Question Aliejinis amfetaminas po sintezės

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Sėkmingai sukristalizavau šiek tiek amfetamino, tačiau palietęs kristalus rankomis jaučiu juos dengiantį aliejaus sluoksnį. Kaip galėčiau jį visiškai išdžiovinti?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Toliau skaitydamas forume, susidūriau su šiuo G. Pattono straipsniu, skirtu MDMA / ecstacy gryninimui. Jei kas nors susiduria su panašiomis problemomis, tai yra atsakymas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Šio metodo negalima naudoti amfetaminui. Ar turite amfetamino, ar metamfetamino?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, ruošiuosi amfetamino ruošimui, ir jei norėtumėte, norėčiau sužinoti daugiau apie tai, kaip tai padarėte, nes pas mane šis riebus amfetaminas, apie kurį kalbate, tikrai labai mėgstamas daugumos mano kostiumininkų, tačiau dauguma mano rastų produktų nėra riebūs, yra faktiškai drėgni dėl pjaustymo proceso.

Visada girdėjau, kad grynas amfetaminas yra riebus, o ne drėgnas, taip pat kristalinis, o ne baltos dulkės arba visiškai sumaišyta pasta, tačiau tokį produktą mačiau tik iš kelių pardavėjų darknete.
Be to, jei įmanoma, pasidalykite informacija apie kvapą, skonį, kai kvepia, ir kiek svorio dėl džiovinimo praradote, kad galėčiau geriau atpažinti galutinį rezultatą, kai bandysiu tai daryti pats.

Labai ačiū.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Aš jį gavau bandydamas išgryninti metamfetaminą per AB ekstrakciją, manau, kad procesas nebuvo atliktas proporcingai teisingai ir tai buvo klaidingas veiksmas, todėl tiksliai nežinau, kaip priėjau ir prie riebios tekstūros. Iš to, ką forume minėjo G. Pattonas, Pure amph turėtų būti sausas, bekvapis, baltas kristalas, o ne riebus, kokį čia turiu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

abu klystate, amfetaminas neturėtų būti riebus, jei jis toks yra, vadinasi, jis užterštas iš reakcijos masės ir neišvalytas.

Tikrasis amfetaminas yra toks, kaip nurodo G. Pattonas, bespalvis, bekvapis, baltas.

Jei jis drėgnas / šlapias, tai turėtų būti ne nuo reakcijos, o nuo plovimo acetonu / IPA, tačiau tai labai skiriasi nuo kvapo.

Geriausi linkėjimai
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tai pastebėjau, kai pradėjau daugiau tyrinėti apie šį vaistą, nes niekas jo neapibūdino kaip aliejinės tekstūros ar pastos, visuose bendruose šaltiniuose aiškiai nurodoma, kad tai yra druska, o kaip žmonės turėtų žinoti, dauguma druskų gamtoje paprastai būna kristalai.

Bandžiau paaiškinti daugeliui savo pažįstamų prekiautojų ir pirkėjų, bet prekiautojai palaiko šį gandą, nes kai jie perka druską, beveik visada tai būna drėgna pasta, pagaminta nežinia iš ko, o jų tiekėjas atsisako ją parduoti sausą, kaip ir prekiautojai gatvės pirkėjams, kad išvengtų pinigų nuostolių dėl džiovinimo proceso.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai yra nesąmonė. Grynas amfetaminas yra absoliučiai balti milteliai ir absoliučiai sausi. Bet kokios kitos formos yra užterštas produktas arba paruoštas neteisingai. Perskaitykite mano įrašą apie amfetaminą, kad avid tokių gandų ir spekuliacijų Amfetamino druskos
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Taip, sutinku su jumis dėl netikrų naujienų, kurios veikia mano vietoje. Yra tiek daug jaunų žmonių, kurie perka bet ką, kas būna šlapia, net nenorėdami išbandyti mano perkamo produkto, kurį visada laboratoriškai ištiriau, kai jis atkeliauja, ir kuris visada yra 60-70 % grynas, kaip skelbiama.

Leisiu jums žinoti, kad jų tikėjimas šiuo klausimu yra toks stiprus, kad 2 iš šių bendrų vartotojų "šlapio amfetamino, nes jis geresnis" atliko bandymą su mano nepaliestu produktu, nes aš taip pat naudoju tai ilgoms studijų naktims ir internetiniams tyrimams, o vienas iš jų vis sako, kad jis neveikė jam, kai jo žandikaulis šoko kaip Patryck Swysse "Dirty dancing".

Įrašiau jį ir parodžiau po kelių dienų, bet jis vis dar pirko tą patį produktą.

Man pavyko išlaikyti budrumą 5 dienas su tik 3'5 gr tos pačios partijos, kurią jie išbandė su manimi.
 
Top