Teisėtos įmonės, remiančios amfetamino gamybą

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Noriu pradėti gaminti amfetaminą, o pagrindinė mano problema - logistika. Šiai problemai spręsti planuoju įsteigti chemijos įmonę. Tai leis man įsigyti amfetamino sintezei reikalingų prekursorių ir įrangos. Kitas būdas, kuriuo ketinu pasinaudoti šia įmone, yra pridengti patį gamybos procesą.

Tuos iš jūsų, kurie jau naudojasi teisėta įmone šiam tikslui, prašau pasidalyti patarimais, kaip tai padaryti teisingai, taip pat idėjomis apie medžiagas, kurias galėčiau gaminti.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Norėčiau, kad parašytumėte man žinutę, jei įmanoma!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nesvarbu, ar norite atidaryti metamfetamino laboratoriją, kokaino laboratoriją, piktžolių ūkį ir t. t. Iš esmės jums reikia grindų, pageidautina požeminių, kurias turi pastatyti patikimi mūrininkai, kad grindys nebūtų užregistruotos.
Taip pat turite pagalvoti, kaip įleisti ir išleisti darbuotojus, kad kitiems darbuotojams nekiltų įtarimų.
taip pat pasirūpinkite, kaip įvesite atsargas. kitas dalykas - saugumas, pastatykite vaizdo stebėjimo kameras ir visada laikykite jas išjungtas, naudokite slopintuvus ir elektromagnetines slopinimo priemones, viduje izoliuojančias nuo bangų, kad signalas netrukdytų net lauke.
dar viena jūsų problema bus elektra, kurią turėsite atitinkamai pritaikyti pagal tai, ką norite gaminti. metamfetamino laboratorija nesuvartoja tiek pat, kiek piktžolių šiltnamis.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Vis dar esate čia? mielai aptarsime DM
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Skamba kaip breaking bad istorija haha

Tai tikrai toop įpjovimas. bet jaučiu, kad tai galima atlikti paprasčiau nei tai.

@chemden Drąsiai susisiekite per DM, nes ši tema man taip pat labai įdomi.

Tačiau yra daugybė būdų, kaip pasinaudoti lygiai tokia pačia įranga, kuri naudojama amf. gamyboje, kaip ir 100 % legaliose įmonėse, nesukeliant jokių įtarimų ir visai neapsimetinėjant, kad "prekiaujama cheminiais produktais".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Sveiki, mane tikrai domina kelios idėjos DM man
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Cheminių medžiagų tiekimo įmonės yra griežtai reguliuojamos ir stebimos, pavojus kyla ne tik iš LE, bet ir iš legalios konkurencijos, kuri mėgsta pašalinti naujokus juos išduodama.

Tikslingiau steigti įmonę susijusioje srityje, pavyzdžiui, valymo priemonių, taip įteisinama praktiškai viskas, ko reikia, be jokių minėtų problemų.

Sėkmės!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Be abejo, prasminga nesureikšminti pernelyg daug užduodamų klausimų
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Paskelbta seniai, bet manau, kad įmesiu keletą minčių ir pažiūrėsiu, ką mano kiti.

Gana tikri, kad Kinija išsiųs, ką norite, kaip norite, ir, svarbiausia, su kokia etikete norite.

Tarkim užsakote daug prekursorių... ieškokite vietinės įmonės, arba didelių netoliese, o gal viena iš jų yra didelė mechaninė gamykla....galėtumėte paprašyti, kad jie produktą paženklintų kaip kokį nors pramoninį tepalą. Galbūt išsiaiškinkite, ką ta vieta iš tikrųjų naudoja arba kas naudojama realiame gyvenime, ir paprašykite, kad jie taip paženklintų cheminę medžiagą.

Tą patį galėtumėte padaryti ir su kitais reagentais. Natrio hidroksidas dabar yra natrio karbonatas, skirtas kepimui.

Muriato ir (arba) bet kokia rūgštis dabar yra koncentruotas valymo actas.

Galbūt jūs valdote kokį nors importo ir eksporto verslą, kažką, kas neturi konkrečios kategorijos ir užsakys viską, kas "pelninga".

Įranga idk, tai dar vienas klausimas, kurį gali tekti tiesiog išspręsti šioje rinkoje, arba galbūt galima rasti susijusių prekių, pavyzdžiui, pieno perdirbimo įrangos ar alaus gamybos įrangos, ir ją pritaikyti.
 
Top