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir jautājums. Vai PN2P sintēzē no nitroehāna un benzaldehīda es varu izmantot anilīnu nbutilamīna vietā?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Man nav ne jausmas par šo jautājumu - es ieteiktu aprunāties ar jūsu veco labo draugu GPT kungu!

Es zinu, ka amonija acetāts darbojas labi un ir viegli pieejams (vismaz tur, kur es esmu - es nejauši nopirku veselu KILO šīs vielas, ko diez vai jebkad visu izlietošu!!!).

Godīgi sakot, es atteicos no šī pavediena, tiklīdz es patiešām destilēju produktu un sapratu, ka pēc BP tas būtībā ir tikai DCM un nitroetāns.....

Es arī būtībā zaudēja gribu padarīt amfetamīnu, jo es esmu apzinājies, ka esmu nikns atkarīgais - opiāti un benzo ir izslēgti no kartēm un TBH, katru reizi, kad iv izmantoja ne psihedēlisko amfetamīnu, tas pats ir noticis - iv nav gulējis, kamēr tas viss ir GONE!

Es būtībā arī apzinājos, ka man, iespējams, ir ADHD neilgi pirms man radās ideja par amfetamīna lietošanu, bet es patiešām nedomāju, ka man ir pietiekama kontrole, lai to izmantotu medicīniski.

Es nolēmu saglabāt nitroetānu, kas man ir, kad man būs 3,4,5-tmoba, no kuras es plānoju ražot skalīnu.
Vispirms meskalīns, tad eskalīns, proskalīns utt. utt., izmantojot aldehīdus, ko esmu iegādājies, lai izgatavotu virkni triptamīnu, un pielietot to skalīna skeletam.
TAD un tikai tad man droši vien būs garlaicīgi un es mēģināšu izgatavot TMA.

Tomēr tas viss vēl ir tālu, jo man pat nav 3,4,5,5-tmoba - viss, kas man pašlaik ir, ir 2,5-DMOBA, un, atklāti sakot, 2c prekursora amfetamīns pēc Šulgina apraksta NEIEDZĪVĪGI izskatās!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tā ir patiešām slikta ideja. GPT tērzēšana jūs vienkārši maldinās par ķīmiju.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Nitropropāns, cik man zināms, netiek izmantots slepenās sintēzēs.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tā tas ir mans bezjēdzīgais stāsts par to, kā es ķeros pie šīm molekulārajām mīklām!

Bet, ja nopietni, tas, cik daudz var iemācīties kaut vai gada laikā, ir ŠAUKSTI.

Ir pagājis gads, kopš es pirmo reizi izlasīju kādu no Strīķes grāmatām, un es pat nezinu tās nosaukumu!
Visticamāk, tā saucas "Praktiskā MDMA sintēze" vai kaut kā līdzīgi.
Digi kopijai, kas man ir, trūkst vāka, un tā ir saglabāta kā total synthesis II, tātad tā varētu būt sajaukta ar viņa sarakstītās LSD grāmatas nosaukumu (kas, manuprāt, ir pilnīgi nepraktiska, bet hei ho) - skaties, galvenais, ka ir pagājis aptuveni 1 gads, kopš es uzzināju, ko, pie velna, nozīmē "reflux"!!!

Šajā laikā; kamēr es biju Benzo abstinences stāvoklī, es esmu iemācījies daudz ko un noteikti pietiekami daudz, lai, reducējot triptamīnu, saražotu dažus IZCILUS spilgti baltus n,n-DMT kristālus, un, atklāti sakot, - kristalizēties pirmo reizi bija tāds BITCH, ka es acīmredzot paņēmu miega pauzes nepiemērotā laikā.
Otrajā mēģinājumā iznākums bija līdzīgs, bet ievade bija mazāk nekā puse no tā, ko es ieliku iepriekš, - lai gan šoreiz tas palika kā spilgti balti kristāli, nevis gaisa iedarbības laikā kļuva sarkans.

Es sapratu, ka pēc tam, kad būtībā noskaņojos uz to, ka vēlos ražot DET, nevis DMT - kaut ko iv vēl izmēģināt, bet, kamēr es patiešām pilnībā neizpratīšu procesu, es nebiju gatavs izmēģināt neko citu, izņemot to, ko varēju izlasīt no pirmavotiem - tāpēc sāku ar DMT, jo ir daudz vairāk publicēto sintēžu!

Katrā ziņā, aplūkojot faktiskās struktūras un interesējoties par Pihkal , es sapratu, ka struktūras parasti ir vienkāršākas - iv arī pamanīju, ka tās, šķiet, kristalizējas vieglāk.

Anyway, rant rant rant rant bez reāla iemesla, bet hey ho. Tas ir tas, ko es daru!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tā tas ir mans bezjēdzīgais stāsts par to, kā es ķeros pie šīm molekulārajām mīklām!

Bet, ja nopietni, tas, cik daudz var iemācīties kaut vai gada laikā, ir ŠAUKSTI.

Ir pagājis gads, kopš es pirmo reizi izlasīju kādu no Strīķes grāmatām, un es pat nezinu tās nosaukumu!
Visticamāk, tā saucas "Praktiskā MDMA sintēze" vai kaut kā līdzīgi.
Digi kopijai, kas man ir, trūkst vāka, un tā ir saglabāta kā total synthesis II, tātad tā varētu būt sajaukta ar viņa sarakstītās LSD grāmatas nosaukumu (kas, manuprāt, ir pilnīgi nepraktiska, bet hei ho) - skaties, galvenais, ka ir pagājis aptuveni 1 gads, kopš es uzzināju, ko, pie velna, nozīmē "reflux"!!!

Šajā laikā; kamēr es biju Benzo abstinences stāvoklī, es esmu iemācījies daudz ko un noteikti pietiekami daudz, lai, reducējot triptamīnu, saražotu dažus IZCILUS spilgti baltus n,n-DMT kristālus, un, atklāti sakot, - kristalizēties pirmo reizi bija tāds BITCH, ka es acīmredzot paņēmu miega pauzes nepiemērotā laikā.
Otrajā mēģinājumā iznākums bija līdzīgs, bet ievade bija mazāk nekā puse no tā, ko es ieliku iepriekš, - lai gan šoreiz tas palika kā spilgti balti kristāli, nevis gaisa iedarbības laikā kļuva sarkans.

Es sapratu, ka pēc tam, kad būtībā noskaņojos uz to, ka vēlos ražot DET, nevis DMT - kaut ko iv vēl izmēģināt, bet, kamēr es patiešām pilnībā neizpratīšu procesu, es nebiju gatavs izmēģināt neko citu, izņemot to, ko varēju izlasīt no pirmavotiem - tāpēc sāku ar DMT, jo ir daudz vairāk publicēto sintēžu!

Katrā ziņā, aplūkojot faktiskās struktūras un interesējoties par Pihkal , es sapratu, ka struktūras parasti ir vienkāršākas - iv arī pamanīju, ka tās, šķiet, kristalizējas vieglāk.

Anyway, rant rant rant rant bez reāla iemesla, bet hey ho. Tas ir tas, ko es daru!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ups. Dubultā ziņa.
Jā, to droši vien var dzēst, jo, destilējot produktu ar 1-nitropropēnu, neizskatās, ka būtu bijis ievērojams daudzums.
vienkārši mani samulsināja, kad kāds mans paziņa, kurš ražo psihedēliķus, teica, ka viņš vēlas kādu....
Es biju apmulsis, ko par....Zinu, ka viņš strādā pie dažiem benzofurāniem, bet citādi F zina!
Tie vēl nav kaut kas, ko es patiešām esmu pētījis.
 
Top