Favirate vaistų derinius?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kokie yra jūsų mėgstamiausi vaistų deriniai?
Taigi, mano yra kvaila, bet amfetaminai ir nikotinas. Tai suteikia man šiltą jausmą ir aš nuveikiu šūdą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Manau, net jei jie nusprendžia to nesakyti, daugeliui mūsų (man) tiesiog patinka kokaino ir alkoholio sinergija. Deja, tai tikrai baisu jūsų organams. Kai kurie žino, o kai kurie ne, bet kai sumaišote kokainą ir etanolį, jūsų kepenys atlieka triuką ir iš jų sintetina naują narkotiką. Kokaetileno. Kai buvau jaunas psichonautas, gyriausi, kad nežinau, kas yra priklausomybė, bet kai rasiu narkotiką, kuris mane padarys protingą, gražų ir populiarų, turėsiu didelių bėdų. Aš jį radau. Arba bent jau radau tą jausmą.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kokią reikšmę turi vertimas? Tai nėra tikra, ar ne? Aš daug kartų pradėjau nuo kolos ir baigiau alkoholiu
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokainas ir alkoholis iš esmės susijungia į kokaetiliną, kuris pasižymi išskirtinai skirtingu poveikiu.

Kai man užduoda šį klausimą, visada pirmiausia iškyla IV kokainas, heroinas ir ketaminas. Opioidai visada buvo nuostabūs kartu su kokainu.

Pastaruoju metu tik amfetaminai ir nedidelis kiekis benzo. Grybai arba rūgštis su MDMA. Kartą rūkiau paprastus šalavijo lapus užsigerdamas labai maža grybų doze ir patyriau nuostabią į DMT panašią patirtį.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofeinas ir vanduo. Jie man yra narkotikai ir visada bus!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Žinoma, kofeinas tikriausiai yra mano mėgstamiausias narkotikas, bet vanduo haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Galiu išgerti galonus to gėrimo, man tai yra narkotikas, nors iš tikrųjų niekas jo taip nemato.
 
Top