p2np netirpsta, mano pirmoji sintezė.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, man ką tik nepavyko atlikti pirmosios sintezės. ( AMF AI/Hg)
sumažinta 1/2 visko ( palyginkite su :how-to-video, taigi 5gramai p2np)
manau, kad mano amalgama buvo neteisinga, ( perskaičiau gpatreon temą apie amalgamaciją)
Bet ar normalu, kad mano p2np IPA ir vandens tirpale tapo purus? ( iš pradžių jis nesusimaišė, su šalta ipa,) GAA pridėjau prieš pat dėdama į amalgamą.
tada mišinys, išgaudė dujas, bet nebuvo burbuliuojantis ir mažai šildomas ( bandžiau jį kaitinti kaitinimo mantijoje, bet nesėkmingai.
Tada įpylus Naoh tirpalo, kolboje susidarė rusvai pilkas burbuliuojantis viršutinis sluoksnis ir tamsus beveik juodas apatinis sluoksnis.
Be to, vietoj distiliuoto vandens naudojau demineralizuotą vandenį.
Ar yra kokia nors pagalba? Kokios nors gudrybės?
ir ar man reikia taip jaudintis dėl gyvsidabrio (aš per daug nuo jo saugojuosi, pakeičiau 4 drabužius, 2 kartus prausiausi, 100 kartų ploviau rankas, ...).
Grt.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Į IPA įpylus P2NP gaunamas tirpalas, kuriame vis dar plaukioja kristalai. P2NP tirpumas IPA yra ribotas, tačiau vėliau pridėjus GAA tai paaiškinama. Esate teisus, kad GAA reikia pridėti prieš pat maišant su amalgama. Įpylus GAA ir tirpalą šiek tiek pašildžius, kad padidėtų tirpumas, turėtumėte gauti skaidrų geltonos ir aukso spalvos tirpalą be drumstumo.

Tai gali priklausyti nuo reagentų ir sąlygų, kuriomis buvo atliekama reakcija, tačiau iš savo patirties žinau, kad įpylus P2NP tirpalo iš karto atsiranda lengvas burbuliavimas ir (arba) mirgėjimas. Jei į redukcinį agentą (Al/Hg - amalgamą) įpylus nitrostireno (P2NP) nepastebite jokių burbuliukų, tai ženklas, kad redukcija nepavyko. Burbuliukai susidaro dėl susidarančių H₂ dujų, kurios yra būtinos, kad redukcija veiktų.

Įpylus šarminio tirpalo, H₂O iš dalies įsiurbia NaOH, todėl vyksta sluoksnių atsiskyrimas, kai alkoholis pereina į viršutinį sluoksnį. Tikimasi nedidelio burbuliavimo, nes NaOH taip pat reaguoja su amalgamos likučiais. Turėčiau pabrėžti, kad sluoksnių atsiskyrimas gali įvykti ne iš karto. Mano patirtis rodo, kad, priklausomai nuo sąlygų, sluoksniams atsiskirti gali prireikti ~30 min. Viršutinis sluoksnio sluoksnis turėtų būti skaidrus ir bespalvis arba nuo geltonos iki oranžinės spalvos (jei jis nešvarus). Pilka spalva, kaip nurodėte, reiškia, kad viršutiniame sluoksnyje įstrigę amalgamos likučiai Al. Galbūt panaudojote per daug Hg druskos, todėl amalgama per daug prisisotino. Iš tikrųjų druską pasverti nėra taip paprasta. Įsitikinkite, kad tam naudojate tikslias svarstykles. Esu matęs atvejų, kai žmonės netyčia pridėjo per daug druskos, nes jų svarstyklės buvo nepakankamai jautrios.

Distiliuotas H₂O šioje reakcijoje nėra būtinas, nors ir rekomenduojamas. Net jei naudojote geriamąjį H₂O, tai neturėtų trukdyti reakcijai tiek, kad ji nepavyktų, todėl nemanau, kad tai nėra pagrindinė jūsų problema.

Jūsų vietoje ieškočiau grynesnės Al folijos / miltelių šaltinio. Patikrinkite, ar tikrai sveriu tinkamą Hg druskos kiekį. Kad būčiau tikras, pereičiau prie distiliuoto H₂O naudojimo. Pereiti prie chemiškai gryno NaOH vietoj techninio. Ir pirmiausia P2NP perkristalizuočiau iš EtOH. Taip pat gana svarbu, kiek laiko formuosite amalgamą. Nepalikite jo reaguoti ilgesnį laiką, kol jį formuosite. Kai pro kolbą su amalgama nebegalėsite matyti, nes ji taps pilka, ir pamatysite sparčiai besiformuojančius burbuliukus, tai bus puikus metas pridėti P2NP, įsitikinkite, kad jis paruoštas būtent tuo metu, užuot bandę jį kaitinti ir tirpinti dar kelias minutes.

Dabar svarbiausia dalis - NIEKADA, NIEKADA, JOKIOMIS SĄLYGOMIS NEGALIMA PRIDĖTI KIEKVIENO KIEKVIENO KIEKVIENO SUSIJUSIO SU RŪDU PRIE SAVO ŠILDYMO MANTELIO. Taip pat nieko metalinio (pvz., mentelės, laboratoriniai stendai...). Hg garai reaguoja su bet kokiu metalu (išskyrus gryną Fe). Tai susiję ne tiek su prisilietimu prie tirpalo, kiek su šios reakcijos metu išsiskiriančiais garais, nes iš tikrųjų išsiskiria daug karštų Hg garų, ypač kai jis įkaista pridėjus P2NP. Jūs ką tik amžiams užteršėte savo kaitinimo mantiją Hg. Po apvaliu dangteliu, ant kurio uždėjote kolbą į kaitinimo mantiją, yra daug putų, kurios yra labai akyta medžiaga. Akytosios medžiagos sugeria Hg į savo matricą ir lėtai jį išskiria per visą laiką. Patarčiau pakeisti tą kaitinimo mantiją, kitaip nuolat nuodysitės Hg garais. Ši reakcija turi būti atliekama garų gaubte arba lauke. Bent kelias ateinančias dienas vėdinkite visą patalpą. Iš asmeninės patirties sakau, kad Hg nėra tai, su kuo norėtumėte susidurti. Nematomi garai užteršia beveik viską, jei nesate labai atsargūs, ir iš tikrųjų to apskritai neįmanoma išvengti. Drabužių keitimas iš esmės nenaudingas, nes jie vis tiek tampa užteršti Hg. Nesusidarykite įspūdžio, kad galite jį nuplauti H₂O arba skalbimo mašinoje. Negalite.

Kaip draugo pastaba, patarčiau jums visiškai vengti Hg ir vietoj jo rinktis mažinimą NaBH₄. Suprantu, kad liūdna tai išgirsti po to, kai ką tik gavote visus reagentus, bet tai teisinga pastaba.

Kadangi žinau, kad greičiausiai nepaklausysite šio patarimo, taip pat pateiksiu kitą, kuris padės jums šį užterštumą sumažinti gana stipriai. Geriausia laboratorinė apranga šiai reakcijai yra plastikinis lietpaltis, kuris nesugeria Hg. Jį galite lengvai nuplauti (lauke) su H₂O. Tai taip pat apsaugo daugumą jūsų drabužių nuo didelio Hg kiekio sugėrimo, ypač jei dirbate lauke. Hg taip pat absorbuoja akių tinklainė, o tai mane veda prie kito klausimo. Visos reakcijos metu turėtumėte dėvėti respiratorių, net jei dirbate lauke.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
O taip, taip pat NIEKADA NEPAGALVOKITE, KAD ŠIOS REAKCIJOS REZULTATUS IŠPLOVĖTE Į NU OTEKĄ. Hg druska jūsų vandentiekyje gali susiskaidyti į Hg ir viršvalandžių metu jus apnuodyti garais. Jei gyvenate vietovėje, kur pastatai turi bendrą kanalizaciją, situacija dar labiau pablogėja. Galite apsinuodyti ne tik patys, bet ir kiti žmonės. Tai taip pat gali baigtis katastrofa, jei drenažui naudojami metaliniai vamzdžiai. Hg prilips prie jų ir juos suerzins. Net jei visur, kur veda jūsų drenažas, naudosite PVC vamzdžius, tam, kas jį prižiūrės, nepatiks, kad Hg jonai užteršia H₂O. Net miesto H₂O valymo įrenginiai sunkiai pašalina Hg iš H₂O, kurį išleidžiate į upelį. Galiausiai ateityje tai gali sugrįžti pas jus.

Vienintelis "teisingas" būdas, kuris yra kaip nors etiškas, yra visas šios reakcijos atliekas laikyti stikliniuose sandariai uždarytuose reagentų buteliukuose (priešingu atveju Hg vėl išleis garus ir toliau jus nuodys viršvalandžius). Kai būsite pasirengę tvarkyti atliekas, supilkite jas į daug didesnę stiklinę talpyklą (galbūt didelį reagentų butelį). Įsitikinkite, kad jis neviršija pusės bet kokio naudojamo indo aukščio. Dėl kito žingsnio venkite plastiko. Tada įpilkite neazeotropinio HNO₃ (didesnė nei 68 % koncentracija). Tai darykite lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Reakcija pridėjus rūgšties yra labai audringa dėl atliekų, susidariusių iš likusio NaOH, kuris yra stipri bazė, baziškumo, todėl vyksta audringa rūgštinė-bazinė reakcija (rūgštį įpilkite lėtai, įsitikinkite, kad ji nevirsta burbuliukais virš indo). Kai visos bazės neutralizuojamos ir burbuliukų nebesigirdi, toliau pilkite daugiau rūgšties, kad pH būtų apie 5. Po to butelį švelniai pasukite, kad viskas susimaišytų. Uždarykite ir palikite pastovėti dieną ar dvi. Kadangi Hg jonai atsirado dėl redukcijos reakcijos, jūsų tirpale yra šiek tiek gyvsidabrio(I) nitrato, kuris susidarė redukuojant gyvsidabrio(II) nitratą. Kitame etape visas nitratas turi būti +2 oksidacijos būsenos. Tai galima padaryti kaitinant aukštoje temperatūroje (visiškai nerekomenduoju to daryti, kaip paaiškinta pirmiau) arba kelias dienas veikiant tirpalą stipriu UV spindulių šaltiniu (nepamirškite, kad UV spinduliai kenkia visoms gyvybės formoms, įskaitant žmones, todėl dirbdami su jais dėvėkite tinkamus akinius, kad blokuotumėte šviesą, kitaip galite akimirksniu apakti (tai ne pokštas). Ką tik visus likusius Hg jonus pavertėte labai reaktyvia +2 oksidacijos būsenos Hg nitrato druska (ta pačia, kurią naudojate amalgamai sukurti). Ji yra ištirpusi tirpale. Dar kartą išmatuokite pH. Dabar pridėkite subtilios bazės, pavyzdžiui, natrio karbonato, kol pH = 8. Galiausiai pasieksite tašką, kai pH nebesikeis dėl to, kad jūsų bazė yra silpna. Tai vadinamas buferinis tirpalas, kuris reikalingas kitam žingsniui. Dabar paimkite natrio sulfido ir ištirpinkite šiek tiek H₂O, kad susidarytų tirpalas. Supilkite tirpalą į indą, kuriame dabar yra bazinis tirpalas. Gyvsidabrio sulfidas nusėda pastebimai kaip juoda masė, kuri netirpsta H₂O. Dabar reikia pildyti tirpalą tol, kol nebesusidarys nuosėdų. Tai sunku pastebėti, nes tirpalas tampa tamsiai juodas. Galite iš karto patikrinti, ar yra likusių Hg jonų, įpildami dalį tirpalo į atskirą kolbą su atskiru natrio sulfido tirpalu ir į kolbą pipete perpildydami nedidelę nusėdusių nuosėdų tirpalo dalį nuo pat viršaus (kuris yra skaidriausias). Jei aiškiai matote, kad susidaro daugiau juodų nuosėdų, turite toliau pilti tirpalą. Priešingu atveju indą galima uždaryti ir po paros ar dviejų grįžti prie jo. Didžioji gyvsidabrio sulfido dalis dėl gravitacijos nusės dugne. Tada galima toliau pilti tirpalą ir stebėti, ar nesusidaro daugiau nuosėdų. Kai nuosėdų nebeliks, visą tirpalą filtruokite per maždaug 1 cm storio celito (diatominės žemės) sluoksnį. Tai vienintelis būdas iš tirpalo išfiltruoti smulkias gyvsidabrio sulfido daleles. Atlikta, dabar galite šalinti tirpalą be jokio pavojaus.

Manau, kad iki šios akimirkos tapo visiškai aišku, kodėl neturėtumėte jo pilti į kanalizaciją. Vandens valymo įrenginiai susiduria su lygiai tokia pačia problema, todėl jie nelabai gerai toleruoja, kai žmonės pila Hg į kanalizaciją.
 
Last edited:
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Premija už šių šūdinų atliekų valymą yra ta, kad tokiu būdu galima atgauti pradinėje amalgamos reakcijoje panaudotą gyvsidabrį. Tuomet gyvsidabrio sulfidą galite lengvai paversti atgal į gyvsidabrio metalą, kurį vėl galite paversti Hg druska. Pripažįstu, kad amalgama yra gana OP, kai apie tai galvojate tokiu būdu, nes iš esmės atgaunate beveik visą gyvsidabrį, kurį panaudojote iš pradžių. Vis dėlto redukcija natrio borohidridu yra geriausias redukcinės aminizacijos būdas.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
-pirma, ačiū jums už jūsų indėlį aš dėkoju!
bet pamiršau paminėti, kad naudojau : chlorido versiją 0,15 g.
visada dėvėjau 3m pusės veido kaukę su naujomis dujokaukėmis.
amalgamaciją atlikau lauke, o skalavimą viduje - 3x (kibire, kurį laikiau atskirai).
o kaitinimo mantija buvo naudojama tik po kurio laiko, kai tirpalas nepradėjo reaguoti (p2np tirpalas amalgamoje).
ir dujos niekada neišėjo iš kondensatoriaus. nesidžiaugiu išgirdęs, kad mano visiškai naujas šildymo apsiaustas skirtas šiukšliadėžei... :(.
taip pat im žinome, kad negalima išmesti liemens į kanalizaciją ( galvoju apie jo surinkimą ir nunešimą iki utilizavimo centro ar kažko panašaus).
dar kartą ačiū u apie ure indėlį, jo auksinė informacija man.
-
man nerūpi, kad mano amalgramt neveikė, ar gauti kai kurių cheminių medžiagų atgal.
Vienintelis dalykas, kuris mane labiausiai neramina, yra tai, kad
1: ar mano visiškai nauja šildymo mantija skirta šiukšlėms?
2: vadinasi, viskas, kas yra mano vėdinamame garaže, yra užteršta gyvsidabriu? / (nors mačiau, kaip vienas vaikinas vaizdo temoje patarė, kad man nereikia nerimauti dėl gyvsidabrio garų, nes kondesorius grąžina gyvsidabrį į reakcijos kolbą).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Suprantu jūsų susirūpinimą dėl daiktų keitimo išlaidų. Aišku, ateityje atlikdami šią reakciją dėvėkite pigius drabužius.

Jūs nesate visiškai sučiuptas. Remiantis jūsų aprašymu, poveikis netruko ilgesnį laiką, todėl turiu dvi idėjas, kaip galėtumėte pabandyti pašalinti didžiąją dalį Hg iš savo kaitinimo mantijos ir toliau ją naudoti.

Pirma, trumpalaikis mažiau pavojingas būdas būtų išnešti šildymo mantiją į lauką po stogu (lietaus atveju tai išgelbės jūsų mantiją, jei į ją pateks H₂O, jai galas). Kaip ir patariama, nedėkite jo arti nieko metalinio. Geriausia būtų išardyti šildymo mantiją, kad galėtumėte išimti viduje esančias putas, išsklaidyti jas ant lėkštės ar ko nors kito ir leisti joms taip išeiti (įsitikinkite, kad putos neišsisklaido dėl vėjo lmao). Jei taip paliksite maždaug 14 dienų, manau, kad didelė dalis Hg iš garų putų išgaruos ir jūsų nenusinuodys. Dalis neišvengiamai liks joje įstrigusi, bet tai nėra taip blogai, greičiausiai jums nieko ypatingo neatsitiks, jei dažnai vėdinsite patalpą, kurioje ji laikoma. Jokiu būdu vengčiau jį laikyti patalpoje, kurioje yra kažkas akyto, pavyzdžiui, kilimas, nes kitaip jį labai sujauksite. Išardyti židinį gana paprasta. Iš tikrųjų jų konstrukcija yra daug paprastesnė, nei žmonės įsivaizduoja pagal jų išvaizdą. Tai priklauso nuo to, kokį šildymo židinį turite, tačiau dažniausiai židinio korpusas (dangtis) tvirtinamas tik keliais varžtais. Paimkite atsuktuvą ir juos atsukite. Dabar atidžiai klausykite! Daugumoje šildymo mantijos yra metalinis laidas, kurį nuolat trumpai jungia grandinės plokštė, paprastai esanti apatiniame bloke. Priklausomai nuo gamintojo, ši viela gali būti labai trumpa, todėl panaudojus stiprią jėgą galima nutraukti laikiklį nuo spausdintinės plokštės. Kai atsuksite varžtus, lėtai judinkite įrenginį su putomis nuo spausdintinės plokštės, kad laidai liktų pritvirtinti. Išplėšus laidus, juos montuoti atgal į vietą yra didžiulis vargas. Tai suteiks jums pakankamai vietos nuimti putplastį iš vidaus. Vėlgi darykite tai lėtai, išimkite mažus putplasčio gabalėlius, kad nepažeistumėte laidų. Nuėmę putplastį galite jį padėti atskirai nuo likusios šildymo mantijos dalies ir leisti jai išvėdinti garus. Pakartotinis mantijos surinkimas yra lygiai toks pat. Tiesiog įdėkite putplastį atgal į vidų ir viską pritvirtinkite varžtais. NENORITE plauti putplasčio jokiais skysčiais, nes jis bus sugadintas ir taps lipnus. Tiesiog leiskite jam išdžiūti.

Kitas būdas, kuris yra pavojingesnis, bet nereikalaujantis išardyti mantijos, yra tiesiog įdėti ją į lauką ir įkaitinti iki maždaug 120 °C temperatūros. Neleiskite, kad temperatūra būtų daug aukštesnė, nes priešingu atveju gyvsidabrio nitratas, sublimuotas į putas, gali virsti gyvsidabrio metalu, o tai dar labiau pablogintų padėtį. Mano nuomone, leiskite taip veikti apie 3 dienas (tai daryti lauke karšti Hg garai yra juokingai pavojingi).

Bet kuriuo iš šių būdų iš putų greičiausiai bus pašalinta didžioji dalis Hg garų. Be to, išnešdami ją į lauką, padėkite ją kur nors toliau nuo tos vietos, kur iš pradžių paleidote reakciją, kitaip galite ją dar labiau užteršti.

Asmeniškai aš visiškai pakeisčiau mantiją, bet suprantu, kad tai gali būti ne visiems tinkama galimybė.

Džiaugiuosi, kad vykdydami šią reakciją naudojate respiratorių.

Dėl striukės, jei nenorite jos išmesti, taip pat leisčiau jai išvėdinti lauke kokias 14 dienų. Tai turėtų pašalinti didžiąją dalį striukėje įstrigusio Hg. Ne visą, bet viskas turėtų būti gerai.

Kalbant apie jūsų garažą, dažnai jį išneškite kuriam laikui ir garai vėl turėtų būti daugiausia pašalinti. Laimei, jums nereikės dėl to kraustytis į kitą vietą.

Galiausiai dėl grįžtamojo kondensatoriaus naudojimo. Kai kurie garai vis tiek išeina, ypač jei nenaudojamas labai šaltas H₂O. Laboratorijose tai sprendžiama išleidžiant garus į lauką arba į uždarą erdvę, kurioje yra aktyviosios anglies. Deja, vaikinas vaizdo įraše, kurį žiūrėjote, yra idiotas, kad mano, jog tai stebuklingai jį nuo to išgelbės. Nesakau, kad tai nepadeda, tik kad tai nėra tobula.

Žmonės, naudodami Hg, yra neatsargūs, bet tik tol, kol nepatiria neigiamo poveikio sveikatai. Nepamirškite, kad jis bioakumuliuojasi labai ilgai. Patekęs į kraujotaką, jis gali pereiti kraujo-smegenų barjerą ir patekti į smegenis, kur gali prilipti prie neuronų, kuriuose yra daug riebalų. Kadangi Hg yra labai lipofilinis, jis elgiasi tarsi nafta ir kaupiasi riebaliniuose kūno audiniuose. Hg pusinės eliminacijos laikas (t. y. per kiek laiko pusė jo išnyksta) kraujyje yra maždaug 1-2 mėnesiai ir skiriasi priklausomai nuo žmogaus. Pavojingiausia yra tai, kas patenka į smegenis. Hg pusinės eliminacijos laikas smegenyse yra maždaug šiek tiek daugiau nei 20 metų, per kuriuos jis gali sukelti didelę neurologinę žalą. Jam įstrigus smegenyse, jo niekaip negalite pašalinti, išskyrus chelatatorių (receptinių vaistų) vartojimą. Chelatų terapija turi įtakos kepenų ir inkstų funkcijai, todėl ji taikoma tik rimtais atvejais.

Nenoriu jūsų per daug gąsdinti. Labiausiai tikėtina, kad jei išvėdinsite garus, kurie įstrigo bet kur, sąžiningai turėtų būti viskas gerai. Tiesiog atsižvelkite į šį veiksnį ateityje.

Linkiu kuo didžiausios sėkmės atgaunant šildymo mantą.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
O taip, ir dar patarčiau naudoti apsaugą nuo garų, kuri yra labai pigi, bet tik laikina. Galite nusipirkti aktyvuotos anglies (dar vadinamos aktyvuota medžio anglimi). Įdėkite šiek tiek į lėkštę, pageidautina, arba į stiklinę. Pripildykite kelias tokias ir padėkite jas visur, kur gali būti garų. Aktyvinta anglis labai veiksmingai adsorbuoja Hg garus savo paviršiuje ir gali adsorbuoti iki 7 % masės. Net jei patalpoje liktų Hg garų, ši aktyvioji anglis ir toliau aktyviai juos šalins. Tada aktyvintą anglį galėsite tiesiog išmesti į šiukšlių dėžę, užuot kvėpavę garus į plaučius. Taip daryčiau artimiausius du mėnesius, aktyvintąją anglį keisdamas maždaug po 2 savaičių. Nepirkite farmacinių tablečių, kurių sudėtyje yra aktyvintosios anglies, jos yra juokingai per brangios. Nusipirkite didelį kiekį aktyvuotos anglies (ji tikrai labai pigi). Ir ateityje nenaudokite jos niekam kitam. Jei taip elgsitės, manau, kad tikimybė, jog garai jums pakenks, iki to laiko bus labai maža.

Tiesą sakant, dabar, kai apie tai galvoju, galima įdėti aktyvuotąją anglį į džiovinimo vamzdelį ir pritvirtinti jį ant grįžtamojo kondensatoriaus, kai atliekama ši reakcija. Mano nuomone, taip būtų išvengta beveik visų garų išsiskyrimo. Jūs, vaikinai, tai iš tikrųjų skamba kaip gera idėja, turėtumėte tai padaryti, jei šiai reakcijai naudojate grįžtamąjį kondensatorių. :cool:
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Galiausiai dėl reakcijos. Kokio masto buvo reakcija? (Kiek P2NP ir Al naudojote)? Manau, kad galiu numanyti, kas pirmiausia sujaukė reakciją.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
uhm greitai atsakysiu, ruošiuosi eiti į lauką.
dar kartą ačiū už jūsų indėlį, viskas, ką pasakėte, atitinka mano žinių lygį.
bet aš skaičiau, kad tik dimetilgyvsidabris (Hg(CH 3) 2) ir galbūt keletas kitų patenka į smegenų barjerą (žr. Karen Wetterhan apsinuodijimą), maniau, kad gyvsidabrio chloridas nepateks į smegenis.
ir iš viso didžiausia koncentracija, kurią galima nustatyti ant ko nors, yra 0,15 g ( kurią aš išskalau, ir t. t.), ar ji tokia toksiška su visais mano atliktais matavimais? kadangi mano amalgamos ant dantų atiduoda gyvsidabrį kiekvieną kartą, kai kramtau (skaičiau).

ir antrasis atsakymas: viską, kas nurodyta vaizdo įraše, padalinau iš 2.
Taigi 5 g p2np ir 6 g aliuminio buitinio popieriaus (ne pjaustyto su siccors, nes jis priliptų, bet suplėšyto po gabalėlį, kad viskas turėtų kur susijungti su vandeniu).

Aš neperskaičiau jūsų atsakymo iki galo, bet skubėjau. kaip ir sakiau, turiu eiti. vakare turėsiu daugiau laiko.
iki tol ir dar kartą didelis ačiū
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
apie tai anglis ant išėjimo iš kondesoriaus idėja skamba iš tiesų kaip gera idėja.
beje, aš naudoju aktyvuotąją anglį savo apsauginėje dujokaukėje ( koks yra jos naudojimo laikas nuo maišelio atidarymo ? niekas parduotuvėje negalėjo duoti gero atsakymo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
> beje, aš naudoju aktyvuotąją anglį savo dujas apsaugančioje kaukėje ( koks jos tarnavimo laikas nuo maišelio atidarymo?

Tai labai priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Jos pajėgumą galima išmatuoti pagal oro, kuris išleidžiamas per filtrą, tūrį. Niekas nežino, kaip ją naudosite. Jei su kauke kasdien dirbsite laboratorijoje, rekomenduočiau ją keisti kas porą mėnesių ar dažniau.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
kaip galėčiau pridėti ką nors, kas pareikštų savo nuomonę ? norėčiau pridėti / paminėti 2 narius šia tema.
@gpatreon
kito vaikino aš paieškosiu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kas yra @gpatreon? lol

Apskritai sutinku su @Neverta miegoti. Mano nuomone, galite išvalyti laboratoriją nuo Hg ir toliau taikyti visas saugumo priemones. Pagal jūsų reakcijos krūvį nemanau, kad per daug užteršėte.
 
View previous replies…

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
manau, kad savo parašytoje temoje ( apie amalgamas) sakėte, kad turite informacijos , apie tai, kad amalgamoje likęs hg, jei ji neišplaunama ( o tik išleidžiamas vanduo), yra apie 0,0000... galutiniame produkte?
Ar galite tai patvirtinti?
Dabar labiausiai nerimauju dėl to, kad hg yra galutiniame produkte.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Deja, negaliu to patvirtinti dokumentais. Šią informaciją gavau iš šio forumo chemiko, kuris turėjo galimybę naudotis fotoelektriniu liepsnos fotometru. Galite patikrinti patys. Be to, Al/Hg metodas yra labai paplitęs. Šiuo metodu buvo susintetinta dešimtys tonų amfetamino ir sėkmingai suvartota.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ką turite omenyje, kai kalbama apie tikrinimą sau ( Hg galutiniame produkte)?
Galutinio produkto grynumą galiu patikrinti tik tikrindamas virimo temperatūrą.
Tačiau jei virimo temperatūra nepasiekiama norimoje temperatūroje, vienintelis dalykas, kurį žinau, yra tai, kad jis yra nešvarus ( gali būti kitų proceso metu atsiradusių priemaišų).
Nesu chemikas, visa informacija, kurią pritaikiau, yra iš šio forumo.

Be to, esu labai nesaugi dėl Hg likučių, čia, kur aš gyvenu, masinėje gamyboje naudojama tik bmk leukarto reakcija ir gaunamas nešvarus produktas (jie praleidžia daug galutinių valymo procesų, kad mažiau laiko sugaištų ir daugiau gamintų.
Tai pagrindinė priežastis, dėl kurios noriu gaminti pats (net jei man tai kainuoja daugiau, nei pirkti kažkokią šūdiną drėgną pastą.

Be to, ar galiu saugoti (likusį) ipa ir acetono sieros rūgšties tirpalą tolesnei sintezei?
O Hg chloridą galima laikyti sandariame butelyje (kambario temperatūroje)?

Ir dėl kokios priežasties negalima naudoti IPA, p2np, H20, GAA tirpalo premikserio? ( kaip ir išvakarėse)

Ir pagrindinė priežastis, kodėl GAA reikia pridėti prieš pat tirpalo patekimą į amalgamą?

ačiū.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Galiu patikėti, kad daug kas taip gaminama ir vartojama (iš esmės dėl to, kad taip lengva gaminti ir lengva naudoti alternatyvas brangiems stikliniams indams, kaitvietėms, puodams, pavyzdžiui, stiklainiams ir puodams, ir naudoti karštą vandens vonią kriauklėje).
Tačiau tai, ką mačiau šiame forume (nenoriu pulti ant šio vaikino, bet taip, jis kelia pavojų viskam ir visiems).
((gamindamas virtuvėje tarp daržovių, naudojo virtuvinį peilį nuo stalo, kad pasiimtų savo Hg kiekį, o tada tiesiog atmušė peilį ir nuvalė jį uždaru virtuviniu rankšluosčiu, kuris buvo prieinamas.
tirpiklių, džiūstančių virtuvės orkaitėje, ...)).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Taip, tiksliai
ofc ne
taip

Galite visai nenaudoti GAA, kaip sakiau savo pamokoje čia.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
rytoj atliksiu dar vieną sintezę (jei im pasiseks 2).
taip pat didelį susirūpinimą man kelia gyvsidabris galutiniame produkte.
plausiu savo amalgamą 2X.
ir panaudosiu karštą IPA, kad ištirpdyčiau p2np.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Nenaudokite karšto IPA. Naudokite jį pašildytą iki 30 ºC ir labai gerai išmaišykite. Jei p2np vis tiek neištirpsta, pašildykite ją dar šiek tiek, bet ne per daug.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke ačiū u už indėlį. savo pirmojoje sintezėje / pirmuoju bandymu. naudojau colled IPA ir daug sumaišiau su stikline lazdele, bet neištirpdžiau ( p2np). Tada jį kaitinau (galvoje turėjau, kad IPA virimo temperatūra yra tik 60 laipsnių),
padariau Mcguyverį ir bandžiau kaip nors pašildyti 1 l kaitinimo mantijoje ( tai padariau 3 galvutėse 250 ml kolboje).
Tai dariau žemiausiu nustatymu, bet manau, kad buvo per karšta (pirmą kartą bandžiau naudoti kaitinimo indą, todėl nežinau temperatūros diapazono). Labai degino akis (todėl nustojau, nes sveikata svarbiau).
(( p2np buvo ištirpintas, bet kai jį pašalinau iš kaitinimo šaltinio, jis tapo puriu puriu tirpalu).
Klausimas: ar tai normalu, ar ne? ( deginančio alkoholio pojūtis mano akyse)

Vėlgi man viskas nauja, tai buvo mano pirmas bandymas su cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip p2np.
Rytoj gausiu 2l kaitinimo plokštę (su stearing) iš amazon.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Taip pat grįžtu prie savo pirmosios sintezės, tirpalas ( į p2np ištirpintos amalgamos tirpalą pridėjus alki) ant jo atsirado skaidrus sluoksnis, kurį surinkau iPA santykiu 50/50. ( tolesnei sintezei)
tačiau juokingiausia, kad pašalinus viršutinį sluoksnį, visą mišinį išmaišiau ir po 24 val. vėl atsirado šviesiai geltonas sluoksnis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Ką gavote iš dviejų sluoksnių (skaidraus ir geltono)? Ar jį parūgštinote?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Aš dar nežinau, aš jo nerūgštinau, nes nenorėčiau skirti laiko ir pastangų šiam nepavykusiam bandymui ( laikiau 2 alyvos sluoksnius atskirai, juos parūgštinsiu po naujos sintezės. tada jau turiu po ranka rūgšties ir acetono tirpalą, kad nereikėtų tam gaišti 3 kartus daugiau laiko. )
(( žinoma, rūgštinsiu juos ne kartu, o vienu mišiniu!))
Ir atsitiktinė pastaba: tirpalą vėl laikiau 24 valandas, ir atsirado dar vienas (bet tamsesnis ir labiau pageltęs) viršutinis sluoksnis.
 
Top