Kvapusis amfetaminas Europoje

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Europos amfetamino kvapas labai labai skiriasi nuo Šiaurės Amerikoje esančio amfetamino kvapo, mano manymu.
Kalbėjausi su keliais žmonėmis ir man buvo pasakyta, kad Europoje (išskyrus Nyderlandus) jie ima amfetamino aliejų ir, užuot jį purifikavę ir krizalizavę, prideda į jį kofeino ir įvairiausių kitų medžiagų, o iš 1 litro aliejaus pagamina 5-6 kilogramus keistos amfetamino pastos.
Ar žinote, ko jie prideda ir kiek kenksmingas gali būti neišvalytas amfetamino aliejus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jie gaminami amf druskos ir pjaustomi kofeinu. Šis mišinys daro neigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Taip, tai taip keista, žmonės Vokietijoje linkę net labiau mėgti jį supjaustytą su Kofeinu.

Tipiška formulė, pagal kurią iš laisvosios bazės galima pereiti prie greitosios: 1L laisvosios bazės + 2L IPA / metanolio + sumažinti iki 6-7 ph ir įdėti į šaldiklį...tai jau labai nešvaru ir nesveika, bet 5-6 kg iš 1l man skamba labai sunkiai, žmogau, tikriausiai kai kurie žmonės taip ir daro..

Jie taip pripratę, kad kai kurie net nemėgsta, kai žmonės juos parduoda nesusmulkintus..taip keista..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Nežinau, kodėl kas nors taip norėtų, kad jų amfetaminas būtų supjaustytas.
Tiesiog geležinkelio kofeino tabletės tuo metu. Spėju, kad aš tiesiog esu šiek tiek puristas savo narkotikų atžvilgiu. Prieš vartodamas visada noriu tiksliai žinoti, kas ir kiek ko yra viduje. Kita vertus, turiu draugų, kurie, vakarėlyje susidūrę su nežinomomis medžiagomis, tiesiog šliūkštelėdavo eilutę neužduodami jokių klausimų. Nelabai tinka man.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Taigi norite pasakyti, kad į amfetamino aliejų jie tiesiog įdėjo 3-4 kilogramus kofeino?
Įdomu, kokių priemaišų yra aliejuje, jei jis nėra susikristalizavęs.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Aš 100 % su jumis sutinku. Manau, kad tiesiog daugybei žmonių tikrai nerūpi ir (arba) jie nežino apie pjaustytų produktų keliamą riziką.
Nesakau, kad narkotikų vartojimas yra pats sveikiausias dalykas, bet su supjaustytų šūdų mišiniais galima daug ką sujaukti savo organizme :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Niekada nesu girdėjęs, kad kas nors į jį įdėtų tiek daug, o pagal oficialius pranešimus amfetamino pastos grynumas europoje per pastaruosius metus padidėjo nuo 10 proc. iki 25/30 proc. taigi manau, kad žmonės tampa sąmoningesni, kad nedėtų "per daug" kofeino.

Kiek žinau, žmonės naudoja aliejų, IPA ir metanolį santykiu 1:2, o tada prideda 10-25 % kofeino.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vis dėlto, jei jo grynumas yra 25 %, tai reiškia, kad tai šiukšlinis amfetaminas, kuris nebuvo tinkamai išvalytas
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Neabejotinai!

Dažniausiai IPA nepakankamai gerai išgarinama ir (arba) aliejus netinkamai išvalomas nuo kitų šalutinių produktų..dėl to aliejus jau būna nešvarus

Su įprastu mišiniu, kurį gatvės prekiautojai daro, kad alyvą paverstų greitąja, būna dar blogiau
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Taigi tada logiška, kad iš vieno kilogramo aliejaus jie gauna 6 kilogramus, jei po kristalizacijos gali pasiekti tik 25 % grynumą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Šiai masei, pavyzdžiui, amfetamino sulfatui, nesuteiksite reprezentatyvios išvaizdos. Tai būtų riebi guma.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol tiksliai, būtent tai jie ir parduoda.
Jei jos lipnios, jie mano, kad tai gryna, matyt.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, jei manote, kad tai liūdna, palaukite, kol išgirsite apie rožinį greitį, kurį jie pardavinėjo. ( Įtariu, kad jis rožinis dėl užterštumo gyvsidabriu).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Na, atsiprašau, bet jūsų prielaida daugeliu atvejų yra klaidinga.Jei tai gatvės medžiaga, ji 90 % atvejų gaminama pagal Leukarto procedūrą.Hg reakciją padidinti yra sunku, nes pasiekus tam tikrą ribą, Leukartas vis dar išlieka ekonomiškai perspektyviausias masinės gamybos būdas.Be to, raudona spalva būdinga per dideliam rūgštingumui, išgaunant naudojamas nepolinis tirpiklis arba jis distiliuojamas garais, todėl net jei yra užterštumas, jo nepakanka, kad nusidažytų rožine spalva.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tačiau ne raudona ji yra rožinė. Kažkuriuo metu turėjau šiek tiek ir ją nuploviau, ir tai pašalino dalį spalvos.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Cheminiu požiūriu dauguma dalykų, parduodamų Vidurio Europos šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, deja, nėra gerai pateikti.

Štai kodėl aš pats už save susitelkčiau tik į švaraus aliejaus gamybą ir leisčiau kitiems sugadinti produktą, jei jie nuspręstų tai padaryti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Darant prielaidą, kad aliejus ir (arba) laisvoji bazė būtų gryni (99 %), tai būtų 1 l laisvosios bazės + 2 l IPA + 0,45 kg kofeino, o tai reikštų, kad bendra masė yra 3,45 kg pastos, todėl grynumas būtų apie 29 %.

6 kg iš 1 l laisvosios bazės pagal tą patį receptą būtų dar prastesnis rezultatas, greičiausiai 15-17 %, o tai yra daug mažiau nei dabartinis rinkos standartas Vidurio Europoje (išskyrus Nyderlandus).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Norite pasakyti, kad jie naudoja IPA amfetamino aliejui pjaustyti? Tai blogai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jis tikrai toks yra.

Jie naudoja IPA arba kitus alkoholius kartu su kofeinu, o tai yra labai nesveikaskombinacija širdžiai.

Peržiūrėjus centrinės Europos šalių (nepaisant Nyderlandų) policijos ataskaitas, greičio kokybė per pastaruosius metus iš tikrųjų pagerėjo nuo vidutiniškai maždaug 15 % iki 30 % iš tikrųjų, bet vis dar neįtikėtinai siaubinga
 
Top