Question Užsisakiau 3 g afgano 4 ir gavau juodų lipnių akmenų

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Užsisakiau 4g afganų 4 gavau šį. Pardavėjas tvirtina, kad gamta jį pasiekė ir dėl drėgmės ar pan. jis tapo juodas. Every #4 Heroin ive gotten has never been black or sticky. Ar galiu kaip nors paversti tai tikru įdegiu afghan 4? Arba tai yra pralaimėtas reikalas ir pardavėjas melavo ir atsiuntė man BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Jei tai būtų tikras degutas, sakyčiau, kad reikia atlikti seną purtymo ir trupinimo triuką, kai įdedate jį į tablečių buteliuką su penkiaženkliu ir centu (sakau abu, nes tiksliai nepamenu, kuris iš jų), tada įdedate degutą į buteliuką su jais ir šiek tiek kepimo miltelių (NE SODA), pavyzdžiui, apie 1-2 šaukštelius vienam gramui, taigi visai nedaug, tada geras kelias minutes purtote. Tada įdėkite į šaldiklį maždaug 10 minučių, tada dar kartą pakratykite, ir degutas suskils į mažus beveik miltelių pavidalo gabalėlius, kuriuos galima šniurkštelėti. Nekenčiu deguto ir kadangi nenaudoju IV, tai ir darau, jei tik galiu rasti deguto, bet ši medžiaga atrodo kietesnė už degutą, kurį paprastai matau. Man įdomu, ar jo negalima rūkyti kaip opijaus. Kurios iš jų prašėte užsakyme? Ginklų miltelių ar afganų? Aš gavau bičiuliui afganų G ir jame buvo keletas mažų gabalėlių, įmaišytų į ginklo pudrą, bet jie buvo nieko panašaus, o stiprumas taip pat buvo gana geras. Esu matęs, kaip žmonės maišė juodus, įdegio ir šiek tiek baltos spalvos miltelius mini maišytuve ir vadino tai sausainiais ir kremu, medžiaga buvo ugninė, bet geriausiai veikė su IV.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Nežinau, kodėl vėl su ja susipykote. NEŽINAU, KODĖL ji vėl su tavimi susipyko. Nė vienas iš jūsų nėra labai protingas, bet tyčiotis iš specialiųjų poreikių mergaitės yra gana niekinga. Nė vienas iš jūsų nepasimokė iš pirmo karto. Nusiplaunu rankas nuo viso to. 2 žirniai viename ankštyje. Jei pasakytumėte man "dulkink savo mirusią seserį", o paskui norėtumėte ką nors nusipirkti, aš susiraičiau į smėlio maišelį ir nusiųsčiau jį jums. Ne, ne ši žinutė tai jau antras kartas
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
įsivaizduokite, kad pple nesitiki...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha aš juo nesinaudojau. Jo obv H tiesiog ne tas šūdas, kurį jau pardaviau. Iš esmės tai, kas atsitiko, buvo aš atsiprašiau už visą situaciją, prieš tai ji sutiko parduoti man dar kartą, todėl aš nusipirkau iš jos ir gavau tą idk ir idc lol
 
Top