Looking for a vendor Kinijos uždraustų cheminių medžiagų patekimas į JAV. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Koks geriausias būdas gauti junginių iš Kinijos, kurių jiems neleidžiama siųsti į JAV? Kai kurie pardavėjai bandė padėti, bet kai tik pradėjome sekti, jie pasakė, kad jų viršininkas uždraudė siuntimą, ir turėjau susigrąžinti pinigus. Taigi tikiuosi, kad yra būdas, dėl kurio man nereikės jo gauti Kanadoje. Ačiū visiems.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Ar galiu žinoti, koks tai produktas?
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Dabar JAV muitinė atidžiai tikrina siuntas iš Kinijos ne todėl, kad ji darosi lėtesnė, visada būna metų laikas, kai neįmanoma siųsti prekių į JAV.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Geriausias mano taikytas metodas - naudoti pardavėjus, kurie sąžiningai nesirūpina. Pardavėjų (kai kurių iš jų šiame forume) slaptumo lygis, kurį esu matęs, yra nerealus. Manau, kad mano mintis būtų ta, kad gali prireikti tam tikrų bandymų ir klaidų. Jei kreipiatės į bet kokius naujus pardavėjus, neturinčius atsiliepimų istorijos, norėčiau paklausti, ar jie atliktų bent mažesnį bandomąjį užsakymą.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Du iš jų pabandė, bet jų viršininkai juos sustabdė. Spėju, kad pabandysiu daugiau.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ieškote


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (LSD pirmtakas

arba ergotamino, LSA

iš kur siunčiate, ar galite atsiųsti prive sąrašą?
 
Top