MDMA sintezė pradedant piperino ekstrakcija (nuorodos)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
leiskite man iš anksto pasakyti taip, žinau, kad @WillD sukūrė gražią temą, bet šios nuorodos eina "toliau atgal" ir pradeda procesą anksčiau. jo sintezatorius prasideda nuo MDP2P, kuris yra priešpaskutinėje / paskutinėje šio sąrašo nuorodoje. tiesiog norėjau tai pasakyti, kad tai nebūtų laikoma pertekline informacija :s


mėgaukitės!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dėkojame sintezė lokalizuojama šiuo būdu kiek kainuotų pagaminti gramą MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Sveiki, naudojuosi "Google Translate", nes nekalbu vokiškai. Džiaugiuosi, kad mano gija galėjo padėti. Tiesą sakant, nesu tikras, kokia yra 1 gramo MDMA gamybos kaina, be to, tikriausiai gautumėte daugiau nei gramą, jei laikytumėtės Vilio sintezės. Nežinau tikslios išeigos ... Atsakymuose Willas sako, kad jis bus maždaug arba šiek tiek mažesnis už PMK nurodytą 9 gramų kiekį. Esu beveik tikras, kad daugumą cheminių medžiagų ir įrangos galima įsigyti iš pačios BBgate. Laboratorinė įranga ir chemikalai gali būti brangūs, bet jei planuojate parduoti MDMA, pinigus lengvai atgausite. Jei galite padidinti sintezės dydį, kad gautumėte daugiau MDMA, kreipkitės į PM Will dėl daugiau informacijos. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Norint skaityti forumą, nereikia naudotis "Google" vertėju. Dabar galite pasirinkti kalbą, kuria norite, kad forumo turinys jums būtų automatiškai rodomas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dėkoju už pranešimą !
 
Top