Question Legalios vaistažolės padės jums apsvaigti?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. ieškau legalių augalų, nuo kurių būčiau apsvaigęs. Naudojau katžolę kaip arbatą ir ji tikrai mane užmigdė ir nuramino. Ar žinote kokių nors kitų psichodelinių žolelių ar mišinių? Prašau, kad būtų lengvai prieinami. Būčiau labai dėkingas, jei galėtumėte man padėti šiuo klausimu.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ačiū už pasiūlymą, bet man jis nėra lengvai prieinamas. Gal galite rekomenduoti ką nors, ką galėčiau lengvai rasti vaistažolių parduotuvėse?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kratomas, kanna ir fenibutas yra legalūs daugelyje vietų ir nuo jų galite apsvaigti
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muskato riešutas - suvalgykite 1 ar 2 pakelius; palaukite kelias valandas ir prasidės magija. 100 % legalus skonis
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Daug tai tyrinėjau, tačiau šalutinis poveikis, pavyzdžiui, vėmimas ir pilvo skausmai, yra gana didelis, kai vartojamas tik muskato riešutas. Ar turite receptą?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Suvalgykite muskato riešutą su kažkuo sotu ir užgerkite vandeniu. Vėmimo ir pilvo skausmo rizika visada yra, tačiau ji atrodo išnykusi. Gana svajinga arba triphopo būsena - lengva ir linksma.

P.S. Nebuvau to daręs nuo tada, kai man buvo 16 metų, ir tai buvo tik vieną ar du kartus.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Mėlynojo lotoso, valerijono arbatos ir pasiflorų arbatos derinys gali suteikti tam tikrą poveikį. Aš jį gėriau ir, nors jis manęs neapsvaigina, jis mane labai atpalaiduoja, taip pat kai kurie žmonės praneša apie psichodelinį šio mėlynojo lotoso ir pasiflorų derinio poveikį, ypač kai jis sumaišomas su kanapėmis.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame. Pabandysiu. Kiek gramų šių 3 žolelių turėčiau pridėti? Ar turite kokių nors pasiūlymų?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Geriausiam poveikiui pasiekti galite naudoti nuo 3 iki 5 g kiekvieno iš jų. Taip pat galite pabandyti rūkyti mėlynąjį lotosą ir pasiflorą.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
nežinau, kur gyveni, brolau, bet ieškok datura stramonium arba artemisia absynthum. jiems reikia specialios priežiūros / terminų, kad būtų tinkamai vartojami, bet pirmasis iš jų užims labai aukštą o_O, bet nepamiršk grįžti ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ačiū už pasiūlymą. Turiu lengvą prieigą prie artemisia absinthium. Ar yra koks nors jos receptas? Ar galiu ją gerti kaip arbatą? Ką rekomenduojate?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Nebandykite datura hehe
 
Top