Question *SUGEBĖJIMAS* Patarimų indelis?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Po mano neseniai įvykusios nesėkmės su mokesčiais ir tikrai tik už didelę pagalbą, kurią jau gavau, manau, kad būtų labai gražu, jei būtų galima spausti langelį asmens profilyje ir tiesiog nusiųsti arbatpinigių, tai galėtų generuoti laikiną btc adresą, kaip tai daro piniginė?

Bottom line is I'd like a easy way to just throw a few bucks at someone without them having to confirm or do anything. Aš galiu suskaičiuoti keturis narius iš mano galvos, kad yra skolingas šiek tiek monetų.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tai buvo itin paplitę rinkose dar XX a. dešimtajame dešimtmetyje. Atrodo, kad tai buvo prarasta. Tačiau LE atsekė OxyMonster iš Svajonių turgaus dėl arbatpinigių stiklainio, kurį jis išgrynino. Būkite atsargūs su savo lėšomis visi
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Visada kas nors kvailo, kas jus užgauna
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Labai teisinga, bet, tiesą sakant, blokų grandinės sekimas vis dar buvo tarsi naujas dalykas. Štai kokią problemą matau su bitkoinais. Jūsų sandoris amžinai skelbiamas bitkoinų blokų grandinėje
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ar naudojote / siūlyti WasabiWallet? ji Coinjoins jūsų btc ir suteikia procentą nuo jūsų lėšų' anonimiškumas, Aš buvau naudojant, kad kartu su maišymo lėšų tarp piniginių prieš perkant jaučiasi "gana" saugus, bet taip, yra visada popierinis pėdsakas. Klausimas tampa "kaip sunku jie nori šlifuoti už detales? Apskritai (nebent aš turiu blogiausią *****ing sėkmės) Aš jaučiausi gana saugus naudojant šį metodą
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nesu juo naudojęsis, bet tikrai patikrinsiu. Ačiū, kad dalijatės!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
P. S. Ką tik sužinojau, kad JAV jį apskritai uždrausta / neteisėta naudoti, todėl ŽINAU, kad jis turi būti geras ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ar vis dar galite jį naudoti, nors tor?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Manau, kad būtent taip ir veikia
Dokumentai

Praneškite man, jei sužinosite, kad taip nėra lol
 
Top