Klausimas, ar kas nors ką nors gavo iš Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Uber vaistai turėjo vitriną 2cb ir keletą kitų dalykų man įdomu, ar kas nors kitas turėjo sėkmės užsakyti iš jo ir kaip atsitiko, kad nebeturi vitrinos statusas pašalintas iš pardavėjo
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Aš irgi apie tai susimąsčiau. Užsisakiau iš jo ir jokių nusiskundimų, geras produktas, puikus aptarnavimas, o kai ketinau pateikti kitą užsakymą, matyt, kažkas iškilo ir jam buvo duota laiko tai išspręsti, o tuo tarpu pasikeitė jo nario statusas. Spėju, kad jam nepasisekė, nes visi jo sąrašai dingo. Labai gaila, nes, tiesą sakant, buvau tikrai patenkintas jo paslaugomis. Jis netgi galėjo tiesiog paimti mano pinigus ir nieko nesiųsti, nes netyčia baigiau anksčiau, bet jis išsiuntė viską ir beveik 30 % papildomai. Man įdomu, kas nutiko.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Taip, jis baigtas anksti po 2 savaičių aš pagalvojau, kad man nereikės priversti žmogų laukti, jei jis ateina iš Nyderlandų ar kažkas tai paprastai trunka 30 35 dienų, bet niekada atėjo ir aš tiesiog nerimavau, kad kažkas nutiko nuo šiol aš naudoju Pgp šifravimo mano adresu, nes jis Days inn broadside 90 dienų tai šiek tiek nuliūdina, kai aš galiu Google jį ir
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Taip, esu tikras, kad kas nors kitas gali pateikti tinkamą atsakymą. Kai tai pastebėjau, paklausiau pokalbyje ir man buvo pateiktas gana miglotas paaiškinimas, kurio neprisimenu. Paklausiau jo pats, nes vis tiek nebuvau tikras dėl užsakymo, ir jis tiesiog nustojo atsakinėti.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ketinau iš jo pirkti ketaminą, ketinome užsiimti verslu, kai publikacijos dingo, kalbėjau su juo ir jis man pasakė, kad turėjo problemų su šios svetainės administratoriais, bet kad turi produktų, pasakiau jam, kad parduotų man, ir jis daugiau neatsakė toliau
 
Top