Question Jei kas nors pradėtų nuo nulio, kur jį nukreiptumėte?

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vaistų chemija mane be galo domina. AKTUALIOJI chemija nelabai.

Norėčiau prisėsti ir išmokti kai kurių pagrindų. Turiu laisvo laiko ir interneto.

Kur turėčiau kreiptis dėl chemijos pagrindų? Youtube?

Kiek laiko man prireiktų išmokti, kaip pagaminti kažką panašaus į alprazolamą?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mano mielas drauge, visiškai suprantu jūsų nusiteikimą, tačiau, jei galima, iš visos širdies siūlau pabandyti suprasti ir pagrindus, o tada dėl kiekvieno su vaistais susijusio dokumento prašau informuoti save apie preparavimo procese vykstančius reiškinius. "Youtube" yra gera pradžia, ji taip pat nukreipė mane teisingu keliu kartu su Vogelio praktine organine chemija (tai didelis .pdf failas, neišsigąskite, jis jus daug ko išmokys), pradėkite nuo bendrųjų (neorganinių) pagrindinių sąvokų supratimo, tada pereikite prie esminių laboratorinių metodų (rekristalizacijos, distiliacijos, rūgštinės ir bazinės ekstrakcijos ir, žinoma, pačios sintezės ir kitų gryninimo metodų - vakuuminio filtravimo, druskinimo, tirpiklių, reagentų ir t. t.), tada turėsite susidoroti su molekulinių struktūrų rašymu ir nomenklatūra (jų įvardijimu). Alprazolamas yra stiprus, ir net jei yra gana naujas karštas jo paprastos sintezės metodas iš gaunamų pirmtakų (2-amino-5-chloro-benzofenonas + 2-bromo-propionil-chloridas + hidrazinas + tirpikliai ir įranga), rekomenduoju pradėti nuo praktinių eksperimentų prieš pradedant dirbti su pavojingomis cheminėmis medžiagomis ir pirmiausia pasigaminti diazepamo (nes jis yra mažiau stiprus ir atsitiktinio perdozavimo rizika yra dešimt kartų mažesnė), taip pat nereikia naudoti hidrazino, kuris yra gana sprogus. Pradėkite nuo paprastų dalykų, tokių kaip fluoresceinas, ir pereikite prie amfetamino, sintetindami savo 2-fenil-nitropropeną, o kodėl ne nitroetaną (tai gali būti demotyvuojančiai varginantis dalykas, bet mes visi tai suprantame), šiaip ar taip, svetainėje bitchute.com yra vartotojas, vardu ChemPlayer... žiūrėkite jo vaizdo įrašus ir mokykitės praktikos iš jo, o kaip Pihkalo žodyną naudokite Vogelio knygą, kuri turėtų būti jūsų biblija mokytis bent jau tol, kol pradėsite matyti ir suprasti dėsningumus ir ką reiškia kiekvienas žingsnis (Saša atliko puikų darbą paaiškindamas kiekvieną atliekamų žingsnių priežastį). Dieve, sėkmės ir geros kloties!

P.S. Žinau, kad raminamieji vaistai yra jūsų tikslas, ir aš nuoširdžiai tikiuosi, kad praturtėti yra ne jūsų planas, bet padidinti savo vertę kaip asmenį, kad būtumėte vertas Prometėjo palikuonis, GHB yra kur kas lengviau pagaminti raminamuosius vaistus, bet jis turi savo pavojus naudojant.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
VITRIOL! (V.I.T.R.O.L.)
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Ocultum Lapidem.

Išmintis - tai egzistencinis tikslas suprasti supantį pasaulį, o ji ateina apmąstant vidų ir ieškant giliai savyje. Eksperimentai su materija yra metafora, padedanti surasti savąjį "aš".
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki. tai tikrai sunkus sąžiningas klausimas ten. aš taip pat pritariu šiam norui išmokti šią medžiagą daug daugiau nei, jos įdomu. gauti atsakymus į pagrindinius klausimus gali būti šiek tiek sunku čia. be nepagarbos, šis forumas yra daug labiau pažengęs su įvairiais tikslais. mano metodai iki šiol buvo tokie. pradėti valgyti, kvėpuoti ir miegoti chemija.Aš nusistatęs savo mintis dėl vieno tikslo pasiekti, daugiau nei tai šioje sudėtingoje ir įvairialypėje srityje tiesiog neįvyktų. žiūrėti kiekvieną vaizdo įrašą youtube rasite, net jei jis, atrodo, netaikomas jūsų intrest.you have to sukurti pagrindus pamatus. id say take a online course for gen. chem. and or chem.1/nusipirkite visus aparatus ir tiesiog patikrinkite, kaip viskas dera ir veikia kartu. jei norėtumėte pagaminti vieną daiktą, galbūt nusipirkite visas chemines medžiagas, kad jas turėtumėte.Išstudijuokite PPE, kad pamatytumėte, kas ten yra saugūs daiktai, ir sužinokite apie juos visus. išstudijuokite šių cheminių medžiagų laikymo sąlygas ir būdus, kad nesukeltumėte cheminio sprogimo... juoktis... ir svarbiausia, pasidalykite su manimi bet kokiu būdu, kurį radote ir kuris yra veiksmingesnis nei pirmiau minėtas. aš taip pat šiek tiek pasimetęs... juoktis.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Jūs kalbėjote išmintingai! Prašau pabandykite PM man galiu manyti, kad esate vertas mano privačių ir pritaikytų rekomendacijų Kad pasiektumėte savo tikslą, patardamas jums taškas. Priklausomai nuo to, kur esate, aš, taip pat gali padėti jums šaltinis viską, ko reikia, ir dirbti savo kelią į produktą tokia tvarka, kad turėsite amžinai suprato, ką jums reikia žinoti. Laimei, atsirado naujas ir retesnis mažiau sudėtingas būdas, ko norite, bet jums reikės žingsnis po žingsnio patarimų, kuriems aš siūlau savo paslaugas. Visi mano mokiniai pasiekė sėkmę įvairiose srityse, o aš su aistra sedacijos, todėl esu pasirengęs padėti jums tiek hetre, tiek labiau pageidautina privačiai.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Pradėkite mokytis, kaip išgauti DMT. Tada sužinokite, kaip DMT paversti į vape sultis. Kai tai įvaldysite, galite mokytis, kaip CBD paversti aktyviaisiais kanabinoidais.

Tai turėtų jus šiek tiek užimti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
DMT ekstrakcija - tai labiausiai mokomoji ir sėkmingiausia pradžia, visame internete yra daugybė metodų, galiu patikrinti, ar jūsų pasirinktas metodas tinka. Jame išmoksite alkaloido ekstrakciją iš augalinės medžiagos (geriausiai tinka Mimosa hostilis šaknies žievė), šiek tiek juokingai šis preparatas geriau veikia su geto laboratorija ir metodais (spėju, kad viskas bus paaiškinta, ), tačiau patariu naudoti kuo grynesnį organinį tirpiklį, kurio virimo temperatūra yra padoriai žema C6-C8 arba kitaip - petroleterį, taip pat reikės kuo didesnio švirkšto, nes ausų valymui naudojamus 60-150 ml jų galima rasti greičiau paramedicinos prekių parduotuvėje nei įprastoje vaistinėje, be stiklainių ir kitų daiktų, jums gali prireikti kavos malūnėlio (jį išvalius galima naudoti maistui virti), nepamirškite didelio piltuvėlio (geriausiai tinka plastikinis HDPE tipo polimeras) ir galbūt akvariumo panardinamo šildytuvo, kad palaikytumėte mišinio temperatūrą apie 40C (praverstų termometras), pH popierius - gerai, bet ne būtinai, ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, pyrex indelis, kurį reikia įdėti į šaldiklį, ir samtelis bei pincetas kristalams išrinkti, filtravimo popierius (užtenka kavos) - ant jo reikia dėti kristalus ir leisti jiems sugerti paviršiuje esantį skystį. Surinkus kristalų derlių iš šaldiklio, galima palikti indą su likusiu skysčiu, kad dalis jo išgaruotų (atsargiai galima naudoti plaukų džiovintuvą), ir tik tada įdėti jį atgal, kad gautumėte kitą derlių. Kalbant apie CBD chemiją, jos dar neišbandžiau, bet ji mane traukia ir galbūt vieną dieną tai padarysiu... Nuoširdžiausi linkėjimai!
 

HULKMAN

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 21, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Aš taip pat esu pradedančioji chemikė ir entuziastinga pradedančioji chemikė, ši gija buvo labai naudinga, Ačiū,
 
Top