Ar NaBH4 / CuCl2 redukcija tiktų TMA?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai,

Iv gaminau keletą b-nitrostirenų (daugiausia), bet taip pat gaminau ir TMA atitinkantį nitropropeną, matydamas, kad vis tiek gaminu meskaliną.
Planuoju tęsti nitrostireno redukciją per NaBH4/CuCl2, tik įdomu, ar tai būtų tinkama 3,4,5-TMOnitropropropeno redukcijai iki galutinio TMA, kurio noriu gauti?
Chatgpt sako, kad tai gerai, bet tada jis man kelis kartus davė keletą nepatikimų patarimų. 🤣

Ačiū.
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Gerai veikia P2NP į aminą, taigi turėtų veikti ir kitiems nitropropenams. Tačiau "The Vesp" yra įrašas, kuriame rašoma, kad DOM, TMA-2, redukcijai yra kristalizacijos problema. Įsigykite kokią nors alyvą, kuri nesikristalizuoja. (gali būti, kad neteisingai parinkta druska).

Tačiau postą parašė tik vienas narys. Siūlau užsiregistruoti "The Vesp." ir skirti laiko studijoms bei paieškoms ten.

Čia yra atitinkamas pranešimas:

Turėtų def. dirbti IMO.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Įdomu - manau, kad tai pavyks. Tikrai verta pabandyti... Turiu LAH, bet šiek tiek bijau jį naudoti šiame etape TBH, bet manau, kad blogiausia, kas atsitiks, yra tai, kad aš suklysiu šį 5 g nitropropeno ir padarysiu daugiau - man liko apie 480 g pradinio aldehido, taigi meh.

Iš esmės tai yra tai, ką aš galvojau, bet kokiu atveju lol
Pirmiausia pabandysiu tai padaryti 1 g skalėje, manau....

Tiesą sakant, pirmiausia ketinu pabandyti šiuo metodu redukuoti meskaliną, taigi pamatysime - atnaujinsiu, kai turėsiu daugiau naujienų apie tai....
 
Top