Turiu 50 tablečių efedrino, ką su jomis daryti

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
taigi, turėkite omenyje, kad aš neturiu laboratorijos, aš turiu virtuvę ir tai vienintelis būdas, kuriuo galiu ką nors pasigaminti, ką galiu padaryti su 50 tabs efedrino, kaip paprastas namų receptas, kaip super lengvas naujokas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Kalio permangenatas pavers jį katinonu, kuris yra aukštesnis už efedriną ir vienu laipteliu žemesnis už amfetaminą
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Tai taip pat priklauso nuo to, kokios rūšies tabletes....
Jei jos neturi lipnaus apvalkalo, tada:

Galimybė Nr. 1

Susmulkinkite į dulkes ir du kartus nuplaukite etilo alkoholiu.

Tablečių milteliai +100 ml alkoholio.
Filtruokite.
tada įpilkite dar 100 ml alkoholio ir filtruokite.
Gautą alkoholį su jame ištirpintu efedrino HCL maišant dvigubame katile išgarinti iki sausumo!
efedrino HCL nukošti peiliuku ir pasverti.

1 gramui efedrino pridėti 0,3 g raudonojo fosforo. (t. y. 10 g efedrino 3 g fosforo).
įdėkite į nedidelę kolbą. 50-100 ml (parduodama bet kur)
sumaišykite iki vientisos masės.

Kitas žingsnis:
Į gautą mišinį įpilkite kristalinio jodo. Lygiai tokį patį kiekį kaip efedrino. 1:1
sumaišykite ir stipriai suplakite, trenkdami į delną.
15-30 minučių.
mišinys turėtų susiformuoti į vieną gumulą.
Dabar kolbą užkemšame kamščiu, į kurį įkišame stiklinį vamzdelį (laboratorinę pipetę), kurio plonąjį kraštą pirmiausia nudaužiame. Pipetė veiks kaip šaldytuvas

Dabar šią masę galima šiek tiek pašildyti, pavyzdžiui, įmerkus ją į dubenį su karštu vandeniu.
Mūsų užduotis - lėtai ištirpdyti gabalėlį.


kai gabalėlis ištirps, atsiras mūsų reaktyviosios masės virimo požymių.
paviršiuje atsiras burbuliukų.
Iš mūsų pipetės - šaldytuvo pradės sklisti dujos, kurių kvapo dabar nesumaišysite su niekuo gyvenime!)):)
Tai išsiskyręs dujinis ( HI )(vandenilio jodidas). Būtent jis atstato mūsų efedriną į pervintiną.
įlašinkite kelis lašus vandens per mūsų šaldytuvą (3-5 lašus vienam gramui efedrino, ne daugiau).
Reaktyvioji masė tokioje būsenoje turi būti laikoma 20-30 minučių.
Mūsų jodas pradeda aktyviai išsiskirti ir skristi nuo reaktyviosios masės
tada padidiname kaitinimą iki 150 ir intensyviai maišome, kol reakcija baigsis.

Kaip sužinoti, kad reakcija baigta?


Jodas pradėjo aktyviai išsiskirti iš šaldytuvo. (ir maždaug po dviejų minučių jis sustojo)
Reaktyvinė masė dabar pastebimai pašviesėjo.
Dabar ji nėra bordo spalvos nuo jodo priemaišų
ji nebėra vienalytė, o jei paliksite ją minutę pastovėti, fosforas nusės, ir likęs skystis bus gelsvai rausvas.

Žingsnis №3
į kolbą įpilkite vandens:
1 gramui efedrino 3 ml vandens.
Išmaišykite ir perfiltruokite per kavos filtrą.
Ir vėl pakartojame paskutinį žingsnį.......
vandenį.....maišymas.....filtravimas.
Ir sujungiame filtruotą vandenį.

KONCENTRATAS


1,5 ml tirpalo pakaks, kad neužmigtumėte artimiausias 24 valandas.
o pradedančiajam - dar mažiau.

Po 1,5-2 mėnesių reguliaraus vartojimo pastebimai numesite svorio, ant veido pradės atsirasti spuogų. Po akimis atsiras nedidelis mėlynumas.
Po pusės metų sistemingo naudojimo galėsite vaidinti zombių filmuose be makiažo:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jei išgaunate tabletes ir esate morališkai pasirengę paversti jas vartojimui skirtais narkotikais, nerekomenduočiau bandyti atlikti aukščiau nurodyto... Jei nuspręsite, kad ruošite RP/I2, tiesiog darykite tai taip, kaip jie tai darė vaizdo įrašuose.

Efedronas (katė) yra galimybė, bet ne pati lengviausia. Metas, mano nuomone, tikriausiai yra paprasčiausias ir geriausias variantas. Dirbant su pseudo, yra ir daugiau būdų, bet galiu pasiūlyti tik RP/I2 virimą arba purtymą ir kepimą (beržo redukciją) - su amoniaku ir ličiu. SnB pareikalaus šiek tiek namų darbų ir saugos priemonių, todėl nebandyčiau to daryti, jei nesate tikri, kad suprantate, ką daryti ir ko nedaryti, o svarbiausia... kada viską mesti ir bėgti arba pasiimti gesintuvą ir pan. Tiesą sakant, galbūt norėsite atlikti SnB gesintuve, kaip tas ponas iš "Hamiltons Pharma" epizodo apie metamfetaminą. Tačiau puikiai tiks ir gatorado buteliukas ar pan...

Sėkmės,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Mano asmenine nuomone, beržų redukcija yra daug pavojingesnė už pirmiau aprašytą metodą.
O nuo mano aprašyto metodo iki metamfetamino yra tik 1 žingsnis.
Rūgštinė-šarminė ekstrakcija ir galutinio produkto išskyrimas parūgštinant.
Ir viskas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Sutinku, raudonas P virėjas, tinkamai vėdinant, teoriškai yra šiek tiek saugesnis. Tik pagalvokite, kas būtų blogiau? Pakratyti ir kepti su popso buteliu savo kieme ar dar kur nors... ar raudoną P viryklę su tinkamu stiklu rūsyje ar garaže ir pan. Atmetus darbą, abu jie yra "vieno žingsnio" redukcijos, jei tik turite HI arba ličio amoniakinio angliavandenilio. Aš nesistengiu ginčytis, tiesiog bandau padėti suprasti naujokams... kaip norėčiau, kad žmonės, kurie iš tikrųjų žinojo, skirtų laiko su manimi, o ne būrys klounų, kurie kalba apie savo styginių narkotikų imperiją su prostitutėmis ir sportiniais automobiliais, bet aš nukrypau...

Nesistengiu pasakyti, kad jūsų metodai yra nesaugūs. Šis konkretus metodas ir (arba) paaiškinimas tiesiog atrodo šiek tiek ekscentriškas ir painus tam, koks turėtų būti raudonasis P virėjas, jis man beveik primena stūmimą ir traukimą, kai trūksta pusės žodžių. Norėdamas pabandyti inicijuoti ką nors naujo, turi paaiškinti kai kuriuos dalykus ir įspėti apie riziką ir t. t., žinai? Kad jie suprastų. Todėl ir pasiūliau vaizdo įrašus - juose viskas aptariama aiškiai ir profesionaliai. Sakau, kad viskas, bet turiu omenyje, kad svarbiausia yra valymas - saugumas. Deja, mano drauge, nematau, kad būtų paminėtas natrio tiosulfatas ar pan. jodo pertekliui neutralizuoti. HI rūgšties garai nėra labai draugiški, bet iš tikrųjų jums reikėtų susirūpinti ir dėl fosgeno. O kaip dėl galutinio produkto plovimo acetonu?

Iš esmės sakote, kad reakcijos tirpalą tereikia filtruoti, ir jis bus paruoštas vartojimui. Iš esmės tai yra geriamasis krokodilo tirpalas - be jokio šlamšto jis pavers jus trilerio zombiu...
Jei nepaskęsite sausumoje su fosgenu, paversdami plaučius ir organus į HCl, per 6 mėnesius ar metus su met-krokodilo sultimis supusite iš vidaus...

Iš kur aš ateinu, kaip jau sakiau, bandau padėti naujokams suprasti, o ne tik perduoti neaiškias ar neišsamias instrukcijas / receptus, ypač be jokio įspėjimo apie saugumą. Tiesą sakant, kartą man kažkoks asilas pasakė, kad kai verdi metamfetaminą, nuo garų pakyli aukščiau nei kada nors nuo šaudymo ar dar ko nors. Kaip naujokas, į kažką tokio pavojingo, paslaptingo ir negailestingo kaip chemija, skirkite laiko ir mokykitės, studijuokite, tyrinėkite, skaitykite ir klauskite visko, ko tik galite, ir nieko nedarykite, jei nesate tikri dėl rezultatų. Kaip toje senoje citatoje apie tai, kad "jei nori apie ką nors sužinoti, neskaityk vienos knygos, perskaityk 10." Vien šioje svetainėje yra visa jums reikalinga informacija. Nepamirškite, kad lengvai galite sudėti du paprastai nekenksmingus buitinius produktus ir sugadinti savo ir kitų gyvenimą, ir net nesužinosite, kas jus ištiko, pavyzdžiui, baliklis ir amoniakas.
... Tik todėl, kad kažkas internete pasakė: "Ei, štai kaip pasigaminti metamfetamino"... "Taip?... O, šaunu, ...aš turiu tą medžiagą namie......................💀."

Apibendrinant, kaip dažnai sakau žmonėms BB: "Nevykdykite instrukcijų, prieš tai jų nesupratę." - Skaitykite, skaitykite, skaitykite....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Sutinku!
Visada reikia mokytis!
Patirtis įgyjama daug kartų kartojant tą patį procesą.
Vien tai, kad pažiūrėsite vaizdo įrašą, nesuteiks jums supratimo apie procesą!:)
Jei žmogus nusipirks pistoletą, jis iš karto nesuteiks jam įgūdžių ir patirties šaudyti iš jo.
P.S. Ir aš rašiau apie zombius!))
 
Top