LENGVIAUSIAS BŪDAS KONVERTUOTI BMK Į AMPH.

BMKOILEY123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ei, žmonės, vienas klausimas....

Jau kurį laiką iš olandijos perku BMK aliejų, kuris 1:1 sumaišomas su izopropanoliu ir po to kruopščiai nusodinamas koncentruota sieros rūgštimi iki amfetamino sulfato.


Dabar išbandžiau kito tiekėjo bmk aliejų ir pabandžiau jį paversti amfetamino sulfatu, kaip aprašyta pirmiau. Dabar, gavęs aliejų, pastebėjau, kad man buvo parduotas dietil(fenilacetil)malonatas (CAS- 20320-59-6)... Jau peržiūrėjau jūsų temą, kaip jį paversti į bmk, deja, neturiu pakankamai patirties ir įrangos jam paversti.


Dabar prie mano klausimo: kuris CAS numeris yra tinkamas, kad iš aliejaus būtų galima tiesiog išgauti amfetaminą?

Aš jį žinau pagal tokią instrukciją:


sumaišykite 1:1 su izopronalu ir lašas po lašo įpilkite sieros rūgšties (96%+), kol tirpale susidarys sulfatas.


taigi jokių sudėtingų veiksmų ir lengvai įgyvendinamas pradedančiajam.



Pagal benzilmetilketoną radau tokį CAS numerį:


Identifikatoriai
Kiti pavadinimai
benzilmetilketonas; metilbenzilketonas; fenil-2-propanonas

CAS numeris
103-79-7



Ar kas nors gali man padėti.. būčiau labai dėkingas už tai!
ar tai yra CAS, kurio man reikia, kad galėčiau lengvai pasigaminti amfetaminą?

atsiprašau už labai blogą anglų kalbą, esu vokietis :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Atsiprašau, BMK (P2P) į amfetaminą pavertėte pridėdami sieros rūgšties? Tai neįmanoma. P2P pirmiausia reikia atlikti redukcinę aminizaciją, kad gautųsi amfetaminas arba metamfetaminas.

Norite pasakyti, kad nusipirkote amfetamino laisvosios bazės? Nes būtent jos jums reikia, jei norite amfetaminą gaminti jį parūgštindami.

A aliejus. Grynas, nesūdytas amfetaminas. Manau, kad CAS numeris yra 300-62-9. Tačiau pirkdami jį, iš tikrųjų perkate ne prekursorių, o neteisėtą narkotiką.

Dėl BMK konvertavimo į amfetaminą ieškokite forume. Išeiga yra kažkur 30 %, ir tam reikia tam tikrų cheminių įgūdžių.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
ar galite pateikti nuorodą, kur jį rasti čia, forume ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18


Štai taip. bet kam vargti ir gauti mažą išeigą, jei galima tiesiog eiti fenil-dvi-nitropropeno keliu? Manau, kad metilamfetaminui naudingiau pradėti nuo ketono
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Aš nežinau, mano draugas . tai yra verry verry sunku rasti tinkamą informaciją čia forume
kiekvienas sako kažką skirtingo
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ne, mes to nedarome. Jei norite gaminti amfetaminą, pradėkite nuo P2NP. Dėl sintezės žiūrėkite ... TA-DAAA... "Amfetaminų" skyrių šiame forume.
Jei norite pasigaminti metamfetaminą, pradėkite nuo P2P. Tos sintezės aprašymą rasite toje pačioje forumo dalyje.
Tačiau norint atlikti chemines sintezes, reikia turėti arba įgyti tam tikrų chemijos žinių, kitaip sintezių aprašymus sunku suprasti ir labai rizikuojate susipainioti. Norėdami įgyti chemijos žinių, savarankiškai studijuokite chemiją internete arba susiraskite mokytoją, kuris padės jums teisingai perprasti metodus. Sėkmės.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Pradedu nuo įsigyto produkto.
CAS 5449-12-7
2-metil-3-feniloksirano-2-karboksirūgštis
ir taip, gerbiamasis Docx, čia yra bent 4 skirtingi šio cas konvertavimo į P2P metodai.
kai kurie iš jų yra visiškai neteisingi. naudojami neteisingi produktai.
Jau tris kartus užsisakiau neteisingų produktų, su kuriais nebegaliu nieko padaryti. žinoma, jei esate chemijos ekspertas, visa tai labai paprasta.
Manau, kad neteisinga, jog žmonės negali pakeisti savo patirties.
Būtent todėl forume yra daug klaidingos informacijos.
Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, tai kiekvieną kartą sukurti naują temą, nes kitaip beveik neįmanoma rasti teisingos informacijos
esamoje temoje.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Žinoma, žmonės gali pasidalyti savo patirtimi. Tai puikus dalykas. Neturiu patirties verčiant 2-metil-3-feniloksiran-2-karboksirūgštį į fenil-2-propanoną, o pažvelgus į molekules tai neatrodo labai paprasta. Todėl labai noriu išgirsti jūsų patirtį tai darant!
Bet aš vis labiau nei šiek tiek painiojuosi. Maniau, kad klausėte apie tai, kaip iš BMK pagaminti amfetaminą?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Sveiki, gerbiamasis DocX,

atsiprašau už pavėluotą atsakymą, iki šiol nebuvau namuose.
Noriu gauti laisvosios bazės alyvos ( A alyvos ) iš BMK miltelių
noriu tai padaryti iš BMK miltelių todėl, kad man nereikia uždraustų toksiškų produktų, tokių kaip gyvsidabrio nitratas.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Na, o kelias iki amfetamino (A aliejus yra amfetamino laisvoji bazė) iš BMK buvo paskelbtas pirmiau.
 
Top