MDPV geriausias ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ei,

neseniai įsigijau šiek tiek MDPV. Ką tik susipažinęs 2su pyros, kai alfa pvp buvo pačiame įkarštyje. Jo populiarumas man įdomu, kaip geriausias kelias. Aš naudojamas mėgstu aukštą jei IV a pvp, todėl man įdomu.. ar jis vape gerai. ar turėčiau praleisti, kad visiškai ir eiti tiesiai į adatą?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Tai iš tiesų lengvas klausimas.
Yra tik VIENAS
Yra tik vienas ROA, skirtas visiems pirogramoms: Vaping.
Visa kita yra nenaudinga.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
tikrai? pv atrodo, kad milteliai. bet taip, aš buvau 100 procentų su jumis, kol šūdas pasidarė blogai ir aš nusprendžiau pabandyti adata WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kokia tiksliai yra miltelių ir vapinimo problema?
Jei išmanote techniką (judinti stiklinę), galite labai gerai vapuoti.

Adata yra pavojingesnė, sukuria daugiau žalos, o Pirosui ji nesuteikia didesnio paspirties ir pan.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Jūs manote?. aš iv'ed alfa pvp ir nors man patinka šis roa galite jausti, kad jis degina jūsų viens ir im tikri, kad jo daug toksiškesnis. Bet aš sutinku, kad vaping yra daug labiau priverstinis. Bent jau aš galiu padėti adatą žemyn kaip 4 iki 6 valandų tarp. Nepasakyčiau, kad tai saugus rūkymas... pripažinkime, kad nėra jokio būdo saugiai vartoti šį šūdą... tai žalos mažinimas.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
U visiškai teisus, nėra jokio būdo naudoti piro saugiai, aš taip pat esu už žalos mažinimą.
Bandžiau pabrėžti, kad garinimas ir (arba) rūkymas yra žalingesnis ne tik dėl to, kad jis yra priverstinis - jis gadina plaučius, dantis ir galvą ir t. t. labiau nei slampinėjimas kas 4-6 val., bet ir dėl to, kad garinimas reikalauja įgūdžių, nes jei pvp ar pihp ir t. t. sudeginamas ar net perkaitinamas, viskas gali labai greitai nutikti baisiai blogai.
Mačiau krūvą jaunų "kietų" vaikų visiškoje psichozėje tik todėl, kad jie manė, jog žino geriau, kaltinu jų nepakankamai išvystytą savisaugos instinktą..
Ne kiekvienas turi tokį "mentorių", kaip aš, kuris lieptų jiems atsisakyti reaktyvinių žiebtuvėlių ir degiklių, nes kitaip jų pirotechniko karjera ilgai netruks...

Man visada buvo įdomu, kaip jaučiasi IV a-pvp... aš IVed meth atgal į dieną, loooooooooooooong seniai, ir tai nuo tada aš nepatyriau nieko, kad galėčiau palyginti su. Galbūt dabar, kai rašau šį įrašą, galėčiau surinkti keletą patirčių, kurios galėtų priminti rush, jei būtų sudėtos kartu.

Btw man patiko šniurkščiojimas mažais pvp gabaliukais tarp pypkių, nes taip tarp pypkių susidarydavo laiko tarpai, todėl nuo vapingo gaudavosi padorus pasipylimas.:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 jį visiškai galima naudoti atsakingai iš tikrųjų jis tarsi priverčia vieną taip pat dėl nulinės grąžos tam, kad būtų pagaminta daugiau dopamino, o paskui būtų užblokuotas pakartotinis įsisavinimas, reikia laiko informacijos apie šį junginį trūkumas yra vienintelis blogas dalykas ir kas galėtų pasakyti, kad junginio neįmanoma naudoti atsakingai tai vadinasi dabar pasakykite tai sau, jei neklausote, tada galbūt tai jūs turite problemų
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nenoriu pardavinėti geros idėjos, ir taip, ji yra neįtikėtinai destruktyvi, ir tikrai nerekomenduoju, bet dėl jūsų komentaro apie skubėjimą. (Mano patirtis yra su a-pvp ir keletu kitų piro) panašiai kaip kokainas skubėjimas yra ne tik intensyvesnis, bet ir beveik transformuotas į kitokį intensyvesnį aukštą. Tai labai destruktyvus tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Taip pat noriu pabrėžti, kad žmonės, kuriems aš heroiną dėl tam tikros priežasties tai nėra priverstiniai narkotikai. Kokainas ir piros jus pavers kalambūru greičiau nei per dieną dėl to niekada nepasitenkinimo jausmo. Man labiau įdomu apie žmones, kurie jau išbandė šį kelią ir vapinimą, ar mdpv apskritai sunkiau vspe arba turi kitokį roa nei klasikiniai piros, pavyzdžiui, a-pvp. Tai brangu ir aš nenoriu švaistyti
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki! Gal galėtumėte dm apie tai, kur galėčiau rasti ir aš?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Atsakymas yra intramuskulinė injekcija. Taip, vaikinai, tikite ar ne, bet tai yra geriausias ROA pirotechnikams. Geriausias poveikis ir beveik neegzistuojantis šalutinis poveikis
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Lygiai taip pat kaip aš mxe ahhhh statiškumas ir tas beveik oh *****, kuris niekada neateina

Iv 20mg mdpv yra antras pagal euforiškumą visų laikų junginys imo tik žiūrėkite dozę didesnės dozės nėra smagios saugios jos net neturi poveikio trukmei im rambina, bet jos visiškai sunaikina greičio norą

Du centai
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Dauguma pyros puikiai tinka su nulinio nikotino vape sultimis ir geru modo rezervuaru. Tai paprasta ir veiksminga. Sutaupo daug produkto ir vis tiek jus supurto
Meth vamzdžiai yra geri, bet man labiau patinka naudoti divine tribe v4, skirtą vaškui, bet jis kietas, nes galite naudoti hidro bičą ir pritvirtinti jį prie sauso bongo. Aš taip darau, kad galėčiau pasidaryti monstriškus smūgius. Jaučiu, kad vanduo sugeria pyros, todėl jo nenaudoju.
Boofing yra artimas i.v.
I.V. yra karalius. Jei turi švarų sintezatorių, tokį kaip Ispanijoje iš s.i. prieš daugelį metų, kuris nesuėdė tavo venų, bet kiti sintezatoriai mano šūdą smarkiai suėda. A-pihp ir aphp išdegindavo mano venas. Aš daugiau i.v. nebenoriu. Bet tas skubėjimas yra daug geresnis nei geriausias koksas, jis nuostabus, ir jei apvp kada nors sugrįš arba išsiaiškinsiu, kaip jį pasigaminti, ketinu eiti į ilgiausią binge ever lol ir nusipirkti tiek, kiek galiu sau leisti.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
aš dariau daug pevee, ypač kai buvau teisininkas, ir galiu patvirtinti, kad freebasing yra geriausias pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamine tsunami
 
Top