Ergotaminas skystoje kultūroje

Ergot

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,

Neseniai studijavau ir sužinojau apie Claviceps Paspali, Claviceps padermę, iš kurios gaunamas palyginti didelis ergotamino kiekis.
Dabar svajoju apie galimybę rasti tokią atmainą gamtoje ir norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, kiek perspektyvu būtų auginti tokią atmainą mano kuklioje biolaboratorijoje.
Erovide yra šiek tiek informacijos apie claviceps auginimą, ir ji atrodo gana išsami. Tačiau internete man gana miglota apie kitų kolegų svajotojų patirtį.
Dažnai randu paminėtą (Stevens and Hall) Paspali, ar tai konkrečiai auginama arba kultivuojama daug ergotamino gaminanti padermė?

Savo sapne aš eičiau į lauką ir rasčiau keletą mėginių, steriliomis sąlygomis perkelčiau juos ant agaro plokštelių ir, priklausomai nuo to, kaip jie vystysis, vėliau į plačiakakčius stiklainius arba galiausiai
savadarbį bioreaktorių skystoms kultūroms dauginti.

Kas nors norėtų pasidalyti informacija ar mintimis?

Ačiū! :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
C. purpurea galima nusipirkti etsy už padorią kainą, tačiau tik nedidelį kiekį užkrėstų sėklų, kurių vis dėlto pakanka kelioms kultūroms pradėti.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Peržiūrėkite forumą thevespiary jame yra kelios didelės temos apie ergotos auginimą
 
Top