Question kiek žmonės mokėtų už gramą pseudoefedrino?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kiek žmonės būtų pasirengę mokėti už gramą pseudoefedrino, išgauto iš tablečių? Ateityje, kai išmoksiu chemijos, planuoju čia prekiauti.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kas yra gramų skaičius? 0,30-1,00 CAD, galbūt. Jei jų turėtumėte tūkstantį. Ir jei būtumėte patikimas pardavėjas. Ir jei galėtumėte mane įtikinti, kad šis būdas yra pranašesnis už Borohirido būdą.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Žinau, kad kinai parduoda daug pigaus efedrino. Jų gamybos sąnaudos mažiausios, nes elektra ten pigiausia visame pasaulyje, taip pat dėl tokių veiksnių kaip vergovė ir pan.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kinija slapta užgrobė mano šalį ir pavertė ją slaptos sintezės baze. Iš tiesų įžengėme į dar vieną aukso amžių. Man įdomu, ar kur nors turite vietinių sandėlių, ar siunčiate tik iš Europos?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man reikia jį įsigyti. Ar žinote, kas ją parduoda?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Ką turite omenyje, nes aš nesuprantu
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Atsiprašau. turėjau omenyje tik tai, kad daugelis Kinijos bendrovių yra įsteigusios vietines reagentų parduotuves neleistinoms medžiagoms. Įdomu, ar turite sandėlių įvairiose šalyse vidaus siuntoms, ar tik tarptautinėms siuntoms? Esu iš Kanados, jei tai ką nors paaiškina.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Turime sandėlį Kanadoje, šiuo metu atvyko paruoštų atsargų PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, kokių produktų norite šiuo metu?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man reikia jį įsigyti. Ar žinote, kas ją parduoda?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Siunčiame tik iš Lenkijos - turėti didelį sandėlį nėra gerai, nes jį galima lengvai stebėti ir atsekti pakuotes -> kvaili tiekėjai turi didelių šūdų krovinių sandėlius ir juos lengva surasti
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Galbūt. Ar paketai iš Lenkijos dar nekelia įtarimų? Panašu į RC užsakymą iš NL prieš kelerius metus? Galbūt aš klystu ir neteisingai suprantu rizikos galimybes.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akin'' ? Atsiprašau, kad nesuprantu - gal dėl to, kad esu lenkas ir nežinau žodžių trumpinių ir pan.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Atsiprašau, tai reiškia "lygiai taip pat", "panašiai" arba "tokiu pat būdu"
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Mūsų paketai nekelia įtarimų, nes žinome, ką ir kaip jie tikrina. Prieš daugelį metų buvome NL įmonė, bet nustojome ten dirbti dėl to, kad NL pašto siuntos tikrinamos 5 kartus daugiau nei iš čia. Lenkija yra labai gera - žinau tai iš patirties.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
no offense man but what does mean I will sell sudo when I will learned bout chemistry, wow you look like me when I was doing the armchair cook at the underground hive or at the wetdreams/zonez years.
Pirma, kaip jūs surinksite prekursorius? jei esate ES, jūs, kaip ir aš, žinote, kad nuo tada, kai nėra jokių didesnių prekybos d-metu atvejų, išskyrus Čekiją ir kai kurias Tailando bendruomenes, kurios naudoja ir parduoda shaboo ir rožines yaba tabletes tik tailandiečiams.
Be to, rc scena čia, es, buvo milžiniška, ir aš kalbu ne apie dabartinius laikus, o apie scenos pradžią, apie uk draudimą, ir tada scena buvo labiau neaiški, turiu omenyje, kad aš buvau beveik nužudytas iš bromodragonfly, kurį tuo metu naudojau naujovių parduotuvei, nes prieš kinijos draudimą čia, es, buvo internetinių parduotuvių iš lenkijos ir el. pašto pardavėjų, tokių kaip till.i.come, kurie pardavinėjo iš tablečių išgautą pse, bet aš turiu omenyje, kad jūs negalite uždirbti pinigų iš pse gamybos.
taip pat nepamirškite, kad dauguma rastų metodų nebetinkami naudoti, ypač JAV.
geriausios yra baltosios 60 arba 120 mg, asmeniškai aš naudoju tik 60 mg pse 2,5 cetiriziną, kurį galite ištraukti gerų ydų, arba 120 su povidonu.
taip pat nepamirškite, kad čia esančių legendinių vaikinų, kurie dalijasi šiuo dievo darbu, rašiniai visada yra ilgo kelio, pilno nesėkmingų eksperimentų ir bandymų, baigiamasis procesas.
ir taip pat minimalus pse kiekis, kad naujokas gerai virtų, mano patirtimi, yra 8/10 gramų pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Aš esu naujokas šiame brošiūroje. ar galiu žinoti, iš cetirizino tabletės, ar galime išgauti?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ar galiu paklausti, kaip išgauti vite 120s (su povidonu ir pan. daug šūdų viduje). čia jie vadinami klarinaze..?
 
Top