Nauji triptaminai....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi esu tikras, kad kai kurie žmonės žino, kad iv gamino, n-DMT ir kitus triptaminus, naudodami redukcinę aminizaciją šaltose temperatūrose...
taigi man įdomu, matydamas, kad yra tiek daug dalykų, pagrįstų 2,5-dimetoksibenzaldehidu, noriu sužinoti, kas būtų, jei šioje reakcijoje jį naudotumėte kaip aldehido šaltinį?
Taip pat mąsčiau apie cikloheksanoną, bet, žinoma, kaip ketoną...

taigi, naudodami pirmąjį hipotetiškai gautumėte kažką panašaus į 2,5-dimetoksi-4-metiltriptaminą? Ar jis būtų aktyvus?

O kaip dėl n-cikloheksiltriptamino?

ar kuris nors iš jų apskritai gali būti aktyvus? Turiu pabandyti paskaityti daugiau bendro pobūdžio straipsnių apie struktūros ir aktyvumo ryšius, o tai planuoju padaryti per savaitgalį keletu temų, ši yra viena iš jų....

Manau, kad tai tiesiog privertė mane susimąstyti....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ar aš esu protingas? Stebiuosi, kad niekas čia nesusiprotėjo....ar dauguma chemikų čia daro am-her ir panašiai?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Piperidino dariniai triptaminams netarnauja. Praranda stiprumą ir neturi jokio išskirtinio poveikio.
Nesutampate triptaminų nomenklatūroje ir fenetilamino.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Taip, atsiprašau dėl to. Parašiau tai prieš kurį laiką, kol iš tikrųjų nepradėjau domėtis PEA chemija.

Iv tikrai girdėjau apie 5-MEO-pirolidinetryptaminą ir, manau, fluorintą, kuris taip pat atsirado Nicholso laboratorijoje. Manau, kad tai tikrai neskamba maloniai, bet įdomu, kad, mano manymu, kažkas buvo rastas nuogas studentų miestelyje po to, kai nurijo šiek tiek 5-Meo-piro-tryptamino, Nicholso laboratorijoje.
Jie ten tikrai sukūrė daug įdomių dalykų - ar ne Nicholsas taip pat sugalvojo visą idėją ir chemiją daugeliui n-benzilafenetilaminų?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Na, aš padariau kelis, kurie turi superpotentinę radiožymėto ligando išstūmimo elgseną, bet tai yra tarp mano paties, kuris iki šiol neturėjo pakankamai (per daug būtų baisu), ir nepriklausomai profesoriaus Nicholso to iš paveikslėlio aukščiau ir saujelės žmonių universiteto mokslinių tyrimų skyriaus viduje, ar taip buvo tada...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Ar galėtumėte pateikti kokių nors anoniminių įžvalgų iš pirmų lūpų apie ciklobutano ir azetidino pakaitalų pagrindu sukurtus?
 
Top