pranašiški sapnai?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Ar dar kam nors sapnuojasi sapnai, kurie vėliau išsipildo irl? man kartais taip būna. niekada nebūna nieko svarbaus, pavyzdžiui, niekada nesapnuoju nieko svarbaus, nes prieš kelias valandas išgėriau gramą metamfetamino (išskaidyto į gal penkias linijas) ir kalbėjau su kažkuo apie nusikaltimus pagal filmus, tada prisiminiau, kad sapnavau lygiai tokį pat sapną, kai buvau daug jaunesnis. Tuo metu narkotikų nevartojau (žinoma), tik žinojau, kad jaučiausi labai nepatogiai ir "susijaudinęs", o dabar tai vyksta rn. kitas pavyzdys - kai buvau trečioje klasėje, sapnavau sapną, kuriame buvo pavaizduota mokyklos dalis, kurios niekada anksčiau nemačiau, o vėliau mokytojas ten nuvedė mūsų klasę ir aš iškart ją atpažinau. yra ir kitų pavyzdžių, apie kuriuos negaliu prisiminti.

jei kas nors iš jūsų turi panašios patirties, pasidalykite ja ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Tai tarsi, taip sakant, priežodžiai. Kai buvau jaunesnis, turėjau vieną apie tai, kad sudegs mano namas. Tėvai darė viską, kad užrakintų mane kambaryje, bet galiausiai pasidavė. Po daugelio metų namas užsidegė ir ugnis persimetė tiesiai į mano kambarį. Po to jie daugiau niekada manęs neklausinėjo. Taip pat esu sapnavęs filmus, kurių dar net nerodė per televiziją, n jie atėjo ir dingo. Dabar jų nebesapnuoju, bet jaučiu tarsi spygliuotą jausmą, kai kas nors gali nutikti. Kai buvau maža, medituodavau po kelias valandas, gal todėl. Žinau tik tiek, kad visada įsiklausau į savo jausmus, kai jie ateina, kaip ir anksčiau. Neabejotinai mano globėja valkirija mane saugo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Norėčiau tik prisiminti savo sapnus. Daugumą naktų net neįsivaizduoju, ką sapnavau.

Tas, kurias prisimenu, prisimenu, kad išnešdavau šiukšles arba valgydavau kukurūzus......stupid
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Haha įmeskite ant jo šiek tiek sviesto ir druskos, ir jo prob vienas iš mano mėgstamiausių patiekalų. Tikriausiai todėl vis dar prisimenu tą sapną
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pranašiškų sapnų neturėjau, bet turėjau pranašiškų dmt kelionių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Dieve, taip, mažiausiai 100. Apsvarstykite tai ir visas pastarojo meto naujienas ir pagalvokite, kad sapnuodami astraliai projektuojate į ateitį. Or....we gyvename matricoje. Arba ir viena, ir kita.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
nedidelis šio įrašo papildymas... nesu vartojęs nė gramo metamfetamino. man jį pardavė kaip metamfetaminą, bet greičiausiai tai buvo kažkoks katinonas. supratau tik gerokai vėliau :x visas šūdas, kurį perku vietoje, yra toks

jei būčiau išgėręs gramą metamfetamino, tikriausiai būčiau miręs
 
Top