Question Piper Auritum. Naujas safrolo šaltinis

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ten, kur gyvenu, nėra kito šaltinio gauti safrolo, išskyrus piper auritum, privalumas tas, kad tai yra maras ir jo yra visur, ką jūs manote apie mdma sintezę iš piper auritum aliejaus, aš valau aliejų, kaip parodyta streike Total Synthesis, valymas su 28% ledine acto rūgštimi ir grūdų alkoholiu, tada distiliuoti. Ką nors dar norėtumėte pridurti arba kokių nors pastabų? Oksidacija skruzdžių rūgštimi ir vandenilio peroksidu Galvoju atlikti redukciją su gyvsidabriu ir aliuminiu, kokių atsargumo priemonių turėčiau imtis?
Dėkui už pastabas
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Nežinau, ar anksčiau esate matę šią informaciją. Tai beveik viskas, ką norėtumėte žinoti apie MDMA. Pirmosios 5-6 nuorodos yra apie įvairius safrolo aliejaus metodus, o ypač naudingos yra išsamios DUK apie safrolą.
Bet kokiu atveju, tikiuosi, kad tai padės:
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro..................Arba turiu nesąmonių Sass, arba manau, kad Strike'o patarimas dėl 28 % ledyninės acto rūgšties nėra tvirtas metodas. Ar bandėte jį išbandyti su kokia nors sėkme? Aš bandžiau kelis kartus, kai buvo gaunamas itin mažas Safrolo derlius. Be to, visas etanolio pridėjimo dalykas, kaip parašė Strike'as, net neturi loginės prasmės. Man įdomu, ką jūs galvojate šia tema dabar, daug vėliau.......
 
Top