Ką jūs veikiate penktadienio vakarą? (Nuotraukos)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ištaisau šios vakuuminės įrangos trūkumus ir kai turėsiu 1/2 l distiliuoto vandens, ketinu paleisti chloroformą, kurį reikia distiliuoti būsimam projektui. Kai baigsiu, parašysiu apie tai tinkamą aprašymą.
Kruf9BGsO5

PIZhgv9Kzj
HUscBrw16m
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kita tema, ar kas nors žino, kaip įkeliant nuotrauką ją paversti? Niekada anksčiau šioje lentoje nesusidūriau su šia problema 😔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Matau, kad tai padaryta prieš kelis mėnesius, todėl jei dar nesupratote, atidarykite paveikslėlius "Paint" programoje ir turėtumėte juos pasukti pagal laikrodžio rodyklę 90. Beje, neblogi dalykai :}
Nenoriu užduoti jokių saugumo klausimų, bet ar jūs gaunate įrankius iš internetinių užsakymų, ar galite rasti dalykų vietoje? Pavyzdžiui, "hobių parduotuvėje". Mano smegenys neleidžia man pabandyti eiti be bandymo improvizuoti pirmiausia, bet aš greitai mokausi, kad tai yra blogas požiūris, kai kalbama apie chemiją.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Amazon ir eBay viskas iš eilės. Iš "Amazon" turiu stiklo gabalėlių, kurie buvo atsiųsti iš Kinijos. Puikūs pasiūlymai, jei galite palaukti 3 savaites ar mėnesį. Turiu gražų 3 kaklelių ir alihn kondensatorių už 20 USD/PC jie yra "Deschem" prekės ženklo. Tai baisu, kol pažvelgsite į daiktus ir pamatysite, kad šį mėnesį buvo parduota 200, ir tai yra tik 1 konkretus 1 prekės ženklo gabalas. Praėjusį mėnesį buvo parduota 1000 Erlymejerio kolbų. 900 atskiriamųjų piltuvėlių. 350 sukomplektuotų distiliavimo rinkinių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Yra dalykų, kuriuos galima improvizuoti, bet negalima improvizuoti vakuuminio distiliavimo rinkinio ar refliukso po inertinėmis dujomis sąrankos. Įsigykite 20-30 dalių rinkinį. Tiesiog nusipirkite jį. Jei reikia, nusiųskite jį savo močiutei. Taip galima sukonfigūruoti iki 100 reakcijų. Pagal jį galima nemažai improvizuoti. Aš turiu maždaug tiek ir nedaug ko negaliu padaryti.
Kita pastaba, mano didžiausi kinkos buvo;

A) ši karšta maišyklė yra šiukšlė. Tai pigus, kurį matote visur parduodamą už maždaug 40 dolerių. Praleiskite jį. Jame yra termistorius, kuris neleidžia jam įkaisti daugiau nei 100 °C. Teigiama, kad jo kaitinimo galia yra 250 W, bet užtikrinu jus, kad, pažvelgus į elementą, jokiu būdu nėra 250 W. Jame yra maždaug 5 žvejybinės virvės dydžio vielos apsivyniojimai aplink kartono apskritimą, kuris iš vienos pusės yra aliuminizuotas, o iš kitos - plikas kartonas. Jis neužvirintų nė puodelio vandens. Niekada! Iš "eBay" įsigijau tikrą naudotą, 650 vatų galios, ir jis užvirins vandenį per 2 minutes. Jame trūko poros varžtų, o maišymo mechanizmui reikėjo šiek tiek padirbėti, todėl pasiskundžiau ir gavau jį už pusę kainos - 50 USD su pristatymu. Pastaba; jei jūsų maišymo mechanizmas nesiliauja, šio virintuvo viduje yra kintamas rezistorius, kuris reguliuojamas plokščiu atsuktuvu. Pasukite jį į viršų.

B) Aš jį kaitinau kitu būdu ir 3 kartus iš eilės užvirinau vandenį į kondensatorių. Negalima ištraukti vakuuminės linijos, jei ji pradeda energingai veikti. Joje yra vakuumas dumby! Jums reikia vožtuvo, bet kol jo neturite, termometro korpuso atsukimas veiks ir netgi galėsite kontroliuoti, kiek išleidžiate, ir palaikyti tam tikrą vakuumą
 
Last edited:
Top