• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Pelningas pasiūlymas! Norėdami reklamuoti šį forumo skyrių

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Taigi norite pasakyti, kad ketinate kam nors sumokėti už šios svetainės reklamą amerikiečių svetainėse? Tai primena man atvejį, kai vienas vaikinas nusipirko mano automobilį, bet primygtinai reikalavo permokėti, kad galėčiau sumokėti transporto įmonei už jo pervežimą. Pinigų perlaida 🤡 Rimtai, nors aš galėčiau tai padaryti, turiu daug laisvo laiko, kelis nešiojamuosius ir stacionarius kompiuterius planšetinius kompiuterius ir telefoną. Photshop patirtis padaryti reklamą ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
>>Tai reiškia, kad ketinate kam nors sumokėti už šios svetainės reklamą amerikiečių svetainėse?
Teisingai. Nuolat ieškome norinčių parduoti reklamą. Esame pasirengę mokėti už reklaminius skydelius / nuorodas / kt. arba esame pasirengę mokėti 0,1 JAV dolerio už kiekvieną unikalų lankytoją. Šis pasiūlymas yra aktyvus visą laiką.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Buvau labai sužavėtas čia besidomėdamas. Jau kurį laiką esu dirbęs su rinkomis ir formomis, bet ši vieta yra ekspansyvi. Jos sudėliotos tikrai gerai.
Aš ja dalinsiuosi.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18


Mane labai domina, ar turėčiau išsiųsti jums DM?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Galiu čia nukreipti šir toną srauto... Turiu omenyje ŠIR TONĄ srauto... Pavyzdžiui, nuo 5 000 iki 80 000 naudotojų.
DM man! Ačiū.
 
Top