Klausimas bendruomenei

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Pastebėjau, kad šiame forume yra tikra vaistų sinteze paremta bendruomenė. Ar daugelis iš jūsų yra legalūs universitetinį išsilavinimą turintys chemikai? Užkietėję mėgėjai? Kiek investicijų kam nors reikėtų, kad nusipirktų įrangą pagrindinei plikų kaulų laboratorijai (galbūt tokiai, kurioje būtų galima sintetinti daugiau nei vieną vaistą) Ketinu pradėti gilintis į kai kuriuos lengvus receptus ir pažiūrėti, ar manau, kad galėčiau tai padaryti

Rekviem visiems jums, vaikinai. Man atrodo, kad jūs sugebate sumaišyti keletą cheminių medžiagų, kad pagamintumėte narkotikus, kuriuos visi mėgstame. Jūs esate tarsi burtininkai (sako tas, kuris turėjo tik vieną koledžo chemijos klasę, kurią buvo sunku praeiti).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Investicijų suma gali būti minimali. Viskas priklauso nuo to, ką sintetinate ir kokius kiekius planuojate gaminti.
Pavyzdžiui, norint sintetinti mefedroną nedideliais kiekiais, jums reikės tik šiek tiek stiklo indų, jokios kitos įrangos nereikia. Tačiau jei ketinate gaminti 100 kg mefedrono per savaitę, teks paplušėti įsigyjant brangią įrangą.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nuoširdžiai sakau, aš tiesiog kas metus ar dvejus gaunu naują hiperfiksaciją ir tai yra mano dabartinė ^^;

dar neturiu jokių stiklinių indų ar prekursorių, nes neturiu pinigų, bet dirbu prie to. vos išlaikiau vidurinės mokyklos chemijos kursą. man niekada nebuvo įdomu (ar gerai sekėsi), kol visai neseniai. nuoširdžiai kalbant, narkotikams gaminti reikalingi dalykai nėra tokie brangūs, tiesiog turiu kitų dalykų, kurių man reikia labiau.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Labai įdomu... Peržiūrėjau pirkinių sąrašą. Bent jau turiu gerą šaltinį, jei kiltų klausimų!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ponas Heizenbergas, žinoma, tai padarė. Tai priklauso nuo to, ką norite daryti. Spoileris: greičiausiai negaminsite jokio LSD, jei apskritai kada nors gaminsite - kaip ir mes visi, be rimtų investicijų į įrangą, pastangų, laiko ir pinigų, ir noriu pasakyti, kad net ir tada tai nėra lengva užduotis. Tikriausiai galite įsigyti viską, ko jums reikia, įskaitant stiklinius indus ir laboratorinę įrangą, kad pasigamintumėte viską, ko tik norite (proto ribose), taip pat nusipirkti reikiamų prekursorių, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į 20 g amfetamino partijas ir pradėti dirbti už 500 JAV dolerių ar mažiau, ir į šią kainą tikriausiai įeina pirmosios ingredientų siuntos sugadinimas iki nesėkmingų bandymų ir dar liks šiek tiek grąžos, galbūt priklausomai nuo jūsų produktų šaltinio ir pasirinkto maršruto.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vadinasi, amfetamino gamyba turi būti savotiška meno forma, jei greičiausiai sugadinsite savo pirmąją partiją? Ne paprastas receptas iš kulinarinės knygos?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Priklauso nuo maršruto. Jei vykdoma efedrino konversija, galėjau kurti iš karto ar pradžioje. tai buvo 90-ųjų pradžioje. Kai tabletės buvo lengvos. vaikščiojau į cosco wulitjout narystę ir pildžiau krepšelį. ištuštindavau jų lentynas. Anhyrous amoniakas gali pakenkti jums einant tuo keliu.
Rekvizitų maršrutai yra sudėtingesni
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
"Tai yra menas, pone White'ai! Jūs esate menininkas! .... Ačiū, Jesse, džiaugiuosi, kad pritariate...."
Taip... planuoju sugadinti kelias partijas, o jei ne... na, šūdas, dabar tu esi žmogus, Dawg...

Amfetaminas yra tikrai paprastas, nes jį galima sintetinti. Tik šiek tiek sunkiau nei PSE į metamfetaminą... šie vaikinai vaizdo įrašuose jį padaro panašų į dubenėlį grūdų. Aš negaliu pasakyti už save, dar, bet įdėti mane į trenerį! Kai ėmėtės nelengvos užduoties išmokti gaminti metamfetaminą, nemanėte, kad tai bus taip paprasta, kaip kelias valandas virti PSE vandenilio jodo rūgštyje (kad ir kas tai būtų).... a/b ekstraktas, burbuliuoti HCl dujomis, surinkti druską ir nuplauti acetonu. Vargu ar tai chemija, ar ne? Reikia atlikti keletą žingsnių, šiek tiek darbo ir rizikos, Dieve mano, sudėkite RP ir I2, šiek tiek pavirkite ir įpilkite lygią dalį vandens, štai jums ir HI rūgštis. Truputis to ir truputis ano, pakankamai paprasta, tiesa?. Iš pradžių gali nepavykti, tikriausiai nepavyks - taigi tikėkitės to. Matyt, net apmokyti ekspertai paprastai nesugeba iš pirmo karto atlikti eksperimentų. Galiu jus patikinti, kad tai NĖRA sunku, jei sugebate tiksliai pašalinti problemas ir saugiai mokytis iš klaidų. Jei esate savamokslis, kaip aš, būkite kantrus ir atkaklus. Labiausiai būkite saugūs. Visa tai nebus svarbu, kai sudeginsite savo šūdą ir atsidursite kalėjime arba mirsite. Eikite savo tempu ir gyvenkite, kad mokytumėtės kitą dieną.

Mano patarimas: pirmiausia pasipraktikuokite daryti "maisto chemiją". Ne veltui jie vadinami virėjais ir virėjais. Išmokite kvalifikuotai pagaminti keletą patiekalų, nieko nesudegindami ir niekam neuždarydami. Uoliai mokykitės organinės chemijos, išmokite metodų, žiūrėkite vaizdo įrašus, skaitykite, skaitykite, skaitykite! Susipažinkite su terminologija. Pradėkite nuo mažų ir paprastų dalykų ir praktikuokite kai kuriuos dalykus. Aukso kasykla yra tada, kai kas nors paprastai paaiškina, kas iš tikrųjų vyksta tam tikrame reakcijos etape, koks už to slypi mokslas - kas vyksta, kas pasikeitė? Kaip? Kodėl? Suprasti magiją, ją valdyti, padaryti ją savo... ir tada atlikti ją pačiam. Kitame pranešime mačiau, kad kažkas čia esančius užrašus pavadino "akmens amžiaus chemija", pasenusia ir daugumai nenaudinga, bet linksma. Manau, na, grįžkite į savo superlaboratoriją ir paspauskite "START" mygtuką savo daiktams. Likusiems mums: Tegul menininkai piešia. Kai jūsų kvaila civilizacija griūva pati į save ir jūs negalite sugalvoti, kaip vėl įjungti elektrą ar gauti daugiau prekursorių iš Kinijos. Dinozaurai bus už perkūnijos ribų.

Hamiltonų epizodas su Festeriu velnio kostiumu ir MDMA virėju su peruku. Šauniau nei kitoje pagalvės pusėje, jei klausiate manęs! Pradedant nuo nulio, 15-20 žingsnių, gal daugiau, ir naudojant tik parduotuvėje pirktus daiktus pagaminti ~100 g gero, švaraus produkto. Ką? Nuostabu... magija.... Menas! ......... Ar jums neįdomu?
 
Top