Question Du klausimai

Cian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, laba diena. Turiu du klausimus. Pirmasis - pasikonsultuoti su ekspertu, dėl efedrino išgavimo iš tablečių metodų. Nesu tikras, ar šioje svetainėje aprašyti metodai gali būti tinkami mano turimoms tabletėms. Turiu pagalbinių medžiagų, kurių turi mano tabletės, sąrašą (turiu apie 300 tablečių, kurių kiekvienoje yra po 50 mg efedrino hidrochlorido). Pagalbinės medžiagos yra šios:
-Mikrokristalinė celiuliozė.
-Talc
- magnio stearatas
- natrio karboksimetilkrakmolas (A tipo).
Kuriuo metodu būtų patogiau ekstrahuoti efedrino hidrochloridą, naudojant šią sudėtį?

Antrasis klausimas susijęs su problema, su kuria susidūriau dėl 2000 ml plokščiadugnės kolbos su dviem kakleliais. Kolba buvo purvina, o ant kaklelių buvo aliuminio amalgamos reakcijos likučių. Vieną iš angų uždengiau stikliniu kamščiu, o kai pabandžiau kamštį nuimti, jis užstrigo ir negalėjau jo ištraukti. Ką galėčiau padaryti, kad nuimčiau šį stiklinį kamštį nesugadindamas kolbos? Sveikinimai ir ačiū.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
467
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
yra gija apie efedrino ištraukimą iš tablečių 😃

antrasis nuplaukite kaklelį karštu vandeniu šiek tiek turėtų prarasti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Užpilkite karšto vandens tiesiai ant sąnario ir įdėkite jį į šaldiklį. Rytoj ji subyrės. 1 lašas vandens, užšalusio ant žemės pjūvyje, gali sukelti didesnę jėgą nei automobilio domkratas. Natrio karbometoksi strch yra balti milteliai, kurie tirpsta rt vandenyje ir sugeria jo šūdą ir sudaro gražią stabilią emulsiją, kuri suėda jūsų bandymą. Tai ir yra kaltininkas. Vandenyje jis virsta geliu
 

Cian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labas rytas. Norėčiau sužinoti, ar yra konkretus būdas, kaip pašalinti karboksimetilkrakmolą arba neleisti jam sugadinti reakcijos. Yra aprašyti įvairūs efedrino ekstrahavimo būdai. Priklausomai nuo farmacijos prekės ženklo, tabletės turi skirtingas nuosėdas, nors kai kurios sutampa. Ar efedrino ekstrakcijos sistema daugumoje tablečių apskritai yra maždaug tokia pati ? ar ji skiriasi skirtingoms pagalbinėms medžiagoms?
Mano tabletėse esančioms pagalbinėms medžiagoms tinka ekstrakcijos garų srove metodas ?

Klausimas, kaip pašalinti stiklinį kamštį, įstrigusį kolboje su reakcijos likučiais, bandžiau tai daryti karštu vandeniu, muilu, man tai nepadėjo.
Išbandysiu šaldymo metodą, bet gali atsitikti taip, kad stiklas suduš ir sugadins mano kolbą.
Labai ačiū už pagalbą. Su geriausiais linkėjimais.
 
Top