Question Kokia yra gaminio pardavimo kaina ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Kokia yra 1 kg JWH-018 pardavimo kaina ?

Kokia yra 1 kg alprazolamo pardavimo kaina?

Kokia yra 1kg psilocino pardavimo kaina ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Taip offcourse aš tai išbandžiau. Bet nėra informacijos apie didmenines kainas. Pavyzdžiui, jūs parduodate Amph @ 2500/kg kaip gamintojas
Ar galite paaiškinti, kaip tai priklauso nuo šio veiksnio, kaip didmeninio gamintojo ?
Panašiai kaip jūs parduodate Amph visame pasaulyje už tą pačią kainą
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Visko kainos yra, gal ne tiesiogiai clearweb ar darkweb, bet galite susirasti gamintojų ir pasitelkti vaizduotę, kaip iš jų gauti kainas urmu.

Viskas labai paprasta, ir viskas priklauso nuo darbo patirties. Paimkime, pavyzdžiui, kavos puodelį kavinėje.

To paties kavos puodelio kaina priklauso ne tik nuo kavos pupelių, bet ir nuo įsigijimo išlaidų, personalo išlaidų, nuomos išlaidų, išlaikymo išlaidų ir daugelio kitų veiksnių.

Šveicarija:

Nuoma: 10 JAV dolerių
Darbuotojai: 10$
Kavos pupelės: 10 USD
Priežiūra: 10$
Kavos puodelio kaina: 3$

Kinija:

Nuoma: 7$
Darbuotojai: 7$
Kavos pupelės: 7$
Priežiūra: 7$
Kaina už puodelį kavos: 1,5 $

Kainos gali skirtis, tačiau kavos kokybė yra lygiai tokia pati, nes kiekvienoje šalyje ją lemia jos ir pasaulinė infliacija. Tai labai supaprastintas pavyzdys jums, bet tikiuosi, kad supratote mano mintį.

Su geriausiais linkėjimais
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
W
Na, grybų pas mus parduodami 3 rūšių, bet jie parduodami uncijomis. Aš turėjau reikalų tik su auksagalviais, juos perku po 200 dolerių už unciją, o parduodu paprastai po 325 dolerius.
Alprazolamo esu pirkęs tik kaip Xanax, o kaina labai įvairi. Batonėliai ir pavieniai didmeninės prekybos vienetai kainuoja maždaug 30 centų už miligramą urmu.
Kanapių daugiausia gaminama čia ir jų kaina labai skiriasi priklausomai nuo padermės ir kokybiškumo, per daug, kad galėčiau čia pasakyti.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Xanax my apibrėžimas biriu yra bent 1 valtis. Valtis yra terminas, reiškiantis 1000.
 
Top