Ar bitkoinas yra pervertintas?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kai matote, kaip užsidaro visi tie maišytuvai, sugaunami kibernetiniai nusikaltėliai, bandantys savo kriptovaliutą paversti realiu turtu,... man taip yra todėl, kad bitkoinai yra vieši ir juos galima atsekti.

Kodėl, po velnių, jis vis dar plačiai naudojamas ir taip vertinamas?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nežinau, kodėl žmonės naudojasi keistais kriptomikseriais, kuriuos valdo nusikaltėliai, kai galima tiesiog naudoti ką nors panašaus į godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Biržos gali užblokuoti sandorį, jei indėlis gautas iš juodajame sąraše esančio adreso, Bitcoin šiuo atveju vis dar yra problema.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Turėjau labai geros patirties su XVG, daug greičiau nei XMR, bet rinkose vis dar laikosi BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> "Verge" valiuta (XVG) turi skaidrią didžiąją knygą, leidžiančią bet kam peržiūrėti visus jos sandorius

Taigi jie vis tiek gali būti stebimi, kai valiuta iškeičiama į realaus pasaulio turtą.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Du atsakymai į jūsų klausimus
"Ar bitkoinas yra pervertintas?"

Mano nuomone, NĖRA pervertintas, jei apskritai yra.

Tai yra jo "dizainas", kad jo vertė savaime didėtų, ir jis niekada negali būti pervertintas dėl daugelio veiksnių
pvz.
atvirkštinis uždegimas.....

Ir dėl anoniminių pinigų, aš prognozuoju, kad XRP arba Monero bus šaukti iki vertės ir yra iš tikrųjų 🤔 a grait investicija (Jei im tiesa Fortūna.) Aš sakau, kad kaina Monero bus skristi iki minimalaus žemo 10k USD ir Bitcoin bus matk 180-300k usd prieš tai žinote, arba per 4-5years

Jau keletą metų teisingai prognozuoju BTC vertės kilimus ir kritimus

Jūs pamatysite, aš naudoju būti kalnakasybos ir turėjo kaip dosen ASIC's dirba už mane 24/7 256SHA algo 3 metus. Aš payed upto kaip 6500usd elektros energijos už kažką kaip 2 mėnesius, vis dar jis mokėjo iš arba kol mano coldwallet "užšaldė" ir mano Binance sąskaitą buvo nulaužtas ir aš buvau užrakintas iš jo su FIDO2 (Yubikey), todėl iš esmės nepakeičiamas, nebent jūs esate specialiai nukreiptas

Pasitikėkite manimi plz ir NAUDOKITE savo pinigus dabar, kai tik galite, neapsistokite ties tuo, kad tai tik pinigai 💰 🤑
. Jūs galite moustofthetime padaryti tai iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Bitcoin perspektyva nebuvo sukurta privatumo ir anonimiškumo , tai buvo labiau tikėtina, kad glitched iš centrinio banko ir išlaikyti ten savo turtą ir padaryti jį vertė iš vienas kito ir ji turi oficialų tiekimo nustatyti, kad yra ribotas, todėl žaidėjas gali pridėti daugiau vertės į jį Tačiau Monero oficialus tiekimas yra nustatytas 18 400 000 XMR. , vėliau bendra emisija nėra ribojama. Pasiekus bendrą emisiją, vėliau kas dvi minutes nuolat išleidžiama 0,3 XMR pavadinimu "uodegos emisija". Ši sistema sukurta tam, kad pasibaigus kasybos kompensacijai, be komisinių, žmonės būtų skatinami palaikyti blokų grandinę.

Bitcoin ir Moreno koncepcija skiriasi ir skiriasi bendra pasiūla iš ekosistemos.
Vienas iš jų labiau orientuotas į privatumą, o kitas - į vertės saugojimą.
Nemanau, kad Bitcoin buvo pervertinti , kodėl Black-rock ir kiti dideli operacija yra taip apsėstas Bitcoin?
Jie nori manipuliuoti rinka ir kontroliuoti ekosistemą.
 
Top