Ar kas nors turi patikimą, patikrintą n,n-DET sintezę iš triptamino?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Viskas iš tikrųjų yra pavadinime, bet, tiesą sakant, mane domintų bet kuris pirminis triptaminas, kurį galima pagaminti iš triptamino - išskyrus n,n-DMT.

Iv pavyko sėkmingai sintetinti DMT iš triptamino - tai gražu, pirmoji visiška narkotikų sintezė. Malonus jausmas - kitoks nei išgaunant, ypač dėl to, kad dauguma žmonių tiesiog nesuprastų skirtumo!

Šiaip ar taip, jei nepavyks pasigaminti nieko kito mažais kiekiais, kad galėčiau pabandyti pirmą kartą, tada pasigaminsiu didelį kiekį ir parduosiu, kad finansuočiau kitą projektą ir gal net rotovapą, nes esu super tinginys ir norėčiau užsisakyti mažiau chemijos, taip pat daryti mažiau distiliacijų!

Bet kokiu atveju yeh aš turiu daug tryptamino liko so....yeah lol

Aš tarsi pamiršau, kiek iš tikrųjų vertas DMT. Galbūt man tiesiog verta viską paversti DMT, nes tryptaminą tikrai lengva gauti, lengva išeiti lol

bet kokiu atveju
Aš tikiuosi protingų vaikinų. Aš turiu rotacinį mentės siurblį dabar, todėl galiu traukti nedidelį vakuumą apie 1tor arba šiek tiek daugiau, todėl manau, kad tai atveria naujas distiliavimo galimybes, bet aš galiu klysti ir tai gali neturėti jokio skirtumo haha
 
Top