Question Gauti Kinijos užsakymą anonimiškai.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, esu iš Ispanijos ir dariau Kinijos užsakymą nuo prieš kelerius metus ir nežinau, koks geresnis būdas gauti užsakymą anonimiškai.
Kas nors gali man patarti, koks yra geresnis būdas gauti Kinijos užsakymus?
Manau, kad visus užsakymus galima gauti sandėliukuose arba siuntų taškų parduotuvėse, bet aš to dar nebandžiau.
Ar yra kokių nors rekomendacijų šiuo tikslu?
Ačiū.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Prekėms gauti galite naudoti spintas. Tai saugu.
Paprastai mes turime savo specialią oro liniją, jums nereikia nerimauti dėl perdavimo.

Jei vis dar turite klausimų, rašykite PM.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Prekes galite gauti spintelėje arba siuntimo punkto parduotuvėje. Jums tereikia nurodyti vietą, netikrą vardą, pavardę ir telefono numerį, o tada gausite sekimo numerį ir galėsite sekti visą pristatymo informaciją.
mes turime specialią liniją, kuri gali tai padaryti, kad 100 % gautumėte prekes
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Aš taip pat esu Ispanijoje ir gauti siuntinį anonimiškai iš Kinijos yra 100 % impossibile.
siuntos negalima nukreipti į spintelę, nes bet kada jie prašo pinigų pristatymo metu + parašo
UPS ir DHL Ispanijoje neturi spintelės (Seur ir Inpost turi keletą, bet labai pilnos kamerų).
vadinamasis ems, kuris kreipiasi correos Ispanijoje yra pristatytas į duris arba jūs turite atsiimti tiesiogiai iš pašto su visa rizika, susijusia, jei jie neranda jūsų namuose.
galite išsinuomoti pašto dėžutę arba airbnb namą arba paprašyti kokios nors pakistanietiškos parduotuvės, ar gali padaryti paslaugą, bet būti anonimišku beveik neįmanoma.
visada laikykite švarų telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį užšifruotus ir nesuteikite jokių PIN kodų ar informacijos
bent jau nebus jokių įrodymų, jei kas nors atsitiktų.
jei reikia informacijos, tiesiog klauskite
 
Top