Prašymas suteikti konsultaciją dėl MDMA per katalitinį hidrinimą

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki atvykę,

Šiuo metu kartu su keliais bendradarbiais rengiame MDMA gamybą dideliu mastu. Atrodo, kad viskam, kas viršija gal kelis kilogramus vienu metu, reikia tinkamos aukšto slėgio katalizinio hidrinimo sąrankos. Žinoma, tai gana sudėtingas ir pavojingas darbas, viršijantis mano patirtį dirbant esant atmosferos slėgiui, todėl prašau konsultuotis su šioje srityje patyrusiais asmenimis.

Suprantama, kad tai jautri tema, todėl nedvejodami siųskite man privačią žinutę. Negaliu pasiūlyti kompensacijos, kol nepradėsime vykdyti dabartinio projekto (3-MMC), tačiau tuo tarpu mielai užmegsiu naujus ryšius ir plėtosiu santykius.
 

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Visų pirma mane domina, ar kam nors yra pavykę sėkmingai naudoti kitus katalizatorius nei platinos dioksidas (Adomo katalizatorius), kaip dažnai mačiau pranešama. Netgi kelios sėkmės istorijos apskritai būtų labai motyvuojančios. Esu įsitikinęs, kad internete yra daug informacijos, į kurią turėsiu įsigilinti, kiek tai susiję su saugos protokolais dirbant su aukšto slėgio reaktoriais, tiesiog būtų malonu užmegzti ryšius su šios srities kolegomis.

Turiu patirties sintetinant 2C-B, 2C-C, meskaliną ir DOB mikro/laboratoriniu mastu. Nesvetima mokslinė literatūra ar sudėtingos procedūros, nes tikslumo reikalaujantys dalykai yra mano stiprioji pusė. Turiu labai teigiamų įspūdžių apie šį forumą ir tikiuosi čia su kai kuriais iš jūsų užmegzti ryšį.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Jau turite aukšto slėgio indą su maišykle ir dvigubomis sienelėmis aušinimui? platina, , vandenilio butelius? Vandenilio reguliatorių ir t. t.?

ir kokiu mastu gaminate savo 3 mmc? Ir jūs gaunate baltą produktą tiesiogiai po rekristalizacijos? Ar reikia plauti? Ir kokia jūsų išeiga

Galbūt galėsiu jums šiek tiek padėti.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Kol ant kortos pastatyti jūsų vaikinų pinigai, ištekliai ir reputacija, sakau, kad mastai didėja, kai iš savo likimo šeimininko tampate kitų vergu, o tai gali nutikti per vieną naktį. Tai sakau iš patirties, bet tai nereiškia, kad tai absoliuti tiesa. Žmonės yra protingesni už mane. Žmonės geriau už mane išmano verslą, todėl mano nuomonė yra tik kaip smirdanti jūrų žvaigždė
 
Top