Mažiau veiksmingas?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Sveiki, skaičiau daug žmonių, teigiančių, kad reakcijos su NaBH4 whas lees potent meth, tai atsitinka MDMA sintezės? Skaitau, kad galbūt taip...
Arba mažiausiai stiprus produktas prasideda naudojant glicidatus?
Jei taip... Kodėl taip atsitiko?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Visi maršrutai turi priemaišų profilį, tačiau teoriškai kalbant, jei izoliuojama pakankamai gerai, galiausiai neturėtų būti jokio skirtumo, antrinis aminas yra antrinis aminas.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
661
Points
93
Deals
8
Teoriškai ir empiriškai, jei turite tiksliai izoliuotą molekulę, nėra jokio skirtumo, visos šios "problemos" susijusios tik su izomerų atskyrimu, tačiau molekulė yra molekulė, nesvarbu, iš kur ji atsirado, tai įrodytas faktas.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
norite pasakyti, kad aukštasis yra daug trumpesnis, kaip galima tikėtis? girdėjau, kad tokie komentarai taip pat plaukia
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
661
Points
93
Deals
8
Manau, kad nedalyvausiu tokiose diskusijose yra akivaizdus dalykas ir laiko švaistymas Visada visur pasitaiko tokių dalykų su bet kokiais žmonėmis, turinčiais bet kokį produktą.
Tai panašu į tai, kad kai pagaminate partiją, kas nors ją ima ir sako, kad ji ne tokia stipri kaip visada, kitą dieną duodate jiems tą pačią partiją ir jie sako, kad ši yra nuostabi!
Poveikis ir stiprumas yra susiję su enantiomerais ir priemaišomis, bet ir su jūsų kūno padėtimi, bet kokiu atveju tai neįmanoma diskusija, kuri visada egzistavo ir visada egzistuos.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
aš nesiimu jokių pozicijų ar pan. aš stumiu koksą daugiau nei 20 metų... nepasakokite man apie subjektus ir jų patirtį bei nuomones apie tą pačią partiją savaitėmis...
jos tiesiog, kad daugiau nei vienas paminėjo, kad jaučiama, kad reikia daug mažiau laiko patirti aukštą... aš negaliu daryti išvadas tik paminėti..taip pat ne iš manęs įsigijo...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
661
Points
93
Deals
8
Aš neatsakinėjau tiesiogiai į jūsų pranešimą, kalbėjau apie bendrą diskusiją, atsiprašau už nesusipratimą
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Jokių rūpesčių, pone 🫡 viskas gerai
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
pasakykite man, kad glikidatų keliai daro izomerų santykio "desbalansą" ir padaro "silpnesnę" molekulę. turiu MDMA, kurio reikia vartoti 200 mg ir man reikia daugiau an kitą su 100 mg aš plaukioju
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
661
Points
93
Deals
8
Aš darau MDMA iš glicidato ir jo stipresnio niekada neturėjau. Spėju, kad tai labiau susiję su maršrutu ar reagentais, o ne su glicidatais.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Iš savo patirties žinote, kokiais keliais l ir kokie reagentai duoda tokį pageidaujamą poveikį turintį produktą? Taip pat ar atliekate galutinio produkto izomerų atskyrimą
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
661
Points
93
Deals
8
Aš atlieku tik enantiomerų skirstymą Meth, MDMA, mano nuomone, yra geresnis raceminis, bet tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmeninių pageidavimų.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,051
Points
93
Yra pranešimų, kad natūralių piperonalų naudojimas duoda geriausią poveikį nei sintetinių. Tačiau teorinio paaiškinimo nėra. Tai papildoma mokslinių tyrimų sritis. Galbūt dėl prastesnės sintetinio kokybės (dioksolo grupės skilimas į metoksi), o gal dėl ko nors kito
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Taip, nesintetinis? iš piperino oksidacijos su ozonu tikrai turi puikų piperoną
 
Top