Question Kaip pradėti ?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

noriu pradėti vaistų verslą, bet neturiu su juo jokių ryšių.

Todėl turiu daug klausimų apie šį verslą,
Kokios taisyklės taikomos šiame versle ?
Kaip galėčiau gauti pirmąjį klientą (nenoriu pardavinėti gatvėje)? Mane domina narkotikų pardavimas mano miesto prekiautojams, o ne pardavinėjimas gramais.
Kaip galėčiau atsiųsti savo narkotikus laišku? Jau gaunu narkotikų laišku, bet nežinau taisyklių, kaip išsiųsti gerą anoniminį laišką.
Kaip savo mieste galiu surasti narkotikų platintojo zoną? Ar galiu tiesiog kur nors pastatyti pašto dėžutę?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Pirmiausia turite nuspręsti, su kokiomis medžiagomis ketinate dirbti, nes heroino ir marihuanos metodai šiek tiek skiriasi.
Tada reikia nustatyti medžiagų šaltinį, ar jas sintetinsite patys, ar pirksite ir perparduosite?
Klientų savo mieste galite ieškoti internete arba naudoti neviešą reklamą, pavyzdžiui, lipdukus.
Nerekomenduoju siųsti laiškų, tai nesaugu siuntėjui ir gavėjui. Negyvi laiškai yra geriausias sprendimas verslui.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kaip galiu turėti ryšį savo mieste?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Kai norite užsiimti šia veikla, turite turėti tam priežastį. Norite pinigų? Žinoma, kad norite. Ryšys, kaip jūs turite omenyje, yra tarsi žmogus, kuris perka iš jūsų nemažą kiekį vaistų, o jūs norite iš jo pinigų. Jūs negalite pradėti be ryšių. (ryšiai turi savo šaltinius) Jei norite pradėti užsidirbti pinigų iš narkotikų, pirmiausia turite rasti žmonių, kurie juos vartoja. Turite turėti geresnę kainą arba kokybę, kad jie pirktų iš jūsų, užuot pirkę narkotikus iš savo prekeivių. Jei neturite praktikos bendrauti su narkomanais, tada jie gali iš jūsų atimti absoliučiai viską, net nužudyti. Galite pagalvoti, ar tikrai norite šio darbo. Bet jei norite, sėkmės ir išlikite kietas.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Manau, kad pradėsiu nuo hascho, nes ten, kur esu, paklausa labai didelė,
pirkti ir perparduoti man yra veiksmingiau, nes neturiu jokios patirties.
Snapchat gali būti geras kanalas klientui gauti ? Jei juo naudočiausi, kaip galėčiau jį naudoti "anonimiškai" ?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Taip. aš taip pat noriu pradėti dirbti šiame versle. Mano prioritetas - kanapės, nes esu jas įsimylėjęs nuo seno ✌️, bet galiu būti ir kitų platinimo grandinės dalis. Turiu šiek tiek daugiau laiko sau. Reikia uždirbti šiek tiek pinigų, nes aš praradau beveik 2k USD visiškai ir turiu pakankamai tų mother*uckers. Taip jie scam mane. Gal kas turi kokių pasiūlymų? Ačiū. Lenkija
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Raštas gali būti per mažas pagrįstam vaistų kiekiui. Tiesą sakant, man patinka daryti "mirusius lašus", tai taip pat sudėtinga, bet bent jau kontroliuoji prekes ir nepalieki tiek daug pėdsakų, priešingai nei siunčiant
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Iš tikrųjų yra 2 dalykai, kuriuos reikia perskaityti. Darkneto bibliją ir pardavėjų bibliją. Jie buvo apie dredus. Bandau rasti nuorodas
 
Top