Question MDP2NP į MDMA, ar tai įmanoma?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Turiu 1-(3,4-metilendioksifenil)-2-nitroprop-1-eno ir LAH.

Žinau, kad yra 100 MDA Šulgino maršrutas.

Ačiū
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Tiesiog tai nėra pats efektyviausias būdas... Nors ir galimas, asmeniškai man patiktų MDA, nes galutiniame monometilinimo etape galima tikėtis didelių nuostolių. MDP2NP taip pat galima paversti MDP2P ir tada atlikti redukcinę aminizaciją metilaminu, tačiau neturiu supratimo apie šio metodo patogumą, nes ketonas yra gana jautrus ir turi būti laikomas šaldiklyje kuo trumpesnį laiką.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Man visada buvo įdomu, kaip jūs gaunate piperonalą, gal piperonilo alkoholio ozonolisis kas žino, jei kas nors įdėtų piperonalą nusipirkti, aš paimčiau šiek tiek net dėl kvapo ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
tiesiog atlikite piperino ozonolizę witch u galite išgauti iš juodųjų pipirų, jei turite laiko, arba tiesiog nusipirkite kaip pipirų ekstraktą.
Manau, kad taip pat buvo būdas pereiti nuo vanilino prie protokatechuino aldehido ir tada prie piperono.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Yra pmk glicidatas mano draugas, bet aš tik paminėjau, kad galėčiau nusipirkti piperonalą, jei jis būtų acessabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Žinau, kad jūs klausėte, kaip galite jį gauti, ir aš atsakiau į jūsų klausimą fin.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
acto rūgštis, urotropinas, piperonilo chloridas gaukite apie 30 g piperonalo, kurio grynumas 96 proc.
 
Top