Kaip galite būti apgauti

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pagrindinis bet kurio sukčiaus tikslas - gauti jūsų pinigus apeinant BB Escrow paslaugą. Atminkite, kad sukčiai yra labai išradingi ir randa milijonus priežasčių, kad įtikintų jus praleisti "Escrow".

Labai dažnai sukčiai naudoja šiuos argumentus:
1. Bitkoinų kursas mane gąsdina, tegul pusė jūsų mokėjimo man tiesiogiai, o kita pusė - per Escrow.
2. Aš nedirbu per escrow, mane ten apgavo. Nepatariu ir jums.
3. Kasdien sudarau sandorių už dešimtis tūkstančių dolerių. Aš nesiruošiu susigundyti jūsų 100 dolerių sąlyginio deponavimo suma. Arba užsisakykite be sąlyginio deponavimo, arba net nešvaistykite mano laiko.
4. Pažiūrėkite į mano atsiliepimus, man nėra jokios prasmės jus apgaudinėti. Aš esu sąžiningas žmogus čia!


Papildykite savo galimybes komentarų skiltyje, gerbiami forumo nariai.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Aš eisiu pro šalį
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Gaila, kad nėra tarpininko, kuris gautų produktą prieš pirkėją, kad 100 % patikrintų, kas buvo išsiųsta.

kaip depozitinio saugojimo centras pardavėjai siunčia prekes į centrą, kad jie galėtų tiksliai patikrinti, kas tai yra, prieš išsiunčiant pirkėjui, taip abi šalys būtų laimingesnės...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kalbate apie perpardavimą. Jis jau išrastas. BB forumo komanda dirba tam, kad pakviestų vaistų srities įmones ir užtikrintų patogų, anonimišką ir patikimą
aplinką visoms šalims. Deja, ji negali iš karto atsirasti visur, tai didžiulė užduotis, kurioje turi dalyvauti daugybė verslininkų visame pasaulyje.
-Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną (s)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Viskas, ko jums reikia, yra pora BB komandos narių, kurie norėtų priimti prekes iš tiekėjų. Tokiu būdu nebūtų jokių sandorių už eskorto ribų. Tarkime, užsisakiau kažką iš Kinijos 5 kg PMK. Neturiu jokios laboratorinės įrangos, kad galėčiau patikrinti produktą, jo kokybę ar net tai, koks iš tikrųjų yra to tiekėjo produktas, todėl jei turėtume laikymo centrą, į kurį pardavėjas siunčia prekę, kad jie galėtų patikrinti, ar viskas yra taip, kaip sako pardavėjas, prieš išsiunčiant pirkėjui. Tada išsiųsti pirkėjui, kai tik bus atliktas bandymas. abi šalys taip pat moka už pristatymą. Pardavėjas sumoka už pristatymą į centrą, tada pirkėjas sumoka už pristatymą iš centro. visi sandoriai gali būti sudaromi per sąlyginio deponavimo sistemą, kuri yra 100 % saugesnė, todėl pirkėjai nepateiks skundų ir nepažymės pardavėjų kaip sukčių, nes BB komanda jau išbandė ir patikrino prekę.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Visiškai sutinku su dauguma žmonių negali išbandyti to, ką gauna, todėl turime siekti ir kurti galimybes išbandyti reagentus, skirtus reikliausioms cheminėms medžiagoms
Žiūrėkite situaciją užsisakė meth gavo rūkyti narkomanas smegenys iš karto šokinėti ant dopamino išmetimo ir jūs spustelėkite sandoris buvo gerai, bet ką jums buvo missfired smegenys?
Manote, ar net kai gaunate turėtų būti metamfetamino ir manote, kad tai ne kaip teisėjai gali padaryti objektyviai rasti tiesą ?

Kiek pirkėjų yra peoplez, kurie meluoja, kad gauti blogų produktų, o turintys tikrus ir gerus manau, kad nė vienas .
Kaip mes sakome čia mūsų klientas mūsų šeimininkas
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Turbūt esu labai kvailas, bet kaip čia papildyti savo paskyrą? Visi adresai, nurodyti, kai bandau papildyti savo sąskaitą bitkoinais, yra negaliojantys "Coinbase". Taigi negalėsiu pervesti.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ieškokite @HEISENBERG profilyje yra trikčių šalinimas ir kaip pridėti lėšų į savo piniginę
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
100 % problema yra ta, kad kopijuojant adresą prieš arba po piniginės adreso yra tarpai.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Labai ačiū, pamačiau jūsų atsakymą kitame pranešime, patikrinau ir buvau 100 % teisus! Taigi ištryniau tarpus ir viskas pavyko kaip reikiant!
Sveiki!
 
Top