Siųskite siuntas anonimiškiausiu būdu

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Koks būtų būdas siųsti siuntinius kuo anonimiškiau?

Ar norint išsiųsti siuntinį būtina, kad asmuo nurodytų savo tapatybę?

Išsiųsti nedidelį laišką su atgaliniu adresu gali būti labai anonimiška, bet siuntinį, kurį galima sekti?

Jei tektų siųsti paketą su draudžiamomis medžiagomis, kokių veiksmų imtumėtės?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tai priklauso nuo priemonės, kurią u naudosite siuntai siųsti. Kai kurie naudojasi paslaugomis, kurios siūlo diskretišką siuntimą . O dėl informacijos, kuri priklauso nuo agentūros ar kažko, jie visi turi skirtingas požiūrio priemones
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kurios įmonės yra diskretiškiausios?

Ką daryti, kad kuo labiau apsaugočiau savo tapatybę?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Naudokite pirštines ir įsitikinkite, kad dirbdami su produktu ar pakuote nepaliekate plaukelių.
Daugumą medžiagų geriausia sandarinti vakuuminiame maišelyje, o po to maišelio išorę nuplauti spiritu, kad pašalintumėte bet kokį kvapą.
Mokėdami už sekamas siuntas, naudokite grynuosius pinigus. Stenkitės naudotis pašto skyriais, esančiais ne netoli jūsų gyvenamosios vietos. Siuntinio būseną visada tikrinkite naudodamiesi tor arba VPN, niekada tiesiogiai savo IP adresu.

Dauguma taip besielgiančių žmonių tiesiog naudojasi savo šalies pašto tarnybomis, ir daugumai programų to pakanka.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Niekada netikrinkite paketo būsenos su TOR. Pašto paslaugos yra labai kontroliuojamos beveik bet kurioje šalyje, todėl dude, kad tikrinti siuntinio būseną su tor sukels įtarimų. VPN yra saugesnis, nes yra dažniau naudojamas.

Jei norite būti saugūs, naudokite VPN, kad prisijungtumėte prie nuotolinio tarpinio serverio. Vienas tarpinis serveris vienam paketui patikrinti. Ir turėtumėte prisiminti arba pasižymėti, kokį proxy naudojote kokiam paketui, ir niekada jo nesupainioti.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
TOR arba tiesiog VPN naudojimas gali pažymėti jūsų paketą. Svetainės gali matyti, kai naudojate VPN arba kitą įtartiną IP iš atsitiktinės šalies. Geriausia niekada netikrinti sekimo, nebent to reikia.

Vakuuminis sandarinimas, hidraulinis presas, jei norite, kad daug medžiagos tilptų į mažą siuntinį. Mažas siuntinys = mažiau įtartinas. Aliuminio mylaro maišeliai.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Ar daug saugiau gauti siuntinį nei siųsti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Tikrai ne Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prieš gaudami paketą jie tikriausiai nė neįtarė, kas tai per siuntinys. Jei jis buvo aptiktas, jį susigrąžinti yra pavojinga. Siuntėjo gebėjimai ir pastangos yra svarbiausi gavėjo laisvei.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Niekada anksčiau to nedarė. Gyvenimas ES. Noriu įsigyti asmeniniam naudojimui.

Kaip naudoti suklastotą adresą / vardą ir tuo pačiu metu gauti siuntinį? Man tai įdomiausia.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Galite daryti ir viena, ir kita maksimaliai seksualiai saugiai, 0 tikimybė, kad kada nors būsite pagauti.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Mane domina galimybė įsigyti nedidelį kiekį asmeniniam naudojimui. Niekada anksčiau to nedariau. Gyvenu ES.

Kaip naudoti suklastotą adresą / vardą ir tuo pačiu metu gauti siuntinį? Man tai įdomiausia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Jūs liepėte jį išsiųsti į tuščią namą kitoje gatvės pusėje. Jūs liepiate jį nusiųsti žmogui, kuris neturi jūsų vardo ir pavardės. Tačiau asmeniškai mano skoniui, aš dulkinuosi tik su protingais žmonėmis ir mes sudarome planą, kaip tai užmaskuoti. Nusiperku etiketę, nusiunčiu jam jos PDF, kad atspausdintų, padaro, kad atrodytų kaip komercinis mėginys ar koks nors nekenksmingas dalykas, ir nušauna.
Dėl kvailų draugų tave areštuos. Neužsidirbkite nė vieno.
Parsisiuntę PDF, galite jį atidaryti MS paint ar kita programa ir atgalinį adresą paversti įmonės pavadinimu. tik nematuokite mastelio ir nelieskite brūkšninio kodo
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Net nesiimčiau vargti su PDF formatu.
Galite tiesiog oficialiai įsigyti jį internetu iš pasirinktos siuntų bendrovės. Naudokitės pavogta / suklastota / nulaužta banko sąskaita, kad įsigytumėte anoniminius antspaudus...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Jei spausdinu etiketę iš kurjerių svetainės tor tinkle, kai esu uodegoje, ar garantuotai mano siuntinys bus sulaikytas, kai aš / mano darbuotojai jį išsiųs? Planuoju visas savo etiketes spausdinti internetu, tvarkydamas paketus mūvėti pirštines ir palikti paketus pašto dėžutėje, o ne eiti į paštą, ten spausdinti etiketę ir perduoti paketus per langelį, kad galėtume likti nuo stebėjimo kamerų.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Ar kas nors turi gerų idėjų dėl pristatymo adreso, skirto didesniems užsakymams tamsiajame tinkle, turėdamas omenyje, kad negaliu jo stebėti ir negaliu tikrinti kiekvieną dieną, taip pat turiu omenyje, kad tam tikru metu jis gali būti stebimas. Galvojau apie apleistus namus arba kaimo ūkius, kurie nėra apgyvendinti ir yra parduodami. Man reikia patikimo pristatymo adreso kuo greičiau
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
nenaudokite apleistų namų, nes paštininkas tai pastebės ir praneš. Kaimo sodybos skamba geriau, jei jos turi adresą, bet negali atrodyti apleistos ar apleistos, nes paštininkas vėl apie tai praneš. Geriausia naudoti lašelinės adresą ir nustatyti, kad pirkėjų opsec būtų tobulas, kad jiems būtų sunku įrodyti, jog užsisakėte narkotikų, tada, kai tik bus konfiskavimas, suraskite kitą.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mėgstama bendrauti. Turite kitų idėjų? Ar yra kitų istorijų, kaip NEREIKIA elgtis?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Aš tik papildysiu tai, kas jau buvo pasakyta. Pakuotėje yra gera įkalbinėtoja. Ne tik dėl LE, bet ir tuo atveju, jei kas nors kitas pamatys, kad jį atidarėte. Esu matęs daiktų vaikų atgal į mokyklą pieštukų rinkinyje. Pakuotė buvo pieštukų dėžutėje ir užklijuota į originalią pakuotę. Mačiau, kaip panašiai elgiamasi su mobiliųjų telefonų dėklais. Tai priklauso nuo to, kokio dydžio daiktą perkeliate. Dolerių parduotuvė yra puiki vieta rasti masalų. Žinoma, vakuuminiu būdu. Įsitikinkite, kad niekas nesigirdi, kas neturėtų.

Anksčiau esu matęs paslaugų, kurios leidžia pirkti etiketes su kriptovaliutomis
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
iš kurios šalies siunčiate?
 
Top