Dėl Dievo meilės man reikia pagalbos

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Prisiekiu Dievu, pastaruosius 4 mėnesius naršiau po internetą bandydamas gauti aiškų ir glaustą atsakymą į savo problemą.

Ieškau recepto, kaip atlikti kratymą ir kepimą metodu su ličio baterijomis / Colemano kuru ir pan.

Aš turiu šiuos dalykus:
Colemano stovyklavimo degalus
amonio iš krūvos šaldymo pakuočių
ličio baterijos
šarmo
sodos srovės butelių
pseudo
įvairūs konteineriai
skysta ugnis ir druska (dujoms)


Bandžiau tai daryti bent dešimt kartų ir niekaip negaliu suprasti, kodėl tai neveikia. Darau šarmo amonio ir ličio, kad gautųsi bronza, ir į mišinį įmaišau savo pseudo, o tada perkošiu į indą. Tada dujomis užpilu savo skystį ir žiūriu, kaip jis sninga. Taigi manau, kad saldus jis veikia! Tada išdžiovinu ir kartais net plaunu acetonu, bet jis nedūsta. Jis neturi skonio kaip narkotikai. jis nieko nedaro. Tai šiukšlė. Ką darau ne taip? bet kokia pagalba yra dėkinga, nes aš čia prarandu sveiką protą.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Svetainėje yra daug vaizdo įrašų ir temų, skirtų beveik viskam, kas susiję su cheminėmis medžiagomis. Nesu chemikas, todėl negalėčiau jums pasakyti, bet prisimenu, kad anais laikais pagrindiniai pirmojo žingsnio ingredientai buvo ličio juostelės, pseudo ir bevandenis amoniakas. Paieškos juostoje įveskite "shake and bake" ir turėtumėte rasti daug temų apie tai, ko ieškote.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Svetainėje yra daug vaizdo įrašų ir temų, skirtų beveik viskam, kas susiję su cheminėmis medžiagomis. Nesu chemikas, todėl negalėčiau jums pasakyti, bet prisimenu, kad anais laikais pagrindiniai pirmojo žingsnio ingredientai buvo ličio juostelės, pseudo ir bevandenis amoniakas. Paieškos juostoje įveskite "shake and bake" ir turėtumėte rasti daug temų apie tai, ko ieškote.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
tai, ką aš sakau, aš pažiūrėjau ir perskaičiau ir perskaičiau ir perskaičiau ir perskaičiau tiek daug įvairių pranešimų ir tinklaraščių bei kitų svetainių ir jaučiu, kad jie visi arba praleidžia žingsnį, neteisingus ingredientus, arba tiesiog plokščiai neteisingi tyčia, kad pakenktų tiems, kurie bando.. Pagal kitą čia pateiktą atsakymą manau, kad turiu netinkamo amonio, kuris gali būti mano pakartotinių nesėkmių priežastis. Ketinu išsiaiškinti, kaip gauti tinkamą rūšį, ir pabandyti dar kartą. ačiū už pagalbą!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Jūsų šalčio pakuotės, kas jose parašyta apie sudedamąsias dalis? Ieškojau iš toli ir neradau amonio nitrato šalčio pakuočių. Jie negaminami jau daugiau nei dešimtmetį. Jei juose parašyta kalcio amonio nitratas arba karbamidas, jie neveiks. Pakeiskite į amonio sulfatą arba bet kokios rūšies amonio Lewiso rūgštį.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
mano vaikinas.... manau, kad įveikėte kodą. ačiū! Aš tikrai turiu kalcio amonio. Kaip reikėtų įsigyti sulfato arba "lewis acid"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
savo procese darau šiuos veiksmus (jei jums tai rūpi, jei ne, atsiprašau už nereikalingą informaciją)

-išmatuoju Colemano degalus (visa tai yra užrašyta btw, ir dabar neturiu po ranka, kad galėčiau būti 100 proc. tikslus, bet turiu užrašytus tikslius matavimus)
-įpilkite jį į sodos srovės butelį
-išmatuokite amoniaką ir supilkite jį į sodos butelį
-nuimkite akumuliatorius, įdėkite juos į atskirą Coleman kuro talpyklą, kad jie būtų išsaugoti.
-paimkite sumaišytą pseduo, įdėkite į sodos srovę
-išmatuokite šarmo, įdėkite į sodos srovę
-paimkite ličio, įdėkite į sodos srovę
-pradėkite reakciją mažyčiu mažyčiu mažyčiu vandens kiekiu ir nedelsdami uždarykite dangteliu.
-Sukite, ne kratykite, kol mišinys pradės kietai riedėti
-laukite kuo ilgiau prieš atkimšdami
-purtyti kaip velnias, atkimšti, pakartoti, tęsti, kol visas litis taps bronzinis
-filtruokite per vatos kamuoliukus ir kelis kavos filtrus į naują indą
-dujų skystį dujomis su skysta ugnimi ir druska per vamzdelius, kol jis "pasidarys snieguotas"
-filtruokite baltą medžiagą ir išdžiovinkite

-Ar viskas dėl amonio? ar galėčiau paimti tuos šiukšlinus miltelius ir sudėti į naują viryklę, kad jie veiktų? ar jie yra nenaudingi ir juos reikia išmesti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Turėsiu apie tai pagalvoti, bet kol nieko neišmetėte, greičiausiai galėsite tai susigrąžinti. Daugiausia tas receptas atrodo gerai, išskyrus amoniako šaltinį. Manau, kad nenorite jo kratyti ar smarkiai maišyti, nebent reakcija lėtėja arba emulsija grasina peržengti butelio ribas. Neįmanoma, kad ši reakcija išbėgtų ir sukeltų rimtų problemų. Tiesą sakant, būtent taip dauguma žmonių sudegina savo namus. Tie sodos srovės buteliai yra kieti kaip šūdas. Kai paspausite jį nykščiu ir negalėsite jo VISIŠKAI įdubti, atleiskite spaudimą. Jei atrodo, kad butelis svyla, greičiausiai jis auga nuo spaudimo, atleiskite jį.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tačiau man ne kartą teko patirti nelaimę su sodos srovėmis. mažos guminės tarpinės ant dangtelių, manosios tiesiog suplyšo arba iš dalies ištirpo, o kai visas slėgis išsilaisvina vienu metu, išsiveržia ugnikalnis. Visus kartus, išskyrus vieną, aš būdavau atidus ir netoliese turėdavau atsarginį dangtelį, kuriuo galėdavau užkirsti kelią katastrofai. vieną kartą jis apipylė mane degalais ir visą garažą. AČIŪ DIEVUI, kad niekas nenusprendė užsiliepsnoti ar supykti, antraip būčiau buvęs itin traškus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Lewiso rūgštis tiesiog reiškia konjuguotą anijoną-katijoną. Sulfatų, hidrochloridų, karbonatų, acetatų formatai. Tai yra Lewiso rūgštys. Amonio chloridas = amoniakas (anijonas) ir chloras (katijonas).
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl (natrio chloridas, valgomoji druska) Nh⁴ (amoniako dujos), o OH- tikriausiai pasiima vandenilį, kad susidarytų H²O (vanduo)
Šis susitarimas yra didelė chemijos dalis, pavyzdžiui, A/B ekstrakcija, cheminių medžiagų valymas, funkcinių grupių apsauga ir pan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Taigi, kai prie Lewiso rūgšties, pavyzdžiui, amonio nitrato, pridėjau bazės, ji suskaldė amonio nitratą į amoniako dujas ir nitrato katijoną, kurių kiekvienas gali reaguoti su kuo nors kitu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Kai viską, išskyrus vandenį, pridėsite, leiskite akimirką atvėsti. Tai padaryti savaime inicijuoja, o tai yra geriau, nes sunaudojama mažiau vandens. Jei turite įpilti vandens, naudokite gabalėlį vamzdelio ir jo galą įkiškite į miltelius po litu. Stenkitės, kad litis nesušlaptų. Vandens reikia tik ant šarmo ir (arba) amoniako. Tai yra reakcija, kurią pradedate su vandeniu - išsiskiria amoniako dujos. Reakcijos metu susidaro vanduo, todėl prasidėjusi reakcija vyks savaime
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Jei paskelbsite tikruosius kiekius, pereisime per lygčių balansavimą ir patikrinsime stoicheometriją. Tai yra ugnies testas. Kiekvienas gali parašyti receptą, kuriame naudojamos tinkamos cheminės medžiagos, tačiau tinkamas jų kiekis yra skirtumas tarp metamfetamino ir nieko arba sudegusio namo ar kalėjimo bausmės.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Štai kodėl visada girdite, kad metamfetaminas gaminamas vonioje. Jei peršoksite šią reakciją ant skaitiklio arba iššausite butelį, geriau jau turėkite pasą ir nusipirktą bilietą. Arba būkite pasiruošę mirti. Kai tas buteliukas sprogs esant 150+ psi slėgiui ir visur paskleis verdančio amoniako, galite mirti ten, kur stovite, jei neturite ppe. Galbūt būsite mirtinai sužeistas ir mirsite po kelių valandų ar dienų, jei jums labai pasiseks, išgyvensite, bet ar spėsite užgesinti nuodingą gaisrą virtuvėje, kol jis nesudegė nekontroliuojamas arba kol kaimynai nepajuto jo kvapo? JEI VISA TAI IŠGYVENSITE, JŪSŲ VIRTUVĖS NEBELIKS. Nelengva nuslėpti, kad jūsų virtuvėje nėra grindų, sienos ir lubos išteptos ir kad tai sukėlė cheminis gaisras. Nepriimkite šių dalykų lengvabūdiškai, chemija yra žiauri mokytoja
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Sveiki - esu save pasiskelbęs neoficialiu nuolatiniu SnB asistentu.
Nežinau, ar per daug ieškojote SnB studijų, nes kažkuriuo metu turėjote susidurti su manimi ir susisiekti ;]
Tai beveik vienintelė reakcija, kuria užsiimu jau kelis mėnesius. Daug sėkmių, dar daugiau nesėkmių - kaskart darau kažką kito, stengdamasis optimizuoti procedūrą. Aš galiu padėti jums pasakyti, kaip jį nukreipti ir pasiekti sėkmingą sumažinimą. Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, prisiminti, ieškoti ir žiūrėti į šūdą. Atsižvelgiant į šios konkrečios užduoties savarankišką ir meninį pobūdį, ji yra stebėtinai temperamentinga ir sunkiai įvykdoma, jei neturite tinkamų žinių ir (arba) supratimo - nepaisant improvizavimo laisvės ir galimybės keisti, vis tiek yra daug dalykų, kurie neveiks, o dar daugiau - nepavyks.

Esant geroms sąlygoms ir (arba) atsargoms, tai gana lengva padaryti, jei žinote, ką darote. Be to, tai nėra nė perpus taip pavojinga, kaip visi vaizduoja. Vis dėlto neapsikraukite patogiai! Yra vienas vaikinas, kuris sako, kad tai daro savo miegamajame su bokseriais ir t. t. - nežinau, kaip ten yra... bet aš esu gana arti tokio pasitikėjimo savimi lygio. Galite tai daryti bet kur, kur galite tai saugiai išleisti. Tai pasakius, asmeninės apsaugos priemonės nėra būtinos, bet nebūkite toks idiotas kaip aš. Vis dėlto padeda pirštinės - ypač kai dirbate rankomis dėl pragyvenimo, iš esmės viskas patenka į pjūvius / įbrėžimus ir velniškai degina - kartais negalite pakankamai greitai pasiekti kriauklės, o rankų plovimas taip pat ne visada padeda. Išmanykite rūgštis ir bazes, žinokite, kaip jas neutralizuoti, ir turėkite jų iš esmės ranka pasiekiamų.

Nenoriu kibti į mirusį arklį, todėl nekartosiu nieko, ką jau rašiau anksčiau. Tačiau anksčiau sakiau, kad yra bb naudotojo Douda pranešimas, kuriame yra geras teisingumas tam originaliam receptui. Dar vienas kito bb naudotojo PDF, kurio "Flatline neparašė" - šis tikrai padėjo man jį išsiaiškinti / išspręsti problemas. Taip pat yra vienas ar du SnB vaizdo įrašai - teisėsaugos kontroliuojamas virimas 2 litrų butelyje. Taip pat Hamiltons Pharma.. - "Kaip negaminti metamfetamino" - parašiau savo SnB sėkmės istoriją kaip savotišką raktą, kuris sujungia visus šiuos šaltinius ir paverčia juos praktine prasme. Jis nebuvo skirtas kaip atskiras receptas / instrukcija. Viską supratau antrasis virėjas su ta informacija, kurią pasiūliau, kaip visiškas noobas, neturintis jokių chemijos mokymų / patirties, išskyrus "chem for dummies" prieš maždaug 15 metų, todėl nepasiduokite - tai nėra sunku. Aš tiesiog tikrai mokiausi, atkreipiau dėmesį ir buvau pasiryžęs tai padaryti. Žinoma, ne visi žaidžia su ta pačia kaladėle. Tik atminkite, kad kai turite reikalų su efedrinu / pseudo, jo pavertimas metamfetaminu yra beveik išimtinai "vieno žingsnio redukcija", jei SnB su Li/Al arba RP/I2 virykle - rezultatas toks pats. Tačiau ateityje aš vis dėlto būsiu linkęs rinktis RP/I2 metodą dėl galimybės lengviau kontroliuoti visą procesą.

Siūlysiu tiek: Ši reakcija labai priklausys nuo: Naudotos tabletės, kaip ir ar jos buvo išvalytos.
Kaip viskas buvo dedama į RV (eilės tvarka ir t. t.)
RV valdymo reakcijos metu (ypač iš pradžių) ((pasistenkite jį palikti ramybėje!))
Tirpikliai? Eteriniai/aromatiniai/alifatiniai ar mišinys? Kruopštus valymas ir džiovinimas - plovimas vandeniu ir (arba) sūrymu ir džiovinimas Mg2SO4
prieš tam tikrus veiksmus ir po jų.
Rekomenduojama papildomai naudoti NaOH. 1/4 AA Li juostelės dėžutėje yra daugiau nei pakankamai stechiometriškai, kad mūsų pseudomedžiaga virstų metamfetaminu - aš mėgstu pridėti šiek tiek daugiau Li, maždaug 3/4 arba visą AA baterijos juostelę, kad kompensuočiau galimus nuostolius arba galbūt jei reakcijos laikas buvo nepakankamas.
Aš naudoju 1,5 l butelį - man nereikia jo ventiliuoti ar atidaryti, kol jis nebaigtas.

Jei norite garantuotos sėkmės, raskite kažką, kas veikia, ir laikykitės to iki galo! Bandžiau optimizuoti ir diegti naujoves, todėl padariau daugybę klaidų ir sugadinau daugybę partijų, žaisdamas su skirtingais ingredientais / kiekiais, bandydamas praleisti tam tikrus etapus ir pan.
Mano patarimas? Neskubėkite ir viską darykite teisingai ir tinkamai. Perkristalizuokite savo pseudo FFS, suprantate, apie ką aš kalbu? Stenkitės viską daryti papildomai ir paverskite tai įpročiu. Jūsų įgūdžiai ir produktas nenukentės, pažadu! Nežinau, ką konkrečiai darote ne taip, todėl negaliu nieko patarti dėl jūsų metodų / ingredientų, viskas atrodo gerai.
Žinau, kad tai yra reakcijos smulkmenos, kurių nesugebate suvirškinti, Jei norite, galite man parašyti DM ir mes galime tai išsiaiškinti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Prieš kelis mėnesius šukavausi tualete ir pamačiau dūmus. Pažvelgiau žemyn ir ant kelnių užlašinau lašą rooto prekės ženklo sieros rūgšties. Tuoj pat pašokau nusirengęs ir užpyliau ant jo valgomosios sodos ir iškart pradėjau skalbti. Ji išgręžė 1/4 colio gylio skylę mano kelyje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Vieną kartą ( PIRMĄ IR PASKUTINĮ) savo laisvąją bazę dujomis apnuodijau plikomis rankomis. TAI buvo 100 proc. chemijos stiklas, suteptos jungtys ir kek klipsai. Mano rankos 3 savaites buvo raudonos spalvos (tai taip pat nebuvo malonu).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
kaip "nusišikti" ant tualeto? ar turite omenyje, kad reikia daryti kažką kito, ne tik nusišikti? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Na, visi čia tokie....gražūs. Tikėjausi daug užpakalio kramtymo ir žeminančių įžeidinėjimų už tai, kad esu toks kvailys. Ačiū, kad bent jau matote, jog noriu mokytis.

Galiu jums išsamiai žingsnis po žingsnio aprašyti, ką darau. Aš nevalau pseudo (aš tikrai nežinau, kaip tai padaryti. Paprastai juos sumalu kavos malūnėliu iki itin smulkių miltelių).

-naudoju 1 l sodos srovę
-Kartu paimu 1 puodelį (kartais sutrinto į miltelius) savo amonio *tai yra iš šalčio pakuočių, kurios yra kalcio amonio, apie kurį vakar vakare sužinojau, kad yra neteisingos rūšies*.
-Įdedu 1 ir 1/2 puodelio "Coleman" kemperių degalų
-įdedu X pseudomišinio, sumaišyto į smulkius miltelius (paprastai 4-5 dėžutes 24 numerių, 30 mg.... mažų raudonų bastardų)
-Įdedu puodelį šarmo, stengdamasis kuo geriau padengti tabletes. Kai kuriuos bandymus net šiek tiek pakratau, kad viskas tolygiai susimaišytų.
-----Šiuo metu girdžiu šnypštimą ir net jaučiu, kad viskas reaguoja. manau, kad tai vyksta dėl to, kad į mišinį įmaišiau šarmo ir jis daro savo darbą.
-įdėkite 1-2 ličio baterijų.


dabar prisipažinsiu, kad tai yra tada, kai į buteliuką įpilu mažytį pursliuką vandens, ir darau viską, kad išvengčiau ličio dėl jo smarkios reakcijos į vandenį, bet dažniausiai tai neišvengiama, ir kai kurie maži ličio gabaliukai sušlampa, o jie tampa balti. tada jaučiu, kad mano sfinkteris taip įsitempia, kad išsiurbia visą orą iš kambario, ir uždengiu SOB ir švelniai suvirpinu. Dažniausiai jis vos nepradeda suktis, jei išvis nepradeda suktis. kartą ar du kartus jis pradėjo suktis taip sunkiai, kad išsigandau to daikto. išlikite ramūs, ir kai reikėjo, kelis kartus jį papurškiau. taip darau bent valandą ar dvi, kol visas litis bronzėja ir galiausiai išnyksta (kur jis dingo? jis su kažkuo sureagavo, bet aš ne chemikas.), tada filtruoju, dujinu, žiūriu, kaip konteineryje vyksta pūga, nuspaudžiu ir filtruoju, džiovinu. baigta. šiukšlės.

Nežinau, ar turiu tinkamų ingredientų. Buchner atkreipė dėmesį į mano amonio klaidą, dėl kurios jaučiuosi labai kvailai. bet ten perskaičiau, kad jų reikia gauti iš kelių *šaltinių*. nežinau, ar žingsniai ar procesas teisingi, vėlgi matau skirtingus matavimus, kada ką dėti, net mačiau "vandens traukimo" metodą, o ne dujinimą, kai reikėjo tikrinti PH lygį juostelėmis. pabandžiau tą metodą ir supratau, kad buvau apgautas ir iššvaisčiau virėją.

Man atrodo, kad ten yra daug dezinformacijos, kuria siekiama, kad žmonėms nepavyktų arba jie susižeistų. Aš nebeturiu ryšio, ir aš degiau per kietą užtrauktuką per savaitę. neperdedu. Taigi pastaruosius tris mėnesius buvau sausas, bandydamas išsiaiškinti, kaip eiti solo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Taip, sugadinau savo mėgstamiausias kamufliažines kelnes ir gobtuvą, kažkaip apsipyliau H2So4 ir daug apie tai negalvojau. Kai kitą kartą pamačiau tuos drabužius, jie buvo suplėšyti, tarsi juos būtų suėdęs būrys kandžių. Buvo lašas per rankos užpakalinę pusę ir apie tai taip pat daug negalvojau, tai virto liguistu randu.. H2So4 yra gana baisus... visa kita tiesiog degina ir ilgai dirgina. Dar nebandžiau gaminti dujų su HCl+CaCl2... galbūt kitą kartą.

Praėjusią savaitę pagaminau dėžutę SU-24 (10*240mg) [pastebėjau keistų dalykų, juos paaiškinsiu] ... vietoj dažų skiediklio panaudojau improvizuotą dažų skiediklį... viskas buvo košer, kol atėjo laikas alkūnę išplauti acetonu (šaltu, sausu, žinoma.) Acetonas ištirpdė visą mano alkūnę... ir aš buvau visiškai sutrikęs, nes to nesitikėjau. Laimei, išplaukiau jį į švarų indą, kad išgarintų ir pažiūrėtų, kas liko, ir tai kaip tik tai ir padarėme.. Galiausiai gavau siaubingai mažą 0,4 kristalinio ledo derlių - bet tai buvo geriausias kada nors rūkytas ledas. (Esu pripratęs prie mexi-racemic)

Vakar pradėjau dėžutę wal-phed (walgreens prekės ženklo generinis sudafedas) 96*30mg=2,88g PSE - "raudonųjų karščių". Aš pasirinkau šias tabletes, nes jos suteikė man pirmąją sėkmę, tačiau man šios, SU-24 ir walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) suveikė arba bent jau gamino sniegą gazuojant, kas nebūtinai ką nors reiškia, bet žinau, kad paėmus mėginį buvo sėkmingai sumažintas metamfetamino kiekis.
Bet kokiu atveju, taigi, išleidau dujas, viskas išėjo gerai, bet pastebėjau, kad šį kartą, kaip ir tada, kai dariau SU-24, VISAS alkūninis raktas ištirpo po skalavimo acetonu. Taigi leidau jam išdžiūti, surinkau ir paėmiau mėginius iš čia. Baisu. Siaubingas skonis, jokio aktyvumo. Taigi dabar ėmiausi ktsalizuoti su %99 IPA (sausa) ir gavau panašų produktą kaip ir su acetonu, rausva/ruda/rožinė purvina spalva, juokingas tirpiklio kvapas, siaubingas skonis, kažkodėl labai rūgštus, svarbiausia... jokio psichoaktyvumo. Šiuo metu esu šiek tiek susierzinęs...

Taigi grįžau prie braižymo lentos... Nusprendžiau išbandyti bet kokį mano "produktą". Be to, paėmiau senus degalus, pripurškiau dujų, niekas nenusėdo. Taigi jį vėl įmečiau atgal į reakcinį tirpalą. Viską kartu su kuru įmečiau į kavos malūnėlį ir pasirūpinau, kad jis būtų puikiai susmulkintas ir (arba) sumaišytas. Po to šį mišinį padėjau ant kaitvietės ant žemos/vidutinės temperatūros maždaug valandai, šen bei ten maišydamas. Į filtruojamą ir (arba) džiovinamą degalų mišinį įmaišiau bet kokio "produkto" pagrindą. Dar kartą visą tą mišinį užpyliau dujomis, šį kartą nuosėdos atrodė daug viltingiau. Taigi filtravau, niekas neliko... nepaisant to, kad mačiau kietąsias daleles. Ant dujų indo vidaus taip pat buvo nuosėdų, kurias surinkau išplaudamas acetonu. Taigi vėl dirbu su acetono skalaujamu "ištirpusio krano?" tirpalu. Nusprendžiau į mišinį įmaišyti šiek tiek 99 % IPA ir viską vienu metu tiesiog ktalalizuoti. Taigi dabar jis stovi ant mano indo ir laukia, kol išdžius. Pranešiu jums, kaip seksis...

Bet kokių minčių apie šią bėdą?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Anksčiau, norėdamas išvalyti daiktus, juos plaudavau acetonu (epsomo druskos orkaitėje, sumaišytos su acetonu, kad įsitikinčiau, jog tai sausas acetonas), ir jaučiu, kad nesvarbu, kas tai būtų, jis ištirpintų didžiąją dalį mano ledo. bet visada tai darau į švarų indą ir leidžiu jam persikristalizuoti. Jei ką, man dėl to skonis tampa geresnis. haha, nežinau, kur gauti tolueno..... bet kartais naudoju HEET buteliukus (geltoni buteliukai), nesu tikra, ar tai tinkamas ar net tinkamas tirpiklis.....

jūsų maža bėda skamba taip pat, kaip tai, ką gaunu beveik kiekvieną savo bandymą. Jis atrodo daug žadantis. Bet skonis panašus į benzino miltelių pavidalo ir (aš kvailai) net bandžiau jį rūkyti. BAISI IDĖJA. Labai skausminga. Skonis siaubingas. Akimirksniu virto tarsi juoda derva mano burbule. Labai suerzino ir labai baisus skonis kelias valandas mano burnoje.

Aš paprastai gauti Walgreens prekės ženklo arba faktinį Sudafed (shits kaip 10 dolerių už dėžutę. beprotiškas) tikrai viskas priklauso nuo to, kas aš kalbu su tą dieną, ir jei jie rūpinasi patikrinti, ar jie turi generinį.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą...
Tai kaip sekėsi? Na.... maždaug taip pat šūdinai, kaip ir pirmą kartą. Kodėl? Nesu visiškai tikras. Naudojau bendrinį wal-phed 96*30mg "red hots", kurį sėkmingai naudojau anksčiau. Šį kartą skirtumas buvo tas, kad dabar vasara, o ne žiema, ir prieš tai tablečių neekstrahavau metanoliu. Nusprendžiau jas tiesiog sutrinti ir įmesti į kemperį. Plaunant acetonu ištirpdė visą mano alkūnę, kaip ir SU-24, bet kai išgarinau tai, liko šūdas. Su SU-24s man liko truputis kažkokio bombos ledo. Tačiau šį kartą nieko, todėl nežinau, kas nutiko ne taip.

Kaip matote, bandydamas sukurti patikimą darbo metodą, esu šiek tiek sutrikęs ir nusivylęs. Man patinka šio metodo meninė ir improvizacinė laisvė, parengtumas ir prieinamumas. Aš pradedu linkti prie kitų nuomonės šiuo klausimu: "Tiesiog darykite tai teisingai, taikydami RP/I2 metodą." ...Mažiau spėliojimų. Mažiau kintamųjų. Mažiau dalykų, kurie gali nutikti ne taip. Neabejotinai mažiau pavojinga ir draugiškiau naujokams.
 
Top